B P International Hotel

No.8 Austin Road, Tsim Sha Tsui, Hongkong (Térkép)

B P International Hotel Hongkong - A szálloda kívülről B P International Hotel Hongkong - Recepció B P International Hotel Hongkong - Előcsarnok B P International Hotel Hongkong - Előcsarnok B P International Hotel Hongkong - Vendégszoba B P International Hotel Hongkong - Vendégszoba B P International Hotel Hongkong - Vendégszoba B P International Hotel Hongkong - Vendégszoba B P International Hotel Hongkong - Vendégszoba B P International Hotel Hongkong - Vendégszoba B P International Hotel Hongkong - Fürdőszoba B P International Hotel Hongkong - Vendégszoba B P International Hotel Hongkong - Vendégszoba B P International Hotel Hongkong - Vendégszoba B P International Hotel Hongkong - Vendégszoba B P International Hotel Hongkong - Vendégszoba
B P International Hotel Hongkong - Fürdőszoba B P International Hotel Hongkong - Kilátás B P International Hotel Hongkong - Vendégszoba B P International Hotel Hongkong - Vendégszoba B P International Hotel Hongkong - Vendégszoba B P International Hotel Hongkong - A szálloda belülről B P International Hotel Hongkong - Kávézó B P International Hotel Hongkong - Pub/Lounge B P International Hotel Hongkong - Bálterem B P International Hotel Hongkong - Bálterem B P International Hotel Hongkong - Alaprajzok
Kerület: Tsim Sha Tsui Szobák száma: 529

7,6
7,5
8,0
7,6
6,9
Yanyiu L. Párban utazó China, 2015. július 31.
Very good !

Location,staff and cleanliness
Very happy ! :-)
Hiroyuki T. Üzleti utazó Japan, 2015. július 30.
Nice

Room crean location
Willie T. Üzleti utazó Indonesia, 2015. július 27.
Good stay

Clean, good location, comforts
Gayzle R. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. július 26.

Good location, accomodating staff
V V. Üzleti utazó Thailand, 2015. július 26.
Dirty staffs are not friendly
4,3
Bad experiance
Yin C. Párban utazó Hong Kong, 2015. július 24.
nice location, near shopping center

nice location, service not bad, reasonable price if you are luck to get their promotion.
reasonable price, you get what you buy.
Suhaliza A. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2015. július 24.
GOOD

VIEW, LOCATION, ROOM
Sreevaru S. Üzleti utazó India, 2015. július 23.
Good hotel

Locational ly excellent
Good but the check in and check out time is too unfair
Jason H. Üzleti utazó Australia, 2015. július 23.
Over night stay

Location Price convenience
This hotel is fantastic with one draw back being each time i stay there i can NOT get a double bed booking.... I try now 3 times each time only a single bed its too small to sleep. other than that its a Fantastic hotel.
Chi K. Üzleti utazó Hong Kong, 2015. július 22.
So far so good

Location, location, location

B P International Hotel HongkongB P International Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlB P International Hotel Hongkong - RecepcióB P International Hotel Hongkong - ElőcsarnokB P International Hotel Hongkong - ElőcsarnokB P International Hotel Hongkong - VendégszobaB P International Hotel Hongkong - VendégszobaB P International Hotel Hongkong - VendégszobaB P International Hotel Hongkong - VendégszobaB P International Hotel Hongkong - VendégszobaB P International Hotel Hongkong - VendégszobaB P International Hotel Hongkong - FürdőszobaB P International Hotel Hongkong - VendégszobaB P International Hotel Hongkong - VendégszobaB P International Hotel Hongkong - VendégszobaB P International Hotel Hongkong - VendégszobaB P International Hotel Hongkong - VendégszobaB P International Hotel Hongkong - FürdőszobaB P International Hotel Hongkong - KilátásB P International Hotel Hongkong - VendégszobaB P International Hotel Hongkong - VendégszobaB P International Hotel Hongkong - VendégszobaB P International Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlB P International Hotel Hongkong - KávézóB P International Hotel Hongkong - Pub/LoungeB P International Hotel Hongkong - BálteremB P International Hotel Hongkong - BálteremB P International Hotel Hongkong - Alaprajzok