Banyan Tree Macau

1970 értékelés alapján

9,4
8,4
Összes értékelés (1970)
Hiu Y. Egyéni utazók Hong Kong, 2016. május 25.
Service
Front desk staff were too casual to serve but room is good
Jason R. Párban utazók Hong Kong, 2016. május 18.
Banyan Tree
Fantastic
Lyndsey C. Párban utazók United Kingdom, 2016. május 13.
Exceptional service
Will be going back.
Justin L. Egyéni utazók Hong Kong, 2016. május 4.
excellent decor, pleasant swimming pool
weekdays are more worthy
Ka K. Párban utazók Hong Kong, 2016. május 4.
Nice Hotel
Nice hotel with good atmosphere
Akeel A. Egyéni utazók Saudi Arabia, 2016. április 25.
Amazing
one of the best hotels i have ever stayed at
Junghwan P. Üzleti utazók South Korea, 2016. április 11.
good
good
Rowena C. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2016. április 7.
super friendly and caring staffs
accomodating and friendly staffs, makes you feel really welcomed! not to mention the room is just perfect and relaxing
Tam K. Párban utazók Hong Kong, 2016. április 3.
Very nice
Nice hotel but staff needed to be more well trained
Sau W. Család fiatal gyerekekkel Hong Kong, 2016. április 1.
Not good for kids
4,3
A bit dangerous inside the room since the edges of the pool are very sharp.
Banyan Tree Macau MakaóBanyan Tree Macau Makaó - LakosztályBanyan Tree Macau Makaó - A szálloda kívülrőlBanyan Tree Macau Makaó - LakosztályBanyan Tree Macau Makaó - LakosztályBanyan Tree Macau Makaó - VillaBanyan Tree Macau Makaó - VendégszobaBanyan Tree Macau Makaó - VillaBanyan Tree Macau Makaó - VillaBanyan Tree Macau Makaó - LakosztályBanyan Tree Macau Makaó - VillaBanyan Tree Macau Makaó - VillaBanyan Tree Macau Makaó - VillaBanyan Tree Macau Makaó - VillaBanyan Tree Macau Makaó - VillaBanyan Tree Macau Makaó - ÉtteremBanyan Tree Macau Makaó - SpaBanyan Tree Macau Makaó - ÉtteremBanyan Tree Macau Makaó - ÉtteremBanyan Tree Macau Makaó - SpaBanyan Tree Macau Makaó - A szálloda belülrőlBanyan Tree Macau Makaó - SpaBanyan Tree Macau Makaó - ÉtteremBanyan Tree Macau Makaó - A szálloda kívülrőlBanyan Tree Macau Makaó - SpaBanyan Tree Macau Makaó - SpaBanyan Tree Macau Makaó - UszodaBanyan Tree Macau Makaó - SpaBanyan Tree Macau Makaó - ÉtteremBanyan Tree Macau Makaó - ElőcsarnokBanyan Tree Macau Makaó - ÉtteremBanyan Tree Macau Makaó - LakosztályBanyan Tree Macau Makaó - A szálloda kívülrőlBanyan Tree Macau Makaó - Uszoda

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.