Amata Resort

8,6
7,8
7,6
6,6
Jozsef L. Párban utazók Hungary, 2012. november 19.
Kiváló elhelyezkedésű, kényelmes és nagy szobákkal

Közel található a bevásárló és szórakozó helyekhez
A gépünk késése miatt délután helyett késő este érkeztünk a szálláshelyre. A transzfert nem rendeltük meg előre, így a repülőtéren fogtunk egy taxit, ami 600 Bath-ért vitt el minket a szállodába. A személyzet egész idő alatt segítőkész volt. Nekünk a szobaszéf nem működött, de perceken belül megjavították. A reggeli étkezési lehetőség időben és tartalmában is megfelelő volt. A két épületrész közötti medencén kívül feltétlenül ajánljuk a nyolcadikon (a tetőn)található másik medencét, ahol a nagyszerű kilátásban gyönyörködve lehet úszni és élvezni a barnító napsütést. A szálláshely közel található a bevásárló központokhoz és az éjszakai szórakozó helyekhez. Mindenképpen jó kiinduló pont Patong beach felfedezéséhez és a fárasztó programok utáni pihenéshez, lazításhoz.
Murray R. Egyéni utazók Australia, 2016. február 5.
Nice older hotel in heart of Patong

location, room clean, good staff
Older hotel but good clean rooms, upgraded on arrival a bonus. Staff attentive, proactive, seem well trained, polite. Nice pool area, breakfast buffet style with good array of food. Good location, few minutes walk to nightlife, shopping, but far enough away for quiet night sleep. Reasonable value for money and will stay here again for sure.
Shuhada R. Párban utazók Malaysia, 2016. február 3.
Value for money

Friendly staff, decent breakfast spread , good location
Stuart M. Párban utazók Australia, 2016. február 2.
Close to the Action

Pools, Breakfast, Nightlife
I have stayed here in the past and found the staff friendly and accommodating especially the concierge staff. Its a close walk to Bangla Road, Jungceylon Shopping centre and a myriad of restaurants. If you want to be amongst the action this is the place to stay. Everything is within a short walking distance
Mat I. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2016. január 27.
Best hotel in patong

Location, Price, Rooms
Family room ysng terbaik
Katarina G. Csoportos utazók Croatia, 2016. január 25.
Good location,amazing breakfast

Breakfast,location,staff
Matthew O. Csoportos utazók United Kingdom, 2016. január 10.
Decent

Location, room, pool
Very good, nice hotel great location just down the road from all the madness of tThe Bangla road but far enough to get some peace.
Ryszard S. Párban utazók Australia, 2016. január 8.
we are booking Amata Resort 6 months before 25 december and we coming in Christmas day evening, and sam pople say , not have room for as, maeby we mast going tu different hotel .
Nicolas P. Párban utazók Lebanon, 2016. január 7.
Would stay again!

Location, pool and staff attitude
Was good.
Hayley P. Párban utazók Australia, 2016. január 3.
in the middle of it all

the location was great however made the hotel room quite loud
Amata Resort PhuketAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - A szálloda kívülrőlAmata Resort Phuket - A szálloda kívülrőlAmata Resort Phuket - ElőcsarnokAmata Resort Phuket - UszodaAmata Resort Phuket - UszodaAmata Resort Phuket - ÜzletekAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - FürdőszobaAmata Resort Phuket - Erkély/TeraszAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - Erkély/TeraszAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - KonyhaAmata Resort Phuket - FürdőszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - FürdőszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - KonyhaAmata Resort Phuket - KonyhaAmata Resort Phuket - FürdőszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - FürdőszobaAmata Resort Phuket - AlaprajzokAmata Resort Phuket - ElőcsarnokAmata Resort Phuket - Előcsarnok