360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel

Wisma Phoenix, Jalan Song Thian Cheok, Kuching városközpont, Kuching, Malajzia 93100 (Térkép)

360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba 360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba 360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba 360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Recepció 360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Előcsarnok 360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - A szálloda kívülről 360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Bejárat 360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Recepció 360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Előcsarnok 360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - A szálloda belülről 360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - A szálloda belülről 360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba 360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba 360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba 360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba 360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba
360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba 360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba 360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba 360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba 360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba 360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba 360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba
Kerület: Kuching városközpont Szobák száma: 98

7,6
7,9
7,4
7,2
5,6
Alia F. Egyéni utazó Malaysia, 2015. augusztus 1.
Great place to stay for short trip

Location, peaceful & cheap
Fanny H. Párban utazó Indonesia, 2015. július 17.
360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel
Not bad at first, would've come back for the 3rd time, but after what happened at 00.00 hours on 17th July 2015, we would think 10 times about staying and recommending the hotel to friends.
Sheng E. Párban utazó Malaysia, 2015. július 4.
Trip
very sad the room without window
Seng M. Egyéni utazó Malaysia, 2015. június 28.
Room stuffy and no window.

location. price. convenient
room was poor in ventilation. toilet full of cobwebs. toilet abit dirty. Room stuffy and no window at all.
Ow E. Üzleti utazó Malaysia, 2015. június 9.
Room Cleanliness

Location
Room setting very wrong. Bed pointed directly to door. Bed sheet full will cockroach droppings
Nancy C. Párban utazó Malaysia, 2015. június 4.
very nice budget hotel

clean,fast check in,carpark
i love this hotel tats y i always come backhere
Nancy C. Párban utazó Malaysia, 2015. június 3.
nice hotel

comfortable
very clean and nice hotel
Nancy C. Párban utazó Malaysia, 2015. június 1.
nice hotel

clean,nice staff,fast check in
always in this hitel,cos very comfortable
Nancy C. Párban utazó Malaysia, 2015. május 31.
comfortable hotel

nice staff, good facilities, clean room
will always be my 1st choice
Rohaizreen R. Párban utazó Malaysia, 2015. május 31.
360 Express Hotel Review

1) Location
4,7
The hotel did not provide iron to the room. Only 1 iron in the Laundry room. Shower and toilet are also clogged. Malfunction fridge in the room. I will not recommend this hotel to anyone.

360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Recepció360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Előcsarnok360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - A szálloda kívülről360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Bejárat360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Recepció360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Előcsarnok360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - A szálloda belülről360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - A szálloda belülről360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba