Best Western Grand Hotel

23 Austin Avenue, Tsim Sha Tsui, Hongkong (Térkép)

Best Western Grand Hotel Hongkong - Vendégszoba Best Western Grand Hotel Hongkong - Vendégszoba Best Western Grand Hotel Hongkong - Fürdőszoba Best Western Grand Hotel Hongkong - Vendégszoba Best Western Grand Hotel Hongkong - A szálloda belülről Best Western Grand Hotel Hongkong - A szálloda belülről Best Western Grand Hotel Hongkong - Pub/Lounge Best Western Grand Hotel Hongkong - A szálloda belülről Best Western Grand Hotel Hongkong - Étterem Best Western Grand Hotel Hongkong - A szálloda belülről Best Western Grand Hotel Hongkong - Vendégszoba Best Western Grand Hotel Hongkong - Vendégszoba Best Western Grand Hotel Hongkong - Vendégszoba Best Western Grand Hotel Hongkong - Vendégszoba Best Western Grand Hotel Hongkong - Vendégszoba Best Western Grand Hotel Hongkong - Vendégszoba
Best Western Grand Hotel Hongkong - Vendégszoba Best Western Grand Hotel Hongkong - Vendégszoba Best Western Grand Hotel Hongkong - Vendégszoba Best Western Grand Hotel Hongkong - Vendégszoba Best Western Grand Hotel Hongkong - Vendégszoba Best Western Grand Hotel Hongkong - Vendégszoba Best Western Grand Hotel Hongkong - Vendégszoba Best Western Grand Hotel Hongkong - Vendégszoba Best Western Grand Hotel Hongkong - Vendégszoba Best Western Grand Hotel Hongkong - Fürdőszoba Best Western Grand Hotel Hongkong - Fürdőszoba Best Western Grand Hotel Hongkong - Étterem
Kerület: Tsim Sha Tsui Szobák száma: 396

6,9
7,8
7,4
6,5
6,1
Warot K. Egyéni utazó Thailand, 2015. július 31.
Good service and room

save, service, cozy
Chong H. Párban utazó Malaysia, 2015. július 27.
Overall ok... just the room is super small...

view, location and surroundings
slightly above average.
Chelsea E. Párban utazó Philippines, 2015. július 24.
Good stay

Location, cleanliness, promo rate
Geoffrey H. Egyéni utazó Australia, 2015. július 24.
upgrade make no sense, only up to higher floor.

no comment
Paphanin B. Párban utazó Thailand, 2015. július 22.
Nice Hotel

Good location Clean and Nice
Gurmukh D. Párban utazó India, 2015. július 21.
Rooms are really small. Otherwise it's O. K.

Service was good, prompt.
It was reasonably good.
Yuen H. Üzleti utazó Hong Kong, 2015. július 21.
reasonable price and near at the restaurant

located near Jordon and Tsim Sha Tsui,many Korean restaurant nearby
Room is so small,the location is good for trying Korean Cuisine.
Chin H. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2015. július 20.
Tiny room

Location,
Room too small. Can't even open my luggage fully! Maybe good for backpackers.
Ritzel M. Csoportos utazó Philippines, 2015. július 19.
Good location

location
ok
Emelia S. Párban utazó Indonesia, 2015. július 18.
Room is clean,bed is comfortable

Clean,comfortable,near many korean restaurant
Just good,not very good

Best Western Grand Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlBest Western Grand Hotel Hongkong - VendégszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - VendégszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - FürdőszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - VendégszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlBest Western Grand Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlBest Western Grand Hotel Hongkong - Pub/LoungeBest Western Grand Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlBest Western Grand Hotel Hongkong - ÉtteremBest Western Grand Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlBest Western Grand Hotel Hongkong - VendégszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - VendégszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - VendégszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - VendégszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - VendégszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - VendégszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - VendégszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - VendégszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - VendégszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - VendégszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - VendégszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - VendégszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - VendégszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - VendégszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - VendégszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - FürdőszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - FürdőszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - ÉtteremBest Western Grand Hotel Hongkong - ÉtteremBest Western Grand Hotel Hongkong - ÉtteremBest Western Grand Hotel Hongkong - ÉtteremBest Western Grand Hotel Hongkong - ÉtteremBest Western Grand Hotel Hongkong - BejáratBest Western Grand Hotel Hongkong - BejáratBest Western Grand Hotel Hongkong - BejáratBest Western Grand Hotel Hongkong - FürdőszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - FürdőszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - FürdőszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - FürdőszobaBest Western Grand Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlBest Western Grand Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlBest Western Grand Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlBest Western Grand Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlBest Western Grand Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlBest Western Grand Hotel Hongkong - ElőcsarnokBest Western Grand Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlBest Western Grand Hotel Hongkong - TárgyalóBest Western Grand Hotel Hongkong - A szálloda belülről