Abell Hotel

22, Jalan Tunku Abdul Rahman, Kuching városközpont, Kuching, Malajzia 93100 (Térkép)

Abell Hotel Kuching - Vendégszoba Abell Hotel Kuching - Vendégszoba Abell Hotel Kuching - Vendégszoba Abell Hotel Kuching - Vendégszoba Abell Hotel Kuching - Vendégszoba Abell Hotel Kuching - Vendégszoba Abell Hotel Kuching - Vendégszoba Abell Hotel Kuching - Vendégszoba Abell Hotel Kuching - Vendégszoba Abell Hotel Kuching - Vendégszoba Abell Hotel Kuching - Vendégszoba Abell Hotel Kuching - Vendégszoba Abell Hotel Kuching - Fürdőszoba Abell Hotel Kuching - Fürdőszoba Abell Hotel Kuching - Fürdőszoba Abell Hotel Kuching - Fürdőszoba
Abell Hotel Kuching - Fürdőszoba Abell Hotel Kuching - Fürdőszoba Abell Hotel Kuching - Fürdőszoba Abell Hotel Kuching - Előcsarnok Abell Hotel Kuching - Előcsarnok Abell Hotel Kuching - Előcsarnok Abell Hotel Kuching - Előcsarnok Abell Hotel Kuching - A szálloda belülről Abell Hotel Kuching - Recepció Abell Hotel Kuching - A szálloda belülről Abell Hotel Kuching - A szálloda belülről Abell Hotel Kuching - Étterem
Kerület: Kuching városközpont Szobák száma: 80

8,6
7,9
8,2
8,0
6,8
Shamsul S. Üzleti utazó Malaysia, 2015. július 29.

good service
Veronica Y. Párban utazó Indonesia, 2015. július 19.
great!!

clean location comfortable
Great!! I feel so comfortable and easily to find supermarket.. mall.. and food
Amal S. Család idősebb gyerekekkel United States of America, 2015. július 18.
Every thing was nice and I will recommend i

Clean ,location and staff
I liked it so much
Siew O. Üzleti utazó Malaysia, 2015. július 5.
Centrally located with easier access within town

Staff has high standard of service
Tony Z. Párban utazó Singapore, 2015. július 3.
Nice hotel,Value for money

free parking,comfy rooms,friendly staff
Tony Z. Párban utazó Singapore, 2015. július 2.
Nice hotel,Value for money

free parking,comfy rooms,friendly staff
stayed there many times and as usual front desk and porter are friendly,rooms are comfortable.did not try breakfast.
Chang W. Üzleti utazó Malaysia, 2015. július 2.
Okay, Good Location, Standard 3*

Okay, Good Location, Standard 3*
Okay, Good Location, Standard 3*, Room Clean
Kok K. Párban utazó Malaysia, 2015. június 28.

Johnson C. Egyéni utazó Brunei Darussalam, 2015. június 25.
Enjoy our stayed in Abell Hotel

Cleanliness, location and near restaurants and malls
Good wifi in room and clean bedroom. Hotel near to restaurants and shopping malls! Convenient!
Awang A. Egyéni utazó Malaysia, 2015. június 15.
great

location , services and price
Comfortable

Abell Hotel KuchingAbell Hotel Kuching - VendégszobaAbell Hotel Kuching - VendégszobaAbell Hotel Kuching - VendégszobaAbell Hotel Kuching - VendégszobaAbell Hotel Kuching - VendégszobaAbell Hotel Kuching - VendégszobaAbell Hotel Kuching - VendégszobaAbell Hotel Kuching - VendégszobaAbell Hotel Kuching - VendégszobaAbell Hotel Kuching - VendégszobaAbell Hotel Kuching - VendégszobaAbell Hotel Kuching - VendégszobaAbell Hotel Kuching - FürdőszobaAbell Hotel Kuching - FürdőszobaAbell Hotel Kuching - FürdőszobaAbell Hotel Kuching - FürdőszobaAbell Hotel Kuching - FürdőszobaAbell Hotel Kuching - FürdőszobaAbell Hotel Kuching - FürdőszobaAbell Hotel Kuching - ElőcsarnokAbell Hotel Kuching - ElőcsarnokAbell Hotel Kuching - ElőcsarnokAbell Hotel Kuching - ElőcsarnokAbell Hotel Kuching - A szálloda belülrőlAbell Hotel Kuching - RecepcióAbell Hotel Kuching - A szálloda belülrőlAbell Hotel Kuching - A szálloda belülrőlAbell Hotel Kuching - ÉtteremAbell Hotel Kuching - ÉtteremAbell Hotel Kuching - ÉtteremAbell Hotel Kuching - ÉtteremAbell Hotel Kuching - A szálloda kívülrőlAbell Hotel Kuching - A szálloda kívülrőlAbell Hotel Kuching - A szálloda kívülrőlAbell Hotel Kuching - A szálloda kívülrőlAbell Hotel Kuching - TárgyalóAbell Hotel Kuching - A szálloda kívülrőlAbell Hotel Kuching - ÉtteremAbell Hotel Kuching - A szálloda kívülrőlAbell Hotel Kuching - A szálloda kívülrőlAbell Hotel Kuching - A szálloda kívülrőlAbell Hotel Kuching - ÉtteremAbell Hotel Kuching - ÉtteremAbell Hotel Kuching - A szálloda kívülről