Κάθε φορά που κάποιος πελάτης της Agoda αναχωρεί από το ξενοδοχείο διαμονής του, του στέλνουμε ένα ηλεκτρονικό μήνυμα, ζητώντας του να αξιολογήσει την πρόσφατη διαμονή του. Αυτός είναι ο μόνος τρόπος υποβολής κριτικών. Κάθε αξιολόγηση, πριν από τη δημοσίευσή της στον ιστότοπό μας, πρέπει να εγκριθεί από την ομάδα που είναι υπεύθυνη για το περιεχόμενο του ιστοτόπου της Agoda. Γι' αυτό το λόγο, σε αντίθεση με άλλους ιστότοπους, ΟΛΕΣ οι κριτικές της Agoda είναι επιβεβαιωμένες και γνήσιες.
Εισάγετε τις ημερομηνίες που επιθυμείτε να ταξιδέψετε για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα και να κάνετε κράτηση σε αυτό το ξενοδοχείο

Corus Hotel Hyde Park

6,6
Όλες οι κριτικές (424)
Ταξινόμηση κατά:
Vasileios B. Οικογένειες με μικρά παιδιά Greece, 11 Μαΐου 2015
Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από την διαμονή μας

Τοποθεσία τέλεια- παρά πολύ Κεντρικη=πάνω στο Hyde Park / δίπλα σε μετρό και στάση λεωφορείων-2) πολύ καθαρό δωμάτιο / και ευρύχωρο 3) προσωπικό πολύ ευγενικό
Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο και πολύ ευρύχωρο. Μας καθάριζαν το δωμάτιο και μας άλλαζαν τις πετσέτες του μπάνιου καθημερινώς. Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό και φιλικό. Η υπηρεσία πληροφοριων- παράδοσης αποσκευών ( Concierge) στην είσοδο του ξενοδοχείου αριστερά Εξαιρετική!!! , το δωμάτιο ζεστό ( κάποιο πρόβλημα με την θέρμανση του δωματίου, αν και αρχικά μας κούρασε , εν τούτοις αντιμετωπίστηκε γρήγορα και ικανοποιητικά, το πρωινό ( επιπλέον χρέωση- τα μικρά παιδιά όμως έτρωγαν δωρεάν !! Πολύ χρήσιμο) θα μπορούσε να είχε περισσότερες επιλογές. Συνολικά, μείναμε πάρα πολύ ευχαριστημένοι απο την επιλογή μας και στο επόμενο ταξίδι μας στο Λονδίνο, πάλι εκεί θα μέναμε!
Thalia D. Με επαγγελματικές υποχρεώσεις Greece, 14 Δεκεμβρίου 2014
Μεγάλη απόκλιση μεταξύ δωματίων

Ότι είναι κοντά στον σταθμό του υπογείου.
Έμεινα σε αυτό το ξενοδοχείο τον Μάϊο 2014 και ήμουν αρκετά ευχαριστημένη. Ωστόσο αυτή τη φορά μου έδωσαν μετά από παράπονα αρχικά το δωμάτο 908 που ήταν εξαιρετικά στενό, με το κρεββάτι από την μια μεριά στον τοίχο χωρίς πλαϊνό κομοδίνο και το χειρότερο με χαλασμένη θέρμανση που δεν μπόρεσε να φτιάξει. Την τρίτη μέρα με μετεφεραν στο δωμάτιο 904 που ήταν κατά πολύ καλύτερο (σαν το δωμάτιο που έμεινα την προηγουμενη φορά). Καταλαβαίνω ότι υπάρχει τεράστια αποκκλιση μεταξύ δωματίων.Δεν νομίζω ότι θα ξαναμείνω στο Corus διότι δεν θα έχω εξασφαλισμένο ένα επαρκώς καλό δωμάτιο,
Anastasios C. Με επαγγελματικές υποχρεώσεις Greece, 25 Ιουλίου 2012
Καλή τοποθεσία αλλά μικρό δωμάτιο

