Můj účet (přihlásit se)

Když zákazník společnosti Agoda opustí hotel, zašleme mu e-mail s žádostí o napsání hodnocení jeho pobytu. To je jediný způsob, jak je možné vložit hodnocení. Každé hodnocení musí poté před zveřejněním na webových stránkách Agoda schválit náš tým pro obsah. Proto jsou VŠECHNA hodnocení Agoda ověřená a jedinečná, na rozdíl od mnoha jiných stránek o cestování.
Zadejte data, zjistěte dostupnost a rezervujte tento hotel

My Hotel Phuket

13 Rat-Uthid 200 Pee Soi 1, Patong, Phuket, Thajsko 83150 (Zobrazit mapu)

rezervovat nyní!

dříve : My Hotel

My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Koupelna My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Koupelna
My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty My Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hosty
Poloha: Patong Počet pokojů: 65

Všechna hodnocení (355)
Small hotel

New design , close to shopping , Clean
5,3
Hotel is new but there's no elevator . It will be very trouble to climb everyday if you stay at level 5 . Only 1 staff at reception .

new hotel , close to shopping , central
Hotel no elevator , but room is clean .

clean , new design , close to shoping
Hotel no elevator , new design hotel .

clean , new design , close to shopping
hotel no elevator , new design

clean hotel , close to shopping ,new design
hotel no elevator , new design hotel
Andre G. Jednotlivci Germany, 23. března 2014
nice and pleasant stay

Location, clean, big room
7,3
Good Hotel close to the beach, nightlife, shopping and restaurants (Orange restaurant just opposite is nice). Although its close to everything you need, its still quite at night
Clemens B. Jednotlivci Germany, 5. března 2014
Good place to stay in Patong

Centrally located yet quiet and affordable
7,7
Have been going back to the My hotel for many years now and always enjoy my stays there. Friendly and supportive staff and a good location in the heart of Patong but in a quiet side alley to allow you a night of sleep if you want to. The newly added rooms are modern and nice but smaller. The older rooms are more spacious but some need a bit of updating. Internet access can be patchy but reception can always fix it.
Vinnie K. Skupiny Singapore, 26. února 2014
value for money

Receptionist, room and location
8,7
It was a good stay. Receptionist was efficient and spoke understandable English. Value for money.
Yusof R. Skupiny Singapore, 16. února 2014
Pleasant Stay at a good location

Price. Room Cleaniness & Staff Friendliness
The stay was like any other. Location is great. They got my room mixed up with my friends and ended up cleaning theirs and not mine. Apart from which, My Hotel Phuket is located nearby all the essentials you'll ever need in Phuket.
Monzat M. Jednotlivci France, 16. února 2014
Pleasant and quiet stay

Quiet/Location/Bed
7,7
Good journey, attentive staff, very good bed, quiet place, good location. But long check in, rooms start to be old, wifi is a trap.

rezervovat nyní!

Pospěšte si – omezená dostupnost!

My Hotel Phuket PhuketMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - KoupelnaMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - KoupelnaMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Interiér hoteluMy Hotel Phuket Phuket - KoupelnaMy Hotel Phuket Phuket - KoupelnaMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - Pokoj pro hostyMy Hotel Phuket Phuket - RestauraceMy Hotel Phuket Phuket - RestauraceMy Hotel Phuket Phuket - RestauraceMy Hotel Phuket Phuket - LobbyMy Hotel Phuket Phuket - Exteriér hoteluMy Hotel Phuket Phuket - Exteriér hoteluMy Hotel Phuket Phuket - VybaveníMy Hotel Phuket Phuket - VybaveníMy Hotel Phuket Phuket - VybaveníMy Hotel Phuket Phuket - VybaveníMy Hotel Phuket Phuket - VybaveníMy Hotel Phuket Phuket - LobbyMy Hotel Phuket Phuket - VybaveníMy Hotel Phuket Phuket - LobbyMy Hotel Phuket Phuket - LobbyMy Hotel Phuket Phuket - LobbyMy Hotel Phuket Phuket - LobbyMy Hotel Phuket Phuket - RestauraceMy Hotel Phuket Phuket - LobbyMy Hotel Phuket Phuket - LobbyMy Hotel Phuket Phuket - VybaveníMy Hotel Phuket Phuket - LobbyMy Hotel Phuket Phuket - VybaveníMy Hotel Phuket Phuket - VchodMy Hotel Phuket Phuket - LobbyMy Hotel Phuket Phuket - LobbyMy Hotel Phuket Phuket - LobbyMy Hotel Phuket Phuket - RestauraceMy Hotel Phuket Phuket - RestauraceMy Hotel Phuket Phuket - RestauraceMy Hotel Phuket Phuket - VchodMy Hotel Phuket Phuket - RestauraceMy Hotel Phuket Phuket - LobbyMy Hotel Phuket Phuket - RestauraceMy Hotel Phuket Phuket - VchodMy Hotel Phuket Phuket - LobbyMy Hotel Phuket Phuket - RestauraceMy Hotel Phuket Phuket - VchodMy Hotel Phuket Phuket - Lobby

AS-AGWEB-3B07