Když zákazník společnosti Agoda opustí hotel, zašleme mu e-mail s žádostí o napsání hodnocení jeho pobytu. To je jediný způsob, jak je možné vložit hodnocení. Každé hodnocení musí poté před zveřejněním na webových stránkách Agoda schválit náš tým pro obsah. Proto jsou VŠECHNA hodnocení Agoda ověřená a jedinečná, na rozdíl od mnoha jiných stránek o cestování.
Zadejte data, zjistěte dostupnost a rezervujte tento hotel

Holiday Spa Hotel

Gov. M. Cuenco Avenue, Banilad, Lahug, Cebu City, Filipíny 6000 (Zobrazit mapu)

Rezervovat nyní!

Holiday Spa Hotel Cebu City - Bazén Holiday Spa Hotel Cebu City - Obchod s kávou / kavárna Holiday Spa Hotel Cebu City - Zahrada Holiday Spa Hotel Cebu City - Bazén Holiday Spa Hotel Cebu City - Exteriér hotelu Holiday Spa Hotel Cebu City - Fitness prostory Holiday Spa Hotel Cebu City - Lázně Holiday Spa Hotel Cebu City - Fitness prostory Holiday Spa Hotel Cebu City - Lázně Holiday Spa Hotel Cebu City - Obchody
Oblast: Lahug Počet pokojů: 52

6,0
Všechna hodnocení (1443)
Seřazeno podle:
Lucie S. Páry Czech Republic, 8. srpna 2011
Pěkný hotel s příjemným personálem

Velký bazén
8,3
V hotelu jsme bydleli pouze jednu noc, ale byli jsme spokojeni. Měli jsme pokoj typu "deluxe", pokoj byl opravdu prostorný a měl velké okno s výhledem na bazén. Vše bylo perfektně čisté. Za jedinou nevýhodu bych označila, že na pokoji není wi-fi zdarma, platí se za hodinu, internet je ale rychlý. Zdarma je k dispozici ve společných prostorech. Snídaně nám chutnala, bazén byl příjemným zpestřením a v hotelu pracuje velmi přátelský personál.
Caroline I. Rodiny s malými dětmi Philippines, 30. srpna 2015
Noisy

Location, value, spacious
Bathrooms were not that great! Needs to be cleaned. Noisy due to the club beside.
Robin P. Rodiny s malými dětmi United Kingdom, 28. srpna 2015
Great Place to stay

swimming pool, big rooms, clean
8,3
Very good yet again, one of best value in Cebu
Hernan C. Jednotlivci Argentina, 22. srpna 2015
Nice hotel but little expensive

staff friendliness
6,3
Ok hotel to stay a couple of nights. No wifi during my whole stay (a week) on the rooms, only in the lobby.
Robin P. Páry United Kingdom, 22. srpna 2015
Good hotel again

swimming pool, big rooms, clean
8,7
Xavier M. Páry Spain, 15. srpna 2015
Very good hotel. Far from all

Cleanliness, staff, comfort.
7,3
Very good hotel with perfect conditions. It's a shame the location, far from the city and any mall: you have to took a taxi/jeepney for everything. Restaurant poor
Phillip R. Páry Australia, 7. srpna 2015
nice quite place big beds big rooms

swimming pool , gym, food and drinks at a good price
7,7
i enjoyed my stay only thing was no fridge i wouid pay a little extra for the fridge
Hwayoung L. Jednotlivci South Korea, 29. července 2015
spa is good.

swimming pool. spa.
7,7
It was not bad. Swimming pool is very nice. Spa is good.
Donald U. Páry Canada, 27. července 2015
Clean rooms!

Room. Cable. Location
Good.
Charles Z. Obchodní cestující Philippines, 26. července 2015
It's okay

Location, value for money, staff
It's okay. But my zircon wasn't that cold.

Rezervovat nyní!

Pospěšte si – omezená dostupnost!

Holiday Spa Hotel Cebu CityHoliday Spa Hotel Cebu City - BazénHoliday Spa Hotel Cebu City - Obchod s kávou / kavárnaHoliday Spa Hotel Cebu City - ZahradaHoliday Spa Hotel Cebu City - BazénHoliday Spa Hotel Cebu City - Exteriér hoteluHoliday Spa Hotel Cebu City - Fitness prostoryHoliday Spa Hotel Cebu City - LázněHoliday Spa Hotel Cebu City - Fitness prostoryHoliday Spa Hotel Cebu City - LázněHoliday Spa Hotel Cebu City - Obchody

Agoda.com je součástí Priceline Group, světového lídra v oblasti online cestování a navazujících služeb.

AS-AGWEB-3A05