Když zákazník společnosti Agoda opustí hotel, zašleme mu e-mail s žádostí o napsání hodnocení jeho pobytu. To je jediný způsob, jak je možné vložit hodnocení. Každé hodnocení musí poté před zveřejněním na webových stránkách Agoda schválit náš tým pro obsah. Proto jsou VŠECHNA hodnocení Agoda ověřená a jedinečná, na rozdíl od mnoha jiných stránek o cestování.
Zobrazit aktuální nabídky pokojů v ubytovacím zařízení

Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong

6,7
Všechna hodnocení (1106)
Seřazeno podle:
Miroslav S. Páry Czech Republic, 25. května 2014
nebyli jsme spokojeni,nejmenší pokoj bez vany.

Rychlí check in a rychlí check out
Nebyli jsme spokojeni, pokoj příliš malý,zřejmě starý hotel, na obrazkách agoda byla vana v pokoji pak nebyla a take byly uvedene jiné metry čtvereční než ve zkustečnosti jsme dostali.Hotelova služba nám udajně dala jěště lepší pokoj než jsme si objednali ale to myslím že horší pokoj spíše už neměli. Spali jsme tam jednu noc a hned rano jsme se přestěhovali do SHERATONU kde jsme se citili podstatne lépe. Jinak cena v tomto hotelu podle mého neodpovídala jeho kvalitám.Snídaně byla celkem fajn.
Michael P. Obchodní cestující Canada, 18. dubna 2016
Delivered again
I stay here quite often. It is close to my client and to good restaurants. The staff are good and the rooms clean and comfortable.
Yoth T. Jednotlivci Thailand, 13. dubna 2016
ㅇㅇ
Sae W. Páry South Korea, 4. března 2016
very good location
5,7
next to Lan Kwai Fong. if u want to stay in Central. this hotel is perfact location.
Hsiu W. Skupiny Taiwan, 29. února 2016
Good location!
5,3
Can be expected!
Kenneth S. Obchodní cestující Malaysia, 27. února 2016
Location close to Central

Cleanliness, comfort and close to business district of central
Being business travelers, this is a reasonably clean and convenient hotel, which is close to Hong Kong Central business district.
Anna H. Jednotlivci Hong Kong, 3. ledna 2016
Quite convenient

Location, service, cleanness
Tidarat M. Rodiny se staršími dětmi Thailand, 3. ledna 2016
Last minute booking, small room unrealistic pics.

location, thats, all.
5,7
It was a brief one night. We are siblings of 4 and we booked the Family Connected Room that sleeps 4 people. It basically is just 2 standard rooms with joining doors. Rooms are small but alright for a night. Bathroom was creative. Nothing to complain but it is definitely not a four-star hotel.
Sirinij C. Jednotlivci Thailand, 2. ledna 2016
Room is very small, location is not good by car

Helpful staff, cleanliness
5,3
Not very impressive, room is too small
1 z 1 hodnocení
Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong KongLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - Exteriér hoteluLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - ZahradaLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - Obchod s kávou / kavárnaLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - Fitness prostoryLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - Prostory pro setkáváníLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - Interiér hoteluLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - Interiér hoteluLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - Interiér hoteluLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - Pokoj pro hostyLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - Pokoj pro hostyLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - Pokoj pro hostyLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - Balkón/terasaLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - ApartmáLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - ApartmáLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - ApartmáLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - Jídlo a nápojeLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - Jídlo a nápojeLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - Jídlo a nápojeLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - Jídlo a nápojeLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - Interiér hoteluLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - Interiér hoteluLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - VchodLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - VchodLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - Obchod s kávou / kavárnaLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - Obchod s kávou / kavárnaLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - Pokoj pro hostyLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hong Kong - Vybavení

Agoda je součástí Priceline Group, světového lídra v oblasti online cestování a navazujících služeb.

AS-AGWEB-3A07