Internet wifi δωρεάν - τοποθεσία πάνω από το Hyde park
Πολυ καλό σε γενικές γραμμές. Δεν περιελάμβανε πρωινό οπότε δεν μπορώ να σχολιάσω το εστιατόριο. Το κόστος ήταν κάπως αυξημένο για τις παροχές αλλά ίσως φταίει η προολυμπιακή περίοδος. Το Ίντερνετ wifi ήταν πολύ καλό αν και δηλώνουν πως το χρεώνουν μετά από 24 ώρες.... Ευγενικοί στην υποδοχή καθώς και το λοιπό προσωπικό. Το δωμάτιο ήταν μικρό αλλά καθαρό.
Thomas C. Ζευγάρια Denmark, 17 Ιανουαρίου 2016
Very comfortable stay

the service of the staff, the quality of the room and the location close to the park, the metro and downtown
We will come back
Chaiched P. Οικογένειες με μεγαλύτερα παιδιά Singapore, 28 Δεκεμβρίου 2015
arriving on Christmas 2015

room cleaness, location and breakfast are good.
7,7
Eliza M. Οικογένειες με μικρά παιδιά Singapore, 8 Δεκεμβρίου 2015
Nice little touches

comfort, staff, cleanliness
8,7
I love every bit of the room. Plush bath robes, small chocolate pieces on each pillow, the coffee machine etc. Staff was friendly & knowledgeable. Location was a little far from Bayswater. But bus stop was just a 3 min walk. The buses can take you to most places in London.
Anastasia K. Με επαγγελματικές υποχρεώσεις Greece, 22 Νοεμβρίου 2015
Business

Location, Clean, tidy
I found many of the staff to be unhelpful and unwilling to help
Klas E. Με επαγγελματικές υποχρεώσεις Sweden, 28 Οκτωβρίου 2015
Good location

Location, nice staff
Jinho Y. Με επαγγελματικές υποχρεώσεις South Korea, 22 Οκτωβρίου 2015

6,3
Αναφορά αυτής της κριτικής
Eleazar F. Με επαγγελματικές υποχρεώσεις United States of America, 19 Οκτωβρίου 2015
Not A Good Hotel

Location, Conceirge, Location
5,3
The rooms are small. Not the best customer service. Room service almost never answers.
1 - 3 από 3 κριτικές
Corus Hotel Hyde Park ΛονδίνοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - Εξωτερικός χώρος ξενοδοχείουCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - Εξωτερικός χώρος ξενοδοχείουCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - Εξωτερικός χώρος ξενοδοχείουCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΥποδοχήCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΕστιατόριοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - Μπυραρία/ΣαλόνιCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΕστιατόριοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΕστιατόριοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - Εσωτερικός χώρος ξενοδοχείουCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - Μπυραρία/ΣαλόνιCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - Εσωτερικός χώρος ξενοδοχείουCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - Εσωτερικός χώρος ξενοδοχείουCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - Αίθουσα συσκέψεωνCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - Αίθουσα συσκέψεωνCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - Αίθουσα συσκέψεωνCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - Αίθουσα συσκέψεωνCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - Εσωτερικός χώρος ξενοδοχείουCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - Εσωτερικός χώρος ξενοδοχείουCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - Εξωτερικός χώρος ξενοδοχείουCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - Αθλήματα και δραστηριότητεςCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - Εσωτερικός χώρος ξενοδοχείουCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - Εσωτερικός χώρος ξενοδοχείουCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΕστιατόριοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - Μπυραρία/ΣαλόνιCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - ΔωμάτιοCorus Hotel Hyde Park Λονδίνο - Δωμάτιο

Η Agoda.com είναι μέλος του ομίλου The Priceline Group, παγκόσμιου ηγέτη στις online ταξιδιωτικές & συναφείς υπηρεσίες.

AS-AGWEB-3B06