Best Western Premier Le Swann

15 Rue de Constantinople, 8. kerület - Champs Elysées, Párizs, Franciaország 75008

7,8
8,1
6,4
Hajnalka G. Egyéni utazók Hungary, 2013. augusztus 26.
Kellemes, nyugodt környék ,megfizethető áron.

Csöndes,metro közeli, megfizethetö éttermek a közelben.
A szálloda csendes helyen van, a személyzet figyelmes, a szoba ugyan kicsi, de az ágy kényelmes.Ady is ezt a szállót választotta Párizsi tartózkodása idején!!
Lam C. Egyéni utazók Singapore, 2015. október 12.
Wonderful hotel

Room, service, location
9,7
Just wonderful. Will come again and introduce to friends.
Diana G. Csoportos utazók Mexico, 2015. szeptember 14.
Great Hotel!

Location, great staff, clean
Our stay was Great at this hotel. Staff was friendly and helpful. Rooms are small but clean and modern. Very happy with our stay!
Do B. Család fiatal gyerekekkel Vietnam, 2015. augusztus 12.
Room is small, no place for suicase.

Clean, comfortable and nice place. Staff was very helpful and nice.
It was good.
Allison S. Egyéni utazók United States of America, 2015. június 27.
Impressed.

Location, hotel comfort, hotel staff.
Lovely.
Pal S. Üzleti utazók Sweden, 2015. június 16.
Hotel

Yaling H. Egyéni utazók Taiwan, 2015. január 20.
comfortable room with nice view

good location, nice service and a comfortable room
Abu S. Egyéni utazók India, 2014. szeptember 14.
Room are so tiny you can't walk.

Nothing
4,7
Because of the tiny room. I can't make my self comfortable.Hardly there is any place left to keep your luggage.
Joanne M. Egyéni utazók Malaysia, 2014. szeptember 13.
Not Bad At All

Location, Wifi, Staff
It's amazing, friendly staffs. Room's a bit too small, but otherwise, was a great experience
Kwei F. Párban utazók Singapore, 2014. szeptember 11.
The bathroom is too small and badly designed.

Location is fine,.
4,3
Water gets splashed everywhere as there is no shower curtains and doors. Expensive head set got lost in the hotel.
Best Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda kívülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - ÉtteremBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - VendégszobaBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - RecepcióBest Western Premier Le Swann Párizs - ElőcsarnokBest Western Premier Le Swann Párizs - BejáratBest Western Premier Le Swann Párizs - Ételek és italokBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - VendégszobaBest Western Premier Le Swann Párizs - BejáratBest Western Premier Le Swann Párizs - VendégszobaBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - FürdőszobaBest Western Premier Le Swann Párizs - VendégszobaBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda kívülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - FürdőszobaBest Western Premier Le Swann Párizs - VendégszobaBest Western Premier Le Swann Párizs - VendégszobaBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - ElőcsarnokBest Western Premier Le Swann Párizs - ElőcsarnokBest Western Premier Le Swann Párizs - VendégszobaBest Western Premier Le Swann Párizs - VendégszobaBest Western Premier Le Swann Párizs - VendégszobaBest Western Premier Le Swann Párizs - VendégszobaBest Western Premier Le Swann Párizs - FürdőszobaBest Western Premier Le Swann Párizs - VendégszobaBest Western Premier Le Swann Párizs - VendégszobaBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda belülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - Pub/LoungeBest Western Premier Le Swann Párizs - ÉtteremBest Western Premier Le Swann Párizs - ÉtteremBest Western Premier Le Swann Párizs - ÉtteremBest Western Premier Le Swann Párizs - ÉtteremBest Western Premier Le Swann Párizs - VendégszobaBest Western Premier Le Swann Párizs - RecepcióBest Western Premier Le Swann Párizs - ÉtteremBest Western Premier Le Swann Párizs - VendégszobaBest Western Premier Le Swann Párizs - Pub/LoungeBest Western Premier Le Swann Párizs - VendégszobaBest Western Premier Le Swann Párizs - VendégszobaBest Western Premier Le Swann Párizs - ÉtteremBest Western Premier Le Swann Párizs - FürdőszobaBest Western Premier Le Swann Párizs - A szálloda kívülrőlBest Western Premier Le Swann Párizs - Étterem