Když zákazník společnosti Agoda opustí hotel, zašleme mu e-mail s žádostí o napsání hodnocení jeho pobytu. To je jediný způsob, jak je možné vložit hodnocení. Každé hodnocení musí poté před zveřejněním na webových stránkách Agoda schválit náš tým pro obsah. Proto jsou VŠECHNA hodnocení Agoda ověřená a jedinečná, na rozdíl od mnoha jiných stránek o cestování.
Zadejte data, zjistěte dostupnost a rezervujte tento hotel

Nasa Vegas Hotel

44 Sukhumvit 71-Ramkhamhaeng Road, Suanluang (Airport Link - Ramkhamhaeng Station), Ratchadaphisek, Bangkok, Thajsko 10250 (Zobrazit mapu)

Rezervovat nyní!

Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Exteriér hotelu Nasa Vegas Hotel Bangkok - Lobby Nasa Vegas Hotel Bangkok - Fitness prostory Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Exteriér hotelu Nasa Vegas Hotel Bangkok - Restaurace Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Prostory pro setkávání
Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Exteriér hotelu Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Prostory pro setkávání Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Prostory pro setkávání Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty Nasa Vegas Hotel Bangkok - Exteriér hotelu Nasa Vegas Hotel Bangkok - Recepce Nasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hosty
Oblast: Ratchadaphisek

Všechna hodnocení (19608)
Seřazeno podle:
Zdenek K. Páry Czech Republic, 3. března 2015
solidní

dostupnost na letiště,čisté pokoje,telpá voda
8,3
Navštívili jsme jej dvakrát a vždy jsme byli spokojeni.
Daniel F. Páry Czech Republic, 24. února 2015
Ideální na přespání v Bangoku při cestách Thajskem

Skvělé umístění: stačí sejít do nejnižšího patra letiště a to pár stanic City Line. Stejně jednoduše se dá podobně dostat dál do centra. Personál úslužný, pokoje čisté, samoška nonstop u hotelu.
Pobývali jsme 2x - při příletu do Bangkoku 3 dny a pak při odletu na noc. Vždy bez problémů, rychlé ubytování, pokoje prostorné, čisté. City Line slyšet v noci není, ale vlak dole ano. Díky poloze přímo u City Line ideální pro cestovatele, kteří ještě v Thajsku nebyli - ubytování hned a bez bloudění, stejně tak návrat zpět po prozkoumávání Bangkoku.
Ivana J. Páry Czech Republic, 15. února 2015
Zklamání
4,3
Hotel nebyl příliš čistý. I přes zavřená okna byl slyšet ruch silnic. Nejvíc nás zklamal personál. V prvé řadě mají málo personálu, protože jsme museli pro jakýkoliv dotaz vyčkat frontu na recepci, která nebyla moc neochotná ani příjemná.
Vladimira P. Páry Czech Republic, 16. ledna 2015
Dobra dopravní dostupnost

Dostupnost z letiště
7,7
Pokoj ok, velký hotel, poměr cena kvalita super. Mimo centrum, ale dostupné z letiště skylinkou. V okolí dobre stravovací možnosti. Na přespani mezi přelety bezkonkurenční.
Jiri C. Skupiny Czech Republic, 6. ledna 2015
Kladné hodnocení Nasa Vegas hotel v Bangkoku

dostupnost od stanice metra, cena v rámci slevy - akce, přímo naproti hotelu nonstop obchod
8,3
Ubytování jsem si po dlouhém cestování Thajskem opravdu užil. Pěkně uklizené pokoje, teplá voda a výborná poloha od stanice hromadné přepravy.
Jaroslav S. Rodiny se staršími dětmi Czech Republic, 31. prosince 2014
Celkově spokojen se službami za dané peníze

Blízko nadzemka,posilovna v ceně, dobré ubytování.
8,7
Celkově pobyt dobrý
Libor R. Skupiny Czech Republic, 13. května 2014
Pěkný hotel za moc dobrou cenu,

Blízká zastávka nadzemky na letiště a do města-
Jarislav U. Páry Czech Republic, 22. ledna 2014
Všechno v pohodě

Cena dobrá, jídlo dobré, hned u zastávky vlaku na letiště.. (Paya Thai)
Tomas K. Páry Czech Republic, 14. ledna 2014
Skvělý hotel mezi letištěm a centrem

Poloha, splněné očekávání, pohodlí hotelu
7,3
Tomas K. Páry Czech Republic, 25. prosince 2013
Skvělý hotel mezi letištěm a centrem

Poloha, splněné očekávání, pohodlí hotelu
Bydleli jsme zde dvakrát na začátku a na konci naší dovolené. Vždy jsme dostali jiný typ pokoje, protože naše typy byly již obsazené, ale vždy jsme dostali lepší. Stinná stránka mělo být umístění nadzemní vlakové dráhy a druhého klasického vlaku se zastávkou hned u hotelu (40m), ale nakonec nám to ani nevadilo. Poprvé jsme bydleli v 7. patře a to bylo dokonce ihned v úrovni nadzemky a podruhé jsme byli ve 14. patře a v obou pokojích jsme se vyspali dobře. Druhým problémem měla být dostupnost do centra, ale ta je naopak naprosto skvělá díky nadzemce, kterou se dostanete do centra za 30 THB a také jsme využili autobusovou dopravu, kterou jste v centru za v průměru 10 THB (pro tu doporučuji mapy Google). Taxi nebylo vůbec třeba. Jídlo jsme na hotelu nevyužili, kousek jsou stánky, kde se vaří Thajské opravdové speciality a ne ty pro cizince v restauracích. Takže zde skvělá večeře za 80 THB pro dva. Ihned před hotelem je FamilyMart a tak 400m je 7-11. Velké nákupy a trhy jsou dvě stanice nadzemky směrem k centru.

Rezervovat nyní!

Pospěšte si – omezená dostupnost!

Nasa Vegas Hotel BangkokNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Exteriér hoteluNasa Vegas Hotel Bangkok - LobbyNasa Vegas Hotel Bangkok - Fitness prostoryNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Exteriér hoteluNasa Vegas Hotel Bangkok - RestauraceNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Prostory pro setkáváníNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Exteriér hoteluNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Prostory pro setkáváníNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Prostory pro setkáváníNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Exteriér hoteluNasa Vegas Hotel Bangkok - RecepceNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - LobbyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Pokoj pro hostyNasa Vegas Hotel Bangkok - Interiér hoteluNasa Vegas Hotel Bangkok - Prostory pro setkáváníNasa Vegas Hotel Bangkok - Prostory pro setkávání

Agoda.com je součástí Priceline Group, světového lídra v oblasti online cestování a navazujících služeb.

AS-AGWEB-3A08