Best Western Hotel Harbour View

239 Queen's Road West (MTR Sai Ying Pun Station Exit A1), Hong Kong-sziget nyugati rész, Hongkong

Kellemes

6,9

7,0
7,2
7,0
7,2
6,5
6,1
Ding H. Párban utazók Hong Kong, 2016. április 28.
Toilet design
Toilet design extremely weird and not convenient to guess.
Margarettha S. Csoportos utazók Indonesia, 2016. április 28.
Lift
They must have many lift,because we wait too longer!
Mei K. Párban utazók Hong Kong, 2016. április 28.
AWESOME!
Great location with nice sea view!
Guner A. Egyéni utazók Turkey, 2016. április 26.
Good...
I advise for single traveller,rooms are little,there s no cupboard...But anorher things OK..Very near to MTR 1 minute...Worth to stay...
I N. Üzleti utazók Indonesia, 2016. április 25.
Good hotel
Good hotel even small space and small entrance but room is very quite and clean.
Wilasinee K. Egyéni utazók Thailand, 2016. április 24.
Good hotel
Nearby MTR station, 5 min walk. The room is quite comfortable. I booked sea view room but the view is not ok as I expected. There are many buildings block the seaview. Overall is good.
Lai K. Egyéni utazók Hong Kong, 2016. április 23.
Stay again
4,3
Stay here again .like the places around
Soo H. Párban utazók Malaysia, 2016. április 21.
Good!
Worth to stay as the Price, Location and Service are good
Kwong C. Üzleti utazók Hong Kong, 2016. április 19.
Good location and price
3,3
Good choice
Cynthia T. Csoportos utazók Philippines, 2016. április 17.
A little short of Hotel expectation
3,7
Hotel location is very convenient near MTR.Little room space and beds are not comfortably soft.Short shower curtain leaves the floor always wet.Breakfast food offers little choices with bland taste.
Best Western Hotel Harbour View Hongkong - UszodaBest Western Hotel Harbour View Hongkong - FürdőszobaBest Western Hotel Harbour View Hongkong - FitneszteremBest Western Hotel Harbour View Hongkong - FitneszteremBest Western Hotel Harbour View Hongkong - TárgyalóBest Western Hotel Harbour View Hongkong - ElőcsarnokBest Western Hotel Harbour View Hongkong - UszodaBest Western Hotel Harbour View Hongkong - A környékBest Western Hotel Harbour View Hongkong - TárgyalóBest Western Hotel Harbour View Hongkong - KilátásBest Western Hotel Harbour View Hongkong - KilátásBest Western Hotel Harbour View Hongkong - A környékBest Western Hotel Harbour View Hongkong - ÉtteremBest Western Hotel Harbour View Hongkong - ElőcsarnokBest Western Hotel Harbour View Hongkong - ÉtteremBest Western Hotel Harbour View Hongkong - UszodaBest Western Hotel Harbour View Hongkong - VendégszobaBest Western Hotel Harbour View Hongkong - FitneszteremBest Western Hotel Harbour View Hongkong - FitneszteremBest Western Hotel Harbour View Hongkong - TárgyalóBest Western Hotel Harbour View Hongkong - ÉtteremBest Western Hotel Harbour View Hongkong - VendégszobaBest Western Hotel Harbour View Hongkong - A szálloda belülrőlBest Western Hotel Harbour View Hongkong - A szálloda belülrőlBest Western Hotel Harbour View Hongkong - A szálloda belülrőlBest Western Hotel Harbour View Hongkong - A szálloda belülrőlBest Western Hotel Harbour View Hongkong - ElőcsarnokBest Western Hotel Harbour View Hongkong - ElőcsarnokBest Western Hotel Harbour View Hongkong - A szálloda kívülrőlBest Western Hotel Harbour View Hongkong - UszodaBest Western Hotel Harbour View Hongkong - ÉtteremBest Western Hotel Harbour View Hongkong - ÉtteremBest Western Hotel Harbour View Hongkong - ÉtteremBest Western Hotel Harbour View Hongkong - A szálloda belülrőlBest Western Hotel Harbour View Hongkong - FitneszteremBest Western Hotel Harbour View Hongkong - UszodaBest Western Hotel Harbour View Hongkong - UszodaBest Western Hotel Harbour View Hongkong - TárgyalóBest Western Hotel Harbour View Hongkong - TárgyalóBest Western Hotel Harbour View Hongkong - VendégszobaBest Western Hotel Harbour View Hongkong - VendégszobaBest Western Hotel Harbour View Hongkong - VendégszobaBest Western Hotel Harbour View Hongkong - VendégszobaBest Western Hotel Harbour View Hongkong - Vendégszoba

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.