ili

Svaki put kada se Agodin korisnik odjavi iz hotela, šaljemo mu/joj e-poruku s molbom da napišu recenziju boravka.Jedino se na taj način mogu predati recenzije.Svaku recenziju mora odobriti ekipa za sadržaj prije nego što je objavimo na Agodinoj stranici.Zbog toga su, za razliku od mnogo drugih putničkih stranica, SVE Agodine recenzije ovjerene i izvorne.
Unesite svoje datume kako biste provjerili raspoloživost ovog hotela

Ole Tai Sam Un Hotel

No 43-45 Rua da Caldeira, Grad Macau, Makao (Pogledaj kartu)

rezerviraj sada!

Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska soba Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska soba Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska soba Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska soba Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska soba Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Interijer hotela Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Predvorje Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Restoran Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Recepcija Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Eksterijer hotela Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Pub/salon Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska soba Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska soba Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska soba Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska soba Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska soba
Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Kupaonica Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska soba Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska soba Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Kupaonica Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska soba Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Kupaonica Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Predvorje Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska soba Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Kupaonica Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Kupaonica Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Kupaonica Ole Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska soba
Područje Grad Macau Broj soba: 40

Hrana/objedi:
6,2
Sve recenzije (1772)
Razvrstati po:
Deng-Yu C. Solo putnici Taiwan, 21. kolovoza 2014.
Awesome location with decent price!

Room cleanness, location, price
8,7
Yu S. Parovi Singapore, 16. kolovoza 2014.
Average Hotel for Budget Stay

Good Location - Easy to navigate to Senando Square
I guess it is okay, can't compare with big hotels like venetian definitely. But if one is on a budget for a night stay in macau, I guess this hotel offers basic comfort and stay. Afterall its near Senando Square which is the main tourist attraction, that is the plus sign for choosing this hotel.
Lim K. Parovi Malaysia, 14. kolovoza 2014.
clean and location

clean best location
Lim K. Parovi Malaysia, 14. kolovoza 2014.
good location

Location, staff friendly ,cleanliness .
7,7
Great location & staff friendly
Shuk M. Parovi Hong Kong, 13. kolovoza 2014.
good location with many food choice

convenient location, neat and clean room
Very value for money, it's my second time staying in this hotel, very convenient to get to different places in macau.
Bee L. Parovi Malaysia, 10. kolovoza 2014.
Value for money, good location

good location, clean, many restaurants nearby
6,7
not bad
Sin K. Parovi Malaysia, 10. kolovoza 2014.
Good location

Location, location, location
6,7
Kianjoo K. Parovi Malaysia, 9. kolovoza 2014.
Macau Feeling

location is strategy. can go for food around this area.
5,3
the only reason tat can recommend to fren is the location is strategy. other than this , is jz a normal 2stars hotel. room is terrible small. TV Channel is low frequency...
Jose S. Parovi Portugal, 30. srpnja 2014.
Average hotel at histotical centre

Centrality, clean
6,3
A short stay of one night . The lobby is small and so tide. Rooms are not that big but are well arranged. Toilet functional and ok . Basic stuff on the room.
Cindy L. Parovi Canada, 30. srpnja 2014.
Condition and Location acceptable for their price

Price, Location & Condition
6,3

rezerviraj sada!

Brzo je i jednostavno!

Ole Tai Sam Un Hotel MakaoOle Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska sobaOle Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska sobaOle Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska sobaOle Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska sobaOle Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska sobaOle Tai Sam Un Hotel Makao - Interijer hotelaOle Tai Sam Un Hotel Makao - PredvorjeOle Tai Sam Un Hotel Makao - RestoranOle Tai Sam Un Hotel Makao - RecepcijaOle Tai Sam Un Hotel Makao - Eksterijer hotelaOle Tai Sam Un Hotel Makao - Pub/salonOle Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska sobaOle Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska sobaOle Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska sobaOle Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska sobaOle Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska sobaOle Tai Sam Un Hotel Makao - KupaonicaOle Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska sobaOle Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska sobaOle Tai Sam Un Hotel Makao - KupaonicaOle Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska sobaOle Tai Sam Un Hotel Makao - KupaonicaOle Tai Sam Un Hotel Makao - PredvorjeOle Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska sobaOle Tai Sam Un Hotel Makao - KupaonicaOle Tai Sam Un Hotel Makao - KupaonicaOle Tai Sam Un Hotel Makao - KupaonicaOle Tai Sam Un Hotel Makao - Gostinjska sobaOle Tai Sam Un Hotel Makao - Kupaonica

AS-AGWEB-3A06