or

Enter your dates to check availability and book this hotel

Downtown Apartments At New Arbat Hotel

Noviy Arbat Str 22 26, Arbat, Moscow, Russia 119991 (Show on map)

Book now!

Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Guest Room Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Guest Room Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Interior Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Interior Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Interior Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Interior Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Interior Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Interior Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Guest Room Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Guest Room Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Bathroom Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Guest Room Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Bathroom Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Guest Room Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Exterior Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Guest Room
Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Exterior Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Exterior Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Guest Room Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Guest Room Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Guest Room Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Interior Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Interior
Area: Arbat Number of Rooms: 31

Recent customer reviews

Valery D. Couples Russia, July 14, 2010
средненькая однокомнатная квартира в неплохом мест

достаточно удобное место, беспроводный интернет
5.7
Заказывали через ваш сайт в день заселения.Сайт разрешил бронирование и потребовал данные кредитки(в условиях написано, что деньги будут сняты,если клиент не заселится).Мы несколько часов ждали подтверждения,хотя на сайте гарантировалось НЕМЕДЛЕННОЕ ПОДТВЕРЖДЕНИЕ!Мы не могли заселиться в другой отель,т.к. с кредитки сняли бы деньги за сутки согласно условиям букинга.Отменить бронь тоже нельзя,т.к.без штрафа это надо делать за 2дня!!!Хотя бронируют на ТЕКУЩУЮ дату.Такой вот развод. Мало того, когда мы получили подтверждение,прибыли по указанному адресу и позвонили по указанному телефону, оказалось,что в этой фирме о нашей броне ничего не знают. а наша студия уже занята.Нам предложили другое место в километре от забронированного. В итоге мы оказались в обычной 1-комн. квартирке со стареньким паркетом и ,как потом оказалось,неохлаждающим сплитом(солнечная сторона),сломанным феном и протекающим унитазом.И все это за 5т.р.в сутки.(Цена приличного 4-х звездочного отеля типа Crown Plaza на вашем же сайте).Вот такая история.
Hotel Feature Tip: Будьте осторожны в выборе студий и аппартаментов.В Росии это как правило старые убогие бабушкины квартирки.

Book now!

Sale ends soon!

Downtown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Guest RoomDowntown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Guest RoomDowntown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Guest RoomDowntown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - InteriorDowntown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - InteriorDowntown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - InteriorDowntown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - InteriorDowntown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - InteriorDowntown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - InteriorDowntown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Guest RoomDowntown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Guest RoomDowntown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - BathroomDowntown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Guest RoomDowntown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - BathroomDowntown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Guest RoomDowntown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - ExteriorDowntown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Guest RoomDowntown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - ExteriorDowntown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - ExteriorDowntown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Guest RoomDowntown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Guest RoomDowntown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Guest RoomDowntown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - InteriorDowntown Apartments At New Arbat Hotel Moscow - Interior