360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel

Wisma Phoenix, Jalan Song Thian Cheok, Kuching városközpont, Kuching, Malajzia 93100

7,1

7,5
7,9
7,0
7,1
5,5
Meredith W. Üzleti utazók United States of America, 2016. április 22.
Adequate hotel
For a budget hotel, 360Express is fine, but not stellar. The corridors have a bad smell, though room was better. Could be cleaner -- persistent ants on table. No place at all to put clothes or luggage except a few pegs and hangers on wall. Wifi was inconsistent. But location is decent, a/c adjusts well, and restaurant accessed through the back isn't bad.
Kim K. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2016. április 17.
Friendly staff
4,3
Worth paying for hotel rate, near to town
Kim K. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2016. április 17.
Good location
4,3
Friendly staff, good location, i will stay in for my nx visit.
Yik M. Üzleti utazók Malaysia, 2016. április 14.
Good location
Good location, value for money & staff friendly
Noor F. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2016. április 13.
Nice place to stay
Worth the price 👍🏻
Ow E. Üzleti utazók Malaysia, 2016. április 12.
Ok
4,7
so far so good
Yan S. Üzleti utazók Malaysia, 2016. március 29.
Small budget and in town
it has secured parking and lift
Yan S. Üzleti utazók Malaysia, 2016. március 28.
Small but suitable for my short trip
Everything is okay at this hotel.
Barry S. Egyéni utazók United Kingdom, 2016. március 28.
Reasonable Price & Location
Stayed 3 nights and facilities ok. Location good as just a 10 minutes walk to Sarawak River.
Kim V. Üzleti utazók Malaysia, 2016. március 23.
No wifi
4,7
No wifi at the room
360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Recepció360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Előcsarnok360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - A szálloda kívülről360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Bejárat360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Recepció360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Előcsarnok360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - A szálloda belülről360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - A szálloda belülről360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba360 Xpress Citycenter Budget Boutique Hotel Kuching - Vendégszoba