Baan Laimai Beach Resort

9,0
7,5
7,6
7,5
Imre B. Párban utazók Hungary, 2016. február 22.
Kellemes

Jó elhelyezkedés, tágas szobák, kényelmes ágy.
Andor T. Család idősebb gyerekekkel Hungary, 2013. február 16.
Kedves emberek

Vízpart közelsége
Gyönyörü szálloda,a tengerparttól egy út választja el.Az átkelés nem túl egyszerű,ge ez a helyi emberek közlekedési kultúrájuknak köszönhető.A szálloda óriási medencével büszkélkedhet,melyben mindig tiszta volt a víz,a napozoágyak használata ingyenes.A reggeli bőséges,a szobák nagyok,kissé szegényes a bútorzata,de tiszták.Nagyon jól éreztük magunkat.
Zoltan R. Család idősebb gyerekekkel Hungary, 2013. február 14.
Szép, tengerparthoz közeli szálloda

A belső medencéje szenzációs, kényelmes, tiszta
A szállodát a tengerparttól csak egy út választja el, a tengerpart rendezett, tiszta. A belső udvar medencéje nagy vízfelületű, tiszta, a napágyak, napernyők jól használhatók. A szoba nagy, jól felszerelt, (nagy méretű TV, hűtő, minibár, hajszárító, vízmelegítő, stb.) A svédasztalos reggeli választéka megfelelő. Negatívumként kell megemlíteni, hogy a meleg reggelik (virsli, tojásrántotta, tükörtojás) rendszeresen hideg volt, valamint azt, hogy nem volt lehetőség svédasztalos vacsorát rendelni. Az étterem árszínvonala kissé magasabb, mint a környező, hasonló színvonalú éttermeké.
Mariann K. Csoportos utazók Hungary, 2013. január 17.
Fiataloknak való szállás

nagyon jó elhelyezkedés, partmenti, közel a Bangla Road-hoz
Viszonylag új szálloda, tágas tiszta szobák, finom reggeli. Az udvarra sajnos nem sokáig süt be a nap, de közvetlenül a part mellett található a szálloda, így oda is 2 perc eljutni.Gyerekes családnak nem ajánlom.
Nurul A. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2016. április 26.
Fair hotel
Wifi connection was bad, Breakfast menu were same everyday.
Veronica W. Párban utazók Australia, 2016. április 24.
dirty
4,7
Our room was full of mosquitoes and the room was not clean. We have stayed here before and it was great. But not this time.
Heow K. Csoportos utazók Malaysia, 2016. április 24.
Floor and staff
4,3
The wood floor will wet when your aircorn is warm, is not comfortable when walking. When check out before 12pm they will call u , and when u ready to go out (before 12pm) they come your room and open the door directly. The bath equipment is rusty
Marc K. Párban utazók Australia, 2016. április 22.
Beach Life
Walk across to the beach. Great hotel.
Lee Y. Párban utazók Malaysia, 2016. április 21.
Great hotel
Overall is good,but when we request for late check out,they want to charge 1 hour 500b,is too expensive.
Vijayakumar K. Család fiatal gyerekekkel Singapore, 2016. április 20.
Great location and room
Room was comfortable. Location central. Good swimming pool. Need to have more breakfast spreads for halal.
1-4 a 4 értékelésből
Baan Laimai Beach Resort PhuketBaan Laimai Beach Resort Phuket - KilátásBaan Laimai Beach Resort Phuket - KilátásBaan Laimai Beach Resort Phuket - KilátásBaan Laimai Beach Resort Phuket - KilátásBaan Laimai Beach Resort Phuket - ElőcsarnokBaan Laimai Beach Resort Phuket - UszodaBaan Laimai Beach Resort Phuket - UszodaBaan Laimai Beach Resort Phuket - UszodaBaan Laimai Beach Resort Phuket - UszodaBaan Laimai Beach Resort Phuket - UszodaBaan Laimai Beach Resort Phuket - UszodaBaan Laimai Beach Resort Phuket - UszodaBaan Laimai Beach Resort Phuket - UszodaBaan Laimai Beach Resort Phuket - UszodaBaan Laimai Beach Resort Phuket - UszodaBaan Laimai Beach Resort Phuket - KilátásBaan Laimai Beach Resort Phuket - StrandBaan Laimai Beach Resort Phuket - A szálloda belülrőlBaan Laimai Beach Resort Phuket - FitneszteremBaan Laimai Beach Resort Phuket - GyermekklubBaan Laimai Beach Resort Phuket - VendégszobaBaan Laimai Beach Resort Phuket - VendégszobaBaan Laimai Beach Resort Phuket - VendégszobaBaan Laimai Beach Resort Phuket - VendégszobaBaan Laimai Beach Resort Phuket - A szálloda belülrőlBaan Laimai Beach Resort Phuket - VendégszobaBaan Laimai Beach Resort Phuket - VendégszobaBaan Laimai Beach Resort Phuket - VendégszobaBaan Laimai Beach Resort Phuket - VendégszobaBaan Laimai Beach Resort Phuket - VendégszobaBaan Laimai Beach Resort Phuket - VendégszobaBaan Laimai Beach Resort Phuket - ÉtteremBaan Laimai Beach Resort Phuket - ÉtteremBaan Laimai Beach Resort Phuket - ÉtteremBaan Laimai Beach Resort Phuket - ÉtteremBaan Laimai Beach Resort Phuket - ÉtteremBaan Laimai Beach Resort Phuket - Ételek és italokBaan Laimai Beach Resort Phuket - Ételek és italokBaan Laimai Beach Resort Phuket - Ételek és italokBaan Laimai Beach Resort Phuket - Ételek és italokBaan Laimai Beach Resort Phuket - Ételek és italokBaan Laimai Beach Resort Phuket - KilátásBaan Laimai Beach Resort Phuket - KilátásBaan Laimai Beach Resort Phuket - KilátásBaan Laimai Beach Resort Phuket - KilátásBaan Laimai Beach Resort Phuket - Kilátás