arrow-up-icon Vyberte váš věrnostní program pro zobrazení bodů
Zpět na informace o hotelu

Poslední komentáře zákazníků

8 Tomas K.
17 ledna 2014
Skvělý hotel mezi letištěm a centrem
Poloha, splněné očekávání, pohodlí hotelu
Bydleli jsme zde dvakrát na začátku a na konci naší dovolené. Vždy jsme dostali jiný typ pokoje, protože naše typy byly již obsazené, ale vždy jsme dostali lepší. Stinná stránka mělo být umístění nadzemní vlakové dráhy a druhého klasického vlaku se zastávkou hned u hotelu (40m), ale nakonec nám to ani nevadilo. Poprvé jsme bydleli v 7. patře a to bylo dokonce ihned v úrovni nadzemky a podruhé jsme byli ve 14. patře a v obou pokojích jsme se vyspali dobře. Druhým problémem měla být dostupnost do centra, ale ta je naopak naprosto skvělá díky nadzemce, kterou se dostanete do centra za 30 THB a také jsme využili autobusovou dopravu, kterou jste v centru za v průměru 10 THB (pro tu doporučuji mapy Google). Taxi nebylo vůbec třeba. Jídlo jsme na hotelu nevyužili, kousek jsou stánky, kde se vaří Thajské opravdové speciality a ne ty pro cizince v restauracích. Takže zde skvělá večeře za 80 THB pro dva. Ihned před hotelem je FamilyMart a tak 400m je 7-11. Velké nákupy a trhy jsou dvě stanice nadzemky směrem k centru.

8 Stanislav D.
26 prosince 2013
Bylo to fajn
Pohodlí,dopravní dostupnost,personál.
Vše Ok.Dokonce nám dali lepší pokoj než jsme si zamluvili takže spokojenost.

7,3 Alexander K.
Russia
29 března 2013
Dobry levny hotel pro tranzitni cesty pres BKK
Vstricny personal, vedle je linka vlaku na letiste, ciste pokoje
Neberte nejlevnejsi Junior, muze byt rozbita baterije v koupelne, spinavy koberec nebo zapach v pokoji, zvlaste v 19.patre. Historicky centrum je daleko, cesta tam vezme kolem 40-60 minut. Internet je za 250 bat za den. Dobry hotel pro kratkodobe pobyty v Bangkoku!

7 Premysl P.
22 března 2013
Cisty pokoj, vyhodna poloha u vlaku na letiste
poloha, cistota, vlakove spojeni
Dostali jsme cisty pokoj se standartnim vybavenim, trochu rusil hluk z projizdejicih vlaku. Dost nas prekvapila vratna kauce 1500 BHT/ 50 Euro pri Check-inu. Byla to nase posledni noc pred odletem a tak jsme uz nemeli moc hotovosti.

3,7 Pavla B.
18 března 2013
Dobrá dostupnost z letiste
Dostupnost, personal, klid

8,3 Milan V.
09 května 2012
Krasny hotel a personal s usmevem na rtech
Hotel byl pro me dobrou lokalitou,pro me poznavani Bangkoku,dobry spoj za ucelem meho pobytu v hotelu..co se me libylo :super servis hoteloveho personalu..
Personal velice mily a profesionalni postoj k hotelovym zakaznikum

4,7 Lukas H.
12 dubna 2012
Hlučná tmavá díra s nízkým stropem
sousedí s nadzemkou, jste blízko letsiste...
probuzeni v 8.30 kdy z vedlejsiho pokoje se ozyvaly rany a zvuky vrtacky nebyly pro prvni stravene noci nicim prijemnym, ale nastesti jsem pri tom dokazali jeste usnout...Recepci zprijemnuje serie 3 akvarii a ochotny otvirac dveri, tim pozitiva konci...

9,2 Galina S.
Thailand
30 května 2016
Good clean hotel
Good for business or personal travel. It is clean, cheap, and at a good location. Plenty of street food options within walking distance. Tourist attractions are also easy to reach by APL. The staff are friendly and helpful.

8,8 ratta J.
United States of America
30 května 2016
Nice hotel in centre
Fantastic room with OK views at 20th floor, easy to check in, easier to check out, it's near the city so the area gets quiet at the weekend. Starbucks nearby, Only 5 mins walk to catch the sky train to reach to the city. Would go back.