nebo

Když zákazník společnosti Agoda opustí hotel, zašleme mu e-mail s žádostí o napsání hodnocení jeho pobytu. To je jediný způsob, jak je možné vložit hodnocení. Každé hodnocení musí poté před zveřejněním na webových stránkách Agoda schválit náš tým pro obsah. Proto jsou VŠECHNA hodnocení Agoda ověřená a jedinečná, na rozdíl od mnoha jiných stránek o cestování.
Zadejte data, zjistěte dostupnost a rezervujte tento hotel

Nasa Vegas Hotel

44 Sukhumvit 71-Ramkhamhaeng Road, Suanluang (Airport Link - Ramkhamhaeng Station), Ratchadaphisek, Bangkok, Thajsko 10250 (Zobrazit mapu)

rezervovat nyní!

Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Exteriér hotelu Nasa Vegas Hotel Bangkok - Fitness prostory Nasa Vegas Hotel Bangkok - Lobby Nasa Vegas Hotel Bangkok - Fitness prostory Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Fitness prostory Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Exteriér hotelu Nasa Vegas Hotel Bangkok - Restaurace Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty
Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Prostory pro setkávání Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Exteriér hotelu Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Prostory pro setkávání Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Prostory pro setkávání Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Exteriér hotelu
Oblast: Ratchadaphisek

Vladimira P. Páry Czech Republic, 16. ledna 2015
Dobra dopravní dostupnost

Dostupnost z letiště
7,7
Pokoj ok, velký hotel, poměr cena kvalita super. Mimo centrum, ale dostupné z letiště skylinkou. V okolí dobre stravovací možnosti. Na přespani mezi přelety bezkonkurenční.
Jiri C. Skupiny Czech Republic, 6. ledna 2015
Kladné hodnocení Nasa Vegas hotel v Bangkoku

dostupnost od stanice metra, cena v rámci slevy - akce, přímo naproti hotelu nonstop obchod
8,3
Ubytování jsem si po dlouhém cestování Thajskem opravdu užil. Pěkně uklizené pokoje, teplá voda a výborná poloha od stanice hromadné přepravy.
Jaroslav S. Rodiny se staršími dětmi Czech Republic, 31. prosince 2014
Celkově spokojen se službami za dané peníze

Blízko nadzemka,posilovna v ceně, dobré ubytování.
8,7
Celkově pobyt dobrý
Libor R. Skupiny Czech Republic, 13. května 2014
Pěkný hotel za moc dobrou cenu,

Blízká zastávka nadzemky na letiště a do města-
Jarislav U. Páry Czech Republic, 22. ledna 2014
Všechno v pohodě

Cena dobrá, jídlo dobré, hned u zastávky vlaku na letiště.. (Paya Thai)
8,3
Tomas K. Páry Czech Republic, 14. ledna 2014
Skvělý hotel mezi letištěm a centrem

Poloha, splněné očekávání, pohodlí hotelu
7,3
Tomas K. Páry Czech Republic, 25. prosince 2013
Skvělý hotel mezi letištěm a centrem

Poloha, splněné očekávání, pohodlí hotelu
Bydleli jsme zde dvakrát na začátku a na konci naší dovolené. Vždy jsme dostali jiný typ pokoje, protože naše typy byly již obsazené, ale vždy jsme dostali lepší. Stinná stránka mělo být umístění nadzemní vlakové dráhy a druhého klasického vlaku se zastávkou hned u hotelu (40m), ale nakonec nám to ani nevadilo. Poprvé jsme bydleli v 7. patře a to bylo dokonce ihned v úrovni nadzemky a podruhé jsme byli ve 14. patře a v obou pokojích jsme se vyspali dobře. Druhým problémem měla být dostupnost do centra, ale ta je naopak naprosto skvělá díky nadzemce, kterou se dostanete do centra za 30 THB a také jsme využili autobusovou dopravu, kterou jste v centru za v průměru 10 THB (pro tu doporučuji mapy Google). Taxi nebylo vůbec třeba. Jídlo jsme na hotelu nevyužili, kousek jsou stánky, kde se vaří Thajské opravdové speciality a ne ty pro cizince v restauracích. Takže zde skvělá večeře za 80 THB pro dva. Ihned před hotelem je FamilyMart a tak 400m je 7-11. Velké nákupy a trhy jsou dvě stanice nadzemky směrem k centru.
Stanislav D. Páry Czech Republic, 19. prosince 2013
Bylo to fajn

Pohodlí,dopravní dostupnost,personál.
Vše Ok.Dokonce nám dali lepší pokoj než jsme si zamluvili takže spokojenost.
Alexander K. Jednotlivci Russia, 21. března 2013
Dobry levny hotel pro tranzitni cesty pres BKK

Vstricny personal, vedle je linka vlaku na letiste, ciste pokoje
7,3
Neberte nejlevnejsi Junior, muze byt rozbita baterije v koupelne, spinavy koberec nebo zapach v pokoji, zvlaste v 19.patre. Historicky centrum je daleko, cesta tam vezme kolem 40-60 minut. Internet je za 250 bat za den. Dobry hotel pro kratkodobe pobyty v Bangkoku!
Premysl P. Páry Czech Republic, 19. března 2013
Cisty pokoj, vyhodna poloha u vlaku na letiste

poloha, cistota, vlakove spojeni
Dostali jsme cisty pokoj se standartnim vybavenim, trochu rusil hluk z projizdejicih vlaku. Dost nas prekvapila vratna kauce 1500 BHT/ 50 Euro pri Check-inu. Byla to nase posledni noc pred odletem a tak jsme uz nemeli moc hotovosti.

rezervovat nyní!

Pospěšte si – omezená dostupnost!

Nasa Vegas Hotel BangkokNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Exteriér hoteluNasa Vegas Hotel Bangkok - Fitness prostoryNasa Vegas Hotel Bangkok - LobbyNasa Vegas Hotel Bangkok - Fitness prostoryNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Fitness prostoryNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Exteriér hoteluNasa Vegas Hotel Bangkok - RestauraceNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Prostory pro setkáváníNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Exteriér hoteluNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Prostory pro setkáváníNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Prostory pro setkáváníNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Exteriér hoteluNasa Vegas Hotel Bangkok - RecepceNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - LobbyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Interiér hoteluNasa Vegas Hotel Bangkok - Prostory pro setkáváníNasa Vegas Hotel Bangkok - Fitness prostoryNasa Vegas Hotel Bangkok - Prostory pro setkáváníNasa Vegas Hotel Bangkok - Fitness prostory

AS-AGWEB-3B04