Airport Resort & Spa

9/19 M.1 T. Sakoo A. Thalang, Phuket repülőtér, Phuket, Thaiföld 83110 (Térkép)

Airport Resort & Spa Phuket - Vendégszoba Airport Resort & Spa Phuket - Vendégszoba Airport Resort & Spa Phuket - Vendégszoba Airport Resort & Spa Phuket - Vendégszoba Airport Resort & Spa Phuket - Vendégszoba Airport Resort & Spa Phuket - Vendégszoba Airport Resort & Spa Phuket - Vendégszoba Airport Resort & Spa Phuket - Kert Airport Resort & Spa Phuket - A szálloda kívülről Airport Resort & Spa Phuket - Kert Airport Resort & Spa Phuket - Kert Airport Resort & Spa Phuket - Uszoda Airport Resort & Spa Phuket - Vendégszoba Airport Resort & Spa Phuket - Vendégszoba Airport Resort & Spa Phuket - Kilátás Airport Resort & Spa Phuket - Kert
Airport Resort & Spa Phuket - Kilátás Airport Resort & Spa Phuket - A szálloda kívülről Airport Resort & Spa Phuket - Uszoda Airport Resort & Spa Phuket - Vendégszoba Airport Resort & Spa Phuket - Kilátás Airport Resort & Spa Phuket - Vendégszoba Airport Resort & Spa Phuket - Kilátás Airport Resort & Spa Phuket - Vendégszoba Airport Resort & Spa Phuket - Kilátás Airport Resort & Spa Phuket - Uszoda Airport Resort & Spa Phuket - Kilátás Airport Resort & Spa Phuket - Uszoda
Kerület: Phuket repülőtér Szobák száma: 60

8,2
7,2
7,2
Bryan D. Párban utazó Australia, 2015. július 3.
Best Location

Location, Friendly Staff
Good, but bed extremely hard and Uncomfortable Location was great to Local Markets and Beach
Tomasz F. Család idősebb gyerekekkel Poland, 2015. június 12.
Convenient airport location

All ok
Nath H. Üzleti utazó Germany, 2015. június 8.
Nice. Near. Airport

Near airport what. Else do you. Need. More.
4,7
Just. I. Near. Airport. Room a bit old. Bed. Have. A lot. Of mod a room are very lould. Since a lot of. Chinish. Tourrist. There. No room service.
Kwun N. Párban utazó Hong Kong, 2015. május 21.
Free pick up service from airport, best choice

The driver of pick up service is so friendly , The staff at reception not friendly ,
best choice for midnight flight , our flight arrive phuket at 02:30am, hotel provide free pick up service , just 5 mins to arrive hotel , best place to stay 1 night
Ralph S. Párban utazó Switzerland, 2015. május 20.
Ok for a night

Hotel is clean, close to airport and friendly staff
Was ok for a night. Bed too hard for us however all in all fine for the money
Chi W. Csoportos utazó Hong Kong, 2015. május 19.
Nice hotel. Nice staff.

Location, room, staff
Fiona D. Család fiatal gyerekekkel Australia, 2015. május 16.
Clean, friendly and close to airport

Free airport transfer, attractive villas and pool, good price
Helen P. Párban utazó Australia, 2015. április 11.
overnighter

didnt stay long enough to say.
Rod L. Párban utazó Australia, 2015. február 24.
Ok

Ok
Brian M. Család fiatal gyerekekkel United States of America, 2015. február 20.
Bugs in Room

Location
We were 2 families who booked 2 rooms for a short stay prior to an early morning departure from the airport. Hotel was cheap enough and close to the airport. The bathroom lacked a shower curtain and there were bugs on the bed when we arrived.

Airport Resort & Spa PhuketAirport Resort & Spa Phuket - VendégszobaAirport Resort & Spa Phuket - VendégszobaAirport Resort & Spa Phuket - VendégszobaAirport Resort & Spa Phuket - VendégszobaAirport Resort & Spa Phuket - VendégszobaAirport Resort & Spa Phuket - VendégszobaAirport Resort & Spa Phuket - VendégszobaAirport Resort & Spa Phuket - KertAirport Resort & Spa Phuket - A szálloda kívülrőlAirport Resort & Spa Phuket - KertAirport Resort & Spa Phuket - KertAirport Resort & Spa Phuket - UszodaAirport Resort & Spa Phuket - VendégszobaAirport Resort & Spa Phuket - VendégszobaAirport Resort & Spa Phuket - KilátásAirport Resort & Spa Phuket - KertAirport Resort & Spa Phuket - KilátásAirport Resort & Spa Phuket - A szálloda kívülrőlAirport Resort & Spa Phuket - UszodaAirport Resort & Spa Phuket - VendégszobaAirport Resort & Spa Phuket - KilátásAirport Resort & Spa Phuket - VendégszobaAirport Resort & Spa Phuket - KilátásAirport Resort & Spa Phuket - VendégszobaAirport Resort & Spa Phuket - KilátásAirport Resort & Spa Phuket - UszodaAirport Resort & Spa Phuket - KilátásAirport Resort & Spa Phuket - UszodaAirport Resort & Spa Phuket - Étterem