Iga kord, kui mõni Agoda klient hotellist lahkub, saadame me talle e-kirja, milles palume tal kirjutada oma külastuse kohta arvustus. Ainult nii saab arvustusi esitada. Kõik arvustused läbivad seejärel enne Agoda veebilehele jõudmist meie sisumeeskonna kontrolli. Seega on KÕIK Agoda arvustused, erinevalt mitmetest teistest reisilehtedest, tõendatud ja ehtsad.
Sisestage sobivad kuupäevad, et kontrollida saadavust ja broneerida selles hotellis tuba

Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel

No.6-8 Arthur Street, Yau Ma Tei, Hongkong (Vaata kaarti)

broneeri!

Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Külalistetuba Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Külalistetuba Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Külalistetuba Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Külalistetuba Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Külalistetuba Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Külalistetuba Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Külalistetuba Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Külalistetuba Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Külalistetuba Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Külalistetuba Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Külalistetuba Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Külalistetuba Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Külalistetuba Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Külalistetuba Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Külalistetuba Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Külalistetuba
Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Külalistetuba Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Restoran Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Restoran Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Hotelli välisilme Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Vannituba Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Vannituba Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Vannituba Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Külalistetuba Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Külalistetuba Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Külalistetuba Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Vannituba Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Vannituba
Ala Yau Ma Tei Tubade arv: 127

Kõik arvustused (1135)
Sorteeri:
Pei J. Paarid Singapore, 12. mai 2015
Budget Hotel

great location, value for money,
5,7
Hotel lobby smells nice. Room is small - no place to walk around when there's just 2 luggages inside. Toilet extremely small. Stayed for 3 nights but the bed linen was not changed since day 1. Location is convenient, nearby to MTR. Nearby hotel there's quite many food to eat. Breakfast is good for day 1. However if you are staying for 2 or more days, be prepared the same food daily. No change or rotation of food at all. The free sim card given needs to keep watching advertisement to gain credits to use for data. Luggage storage available at the cafe. Overall not bad, quite acceptable.
Klinsmann M. Paarid Singapore, 5. mai 2015
Very Convinent

Clean, Accessible, Small
7,3
This hotel is very convenient. Just by alighting Yau Ma Tei station, exit C and turn right you will see Arthur street. It's just a 3 mins walk. You cant expect a very huge room in Hong Kong. There will be a little space for your luggage. It is just to see how much you will make use of the spaces you have.
Vu N. Ärireisijad Vietnam, 21. aprill 2015
Ok

Location, clean and value for money
6,3
Ok
Rose F. Üksikreisijad United States of America, 29. märts 2015
Great Location

Location, quiet, great food nearby
9,7

Location
3,7
Yiu K. Üksikreisijad Hong Kong, 14. veebruar 2015
It's okay

Staff friendliness, location and cleanliness
6,7
The room, especially the bathroom, is very small. If you don't have too much luggage, it's fine for a quick stay. Location is very convenient - just 5-min walk from the MTR station.
Andrei S. Paarid Australia, 3. veebruar 2015
Tiny room & bathroom

location
Unexpectedly small room, and even smaller bathroom. One has to step out of bathroom to wash you hands and face, shave or brush teeth! Shower is probably 70cm x 70 cm in size!
Justin W. Ärireisijad Singapore, 26. jaanuar 2015
Plesant stay

food n hospitality
Pleasant

broneeri!

See on kiire ja lihtne!

Bridal Tea House Yau Ma Tei Hotel HongkongBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - KülalistetubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - KülalistetubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - KülalistetubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - KülalistetubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - KülalistetubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - KülalistetubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - KülalistetubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - KülalistetubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - KülalistetubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - KülalistetubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - KülalistetubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - KülalistetubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - KülalistetubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - KülalistetubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - KülalistetubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - KülalistetubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - KülalistetubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - RestoranBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - RestoranBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Hotelli välisilmeBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - VannitubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - VannitubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - VannitubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - KülalistetubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - KülalistetubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - KülalistetubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - VannitubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - VannitubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - VannitubaBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - RetseptsioonBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - RetseptsioonBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - RetseptsioonBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - RetseptsioonBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Hotelli interjöörBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Hotelli interjöörBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - SissepääsBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - SissepääsBridal Tea House Yau Ma Tei Hotel Hongkong - Külalistetuba

AS-AGWEB-3A01