Amata Resort

189/29 Rat-U-Thit 200 Pee, Patong, Phuket, Thaiföld 83150 (Térkép)

Amata Resort Phuket - A szálloda belülről Amata Resort Phuket - Uszoda Amata Resort Phuket - Vendégszoba Amata Resort Phuket - Vendégszoba Amata Resort Phuket - Vendégszoba Amata Resort Phuket - Vendégszoba Amata Resort Phuket - Vendégszoba Amata Resort Phuket - Vendégszoba Amata Resort Phuket - Vendégszoba Amata Resort Phuket - Vendégszoba Amata Resort Phuket - Vendégszoba Amata Resort Phuket - Vendégszoba Amata Resort Phuket - Vendégszoba Amata Resort Phuket - Vendégszoba Amata Resort Phuket - A szálloda kívülről Amata Resort Phuket - A szálloda kívülről
Amata Resort Phuket - A szálloda kívülről Amata Resort Phuket - Előcsarnok Amata Resort Phuket - Előcsarnok Amata Resort Phuket - Étterem Amata Resort Phuket - Uszoda Amata Resort Phuket - Uszoda Amata Resort Phuket - Uszoda Amata Resort Phuket - Uszoda Amata Resort Phuket - Üzletek Amata Resort Phuket - Vendégszoba Amata Resort Phuket - Vendégszoba Amata Resort Phuket - Vendégszoba
Kerület: Patong Szobák száma: 258

8,0
8,6
7,8
7,6
6,6
Jozsef L. Párban utazó Hungary, 2012. november 19.
Kiváló elhelyezkedésű, kényelmes és nagy szobákkal

Közel található a bevásárló és szórakozó helyekhez
A gépünk késése miatt délután helyett késő este érkeztünk a szálláshelyre. A transzfert nem rendeltük meg előre, így a repülőtéren fogtunk egy taxit, ami 600 Bath-ért vitt el minket a szállodába. A személyzet egész idő alatt segítőkész volt. Nekünk a szobaszéf nem működött, de perceken belül megjavították. A reggeli étkezési lehetőség időben és tartalmában is megfelelő volt. A két épületrész közötti medencén kívül feltétlenül ajánljuk a nyolcadikon (a tetőn)található másik medencét, ahol a nagyszerű kilátásban gyönyörködve lehet úszni és élvezni a barnító napsütést. A szálláshely közel található a bevásárló központokhoz és az éjszakai szórakozó helyekhez. Mindenképpen jó kiinduló pont Patong beach felfedezéséhez és a fárasztó programok utáni pihenéshez, lazításhoz.
Geoff S. Egyéni utazó New Zealand, 2015. július 24.
holiday

location space value
Siti N. Egyéni utazó Malaysia, 2015. július 23.
Value for money.

Very good location.
It was awesome! For the price, the hotel is situated at a great location. Five minute walk to the beach. Very near to Bangla Road and Jungceylon. Good for Muslim traveller as there's a lot of halal restaurant in front of the hotel and in Jungceylon food bazaar. I would definitely stay here again!
Dean H. Egyéni utazó Australia, 2015. július 21.
Room noise

Room size, wifi, view
Noise from other rooms was a joke!!! Wall felt as though they were paper thin yet we're not adjoining. Guess you can't help rude guests that have no respect for other guests. Room are good size. Television in deluxe rooms are rubbish for that standard. Upgrade!!!!
Patrick C. Család idősebb gyerekekkel Australia, 2015. július 19.
My first trip to Phuket

The room is clean and comfortable
Malcolm S. Párban utazó Australia, 2015. július 14.
Worth Returning

Location ,Location,Location,
The staff are always friendly and willing to offer any assistance you might ask for, like extra pillows, Pool Towels, Transporting luggage, early or late room make-up. You are always treated as a welcome guest
Neil M. Párban utazó New Zealand, 2015. július 13.
worthwhile

location pool good size room
He C. Párban utazó China, 2015. július 5.
stay again again

good location, friendly staff, clean room
James P. Egyéni utazó United Kingdom, 2015. június 26.
heart of midlothian fc

staff very friendly. also very helpful. any problems i had were fixed immediatly
unable to contact home friends. also my friend contacted my hotel about 10 times left messages, but I did not receive any of these, very disappointed. this needs to be fixed immediately.also I am Scottish which wasn't on your language list.
Caine M. Család fiatal gyerekekkel Australia, 2015. június 21.
Good value for money

Location
Enkoyable

Amata Resort PhuketAmata Resort Phuket - A szálloda belülrőlAmata Resort Phuket - UszodaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - A szálloda kívülrőlAmata Resort Phuket - A szálloda kívülrőlAmata Resort Phuket - A szálloda kívülrőlAmata Resort Phuket - ElőcsarnokAmata Resort Phuket - ElőcsarnokAmata Resort Phuket - ÉtteremAmata Resort Phuket - UszodaAmata Resort Phuket - UszodaAmata Resort Phuket - UszodaAmata Resort Phuket - UszodaAmata Resort Phuket - ÜzletekAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - FürdőszobaAmata Resort Phuket - Erkély/TeraszAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - Erkély/TeraszAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - KonyhaAmata Resort Phuket - FürdőszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - FürdőszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - KonyhaAmata Resort Phuket - KonyhaAmata Resort Phuket - FürdőszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - VendégszobaAmata Resort Phuket - FürdőszobaAmata Resort Phuket - AlaprajzokAmata Resort Phuket - ÉtteremAmata Resort Phuket - ElőcsarnokAmata Resort Phuket - ÉtteremAmata Resort Phuket - ElőcsarnokAmata Resort Phuket - A szálloda kívülről