Amata Resort

8,0
8,6
7,6
6,6
Jozsef L. Párban utazók Hungary, 2012. november 19.
Kiváló elhelyezkedésű, kényelmes és nagy szobákkal

Közel található a bevásárló és szórakozó helyekhez
A gépünk késése miatt délután helyett késő este érkeztünk a szálláshelyre. A transzfert nem rendeltük meg előre, így a repülőtéren fogtunk egy taxit, ami 600 Bath-ért vitt el minket a szállodába. A személyzet egész idő alatt segítőkész volt. Nekünk a szobaszéf nem működött, de perceken belül megjavították. A reggeli étkezési lehetőség időben és tartalmában is megfelelő volt. A két épületrész közötti medencén kívül feltétlenül ajánljuk a nyolcadikon (a tetőn)található másik medencét, ahol a nagyszerű kilátásban gyönyörködve lehet úszni és élvezni a barnító napsütést. A szálláshely közel található a bevásárló központokhoz és az éjszakai szórakozó helyekhez. Mindenképpen jó kiinduló pont Patong beach felfedezéséhez és a fárasztó programok utáni pihenéshez, lazításhoz.
Rattiya B. Egyéni utazók Thailand, 2016. május 21.
Old hotel & the staffs especially the reception ar
Old hotel & the staffs especially the reception are not friendly. Don't feel like they welcome us. Breakfast is ok but very few selection. But one good thing is in a good location. 5 mins to Jungceylon mall & 10 mins to the beach.
Svend H. Egyéni utazók Denmark, 2016. május 20.
Henning Djurhuus
Only one thing FaceTime did not work here Everything Else was very god
Brandon M. Párban utazók Australia, 2016. május 18.
IN SHORT EVERTHING WAS OK BUT THE BREAKFAST'S COUL
OTHERWISE EVERTHING WAS OK
Johan J. Párban utazók Indonesia, 2016. május 16.
Good location
Good location and service
Mark F. Egyéni utazók United Kingdom, 2016. május 7.
Thi L. Egyéni utazók Australia, 2016. május 6.
Good size rooms, clean, quiet
4,3
Decent rooms, location, and clean. Would come back again.
Kelly M. Egyéni utazók Thailand, 2016. május 6.
Walking distance to everything
Poll needs some work, but totally beautiful. Can walk to ask the major attractions in Patong. Good breakfast!
Nona N. Párban utazók Malaysia, 2016. május 4.
just ok, u get what u paid...
3,3
overall ok. if u wanna cheap hotel with swimming pool in Patong, this is might be suit for u...dont expect more ya...
Wen J. Egyéni utazók Singapore, 2016. április 29.
Clean affordable resort with swimming pool
One of the great perks of the resort is that it is located in a great area on Patong, near the beach and also the nightlife, yet located at a place where you can get an undisturbed rest. Convenient, clean and affordable.
Amata Resort PhuketAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - ElőcsarnokAmata Resort Phuket - UszodaAmata Resort Phuket - UszodaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - FürdőszobaAmata Resort Phuket - Erkély/TeraszAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - Erkély/TeraszAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - KonyhaAmata Resort Phuket - FürdőszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - KonyhaAmata Resort Phuket - KonyhaAmata Resort Phuket - FürdőszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - FürdőszobaAmata Resort Phuket - AlaprajzokAmata Resort Phuket - UszodaAmata Resort Phuket - ElőcsarnokAmata Resort Phuket - ElőcsarnokAmata Resort Phuket - ÉtteremAmata Resort Phuket - ÉtteremAmata Resort Phuket - A szálloda kívülrőlAmata Resort Phuket - UszodaAmata Resort Phuket - UszodaAmata Resort Phuket - UszodaAmata Resort Phuket - ElőcsarnokAmata Resort Phuket - ElőcsarnokAmata Resort Phuket - A szálloda kívülrőlAmata Resort Phuket - UszodaAmata Resort Phuket - UszodaAmata Resort Phuket - ÉtteremAmata Resort Phuket - SzolgáltatásokAmata Resort Phuket - ElőcsarnokAmata Resort Phuket - UszodaAmata Resort Phuket - UszodaAmata Resort Phuket - ÉtteremAmata Resort Phuket - UszodaAmata Resort Phuket - SzolgáltatásokAmata Resort Phuket - ÉtteremAmata Resort Phuket - ÉtteremAmata Resort Phuket - ÉtteremAmata Resort Phuket - ÉtteremAmata Resort Phuket - ElőcsarnokAmata Resort Phuket - A környék

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.