Minu konto (logi sisse)

Iga kord, kui mõni Agoda klient hotellist lahkub, saadame me talle e-kirja, milles palume tal kirjutada oma külastuse kohta arvustus. Ainult nii saab arvustusi esitada. Kõik arvustused läbivad seejärel enne Agoda veebilehele jõudmist meie sisumeeskonna kontrolli. Seega on KÕIK Agoda arvustused, erinevalt mitmetest teistest reisilehtedest, tõendatud ja ehtsad.
Sisestage sobivad kuupäevad, et kontrollida saadavust ja broneerida selles hotellis tuba

Bay Leaf Cottages & Bistro

2372 Atlantic Hwy, Lincolnville , Lincolnville (ME), Ameerika Ühendriigid 04849 (Vaata kaarti)

broneeri!

Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Mänguväljak Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilme Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöör Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöör Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilme Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilme Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilme Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöör Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilme Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Vannituba Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöör Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Külalistetuba Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Külalistetuba Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Külalistetuba Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöör Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Külalistetuba
Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöör Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Külalistetuba Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöör Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Külalistetuba Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Külalistetuba Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöör Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilme Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöör Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Vannituba Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöör Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöör Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Külalistetuba
Ala Lincolnville Tubade arv: 20

Dan H. Paarid United States of America, 31. august 2013
right on the main road

cleanlines, comfort, & curb appeal
9,3
nice and convenient location and friendly staff with a great wealth of knowledge of the area and the different places to go for wine tasting see the fire works and hand made pizza
Fernando F. Paarid Spain, 3. september 2012
JUST NICE

easy,clean and confortable
Felicia S. Pered suuremate lastega United States of America, 26. august 2012
Met my expectations.

beds were confortable but shower tight.
9,7
We had a lovely stay and receptionist was helpful. It fit our needs.
Hotel Feature Tip: we did not have dinner at hotel but the meal was reasonably priced.

broneeri!

See on kiire ja lihtne!

Bay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilmeBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - MänguväljakBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilmeBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöörBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöörBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilmeBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilmeBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilmeBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöörBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilmeBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - VannitubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöörBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - KülalistetubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - KülalistetubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - KülalistetubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöörBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - KülalistetubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöörBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - KülalistetubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöörBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - KülalistetubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - KülalistetubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöörBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilmeBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöörBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - VannitubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöörBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöörBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - KülalistetubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - KülalistetubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöörBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöörBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - KülalistetubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - KülalistetubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöörBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöörBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Rõdu/TerrassBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöörBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilmeBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - KülalistetubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöörBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - KülalistetubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - VannitubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöörBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - KülalistetubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - VannitubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - KülalistetubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - VannitubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - VannitubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Rõdu/TerrassBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - VannitubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - KülalistetubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöörBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - KülalistetubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - VannitubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli interjöörBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - VannitubaBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilmeBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilmeBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilmeBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilmeBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilmeBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilmeBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilmeBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - MänguväljakBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilmeBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilmeBay Leaf Cottages & Bistro Lincolnville (ME) - Hotelli välisilme

AS-AGWEB-3C08