Best Western Sun Sun Hotel

7,4
7,5
7,6
7,6
Yi C. Csoportos utazók Taiwan, 2016. január 26.
good

good
Hon C. Egyéni utazók Hong Kong, 2016. január 23.
Good hotel

Very good and nice hotel
Good good
Kittisak S. Csoportos utazók Thailand, 2016. január 20.
4 night in Best Western Sun Sun Hotel

Room comfort / Staff / Location
Everything is fine. Location is near Senado square. Staffs are friendly. I don't found any problem to stay there.
Gina W. Csoportos utazók Singapore, 2016. január 19.
Great Budget Travel

Great staff services, clean comfortable room, value for $
Splendid
Fiona L. Párban utazók Malaysia, 2016. január 19.
Value for money, great location

The hotel is newly renovated, it is value for money and the location is simply great
We enjoyed our stay at Best Western Sun Sun Hotel. It is within walking distance to the main attractions and great food. Will definitely stay in this hotel again in my next visit!
Puah S. Egyéni utazók Malaysia, 2016. január 17.
Overall good

Good customer service
Overall good
Yoong C. Egyéni utazók Singapore, 2016. január 16.
Best stay @ Macau

Comfortable, convenient and simply the best in Macau!
Excellent. Best hotel I have stayed in Macau so far having stayed in several others previously.
Chan K. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2016. január 16.
Sun Sun?

Tourist attractions in walking distances, food stalls nearby, comfortable room
It was a pleasure stay.
Hudiaratama H. Párban utazók Indonesia, 2016. január 15.

thanks thanks thanks
Beatrix Y. Párban utazók Malaysia, 2016. január 14.
Location is generally nice

Location, spacious
Location is good if you are in Macau for anything else than to visit the casino. Nearest casino is Sofitel ponte 16. The surrounding of the hotel is very very quiet after 9pm. Thus, it feels quite unsafe to walk around the area.
Best Western Sun Sun Hotel MakaóBest Western Sun Sun Hotel Makaó - A szálloda belülrőlBest Western Sun Sun Hotel Makaó - ElőcsarnokBest Western Sun Sun Hotel Makaó - KilátásBest Western Sun Sun Hotel Makaó - A szálloda belülrőlBest Western Sun Sun Hotel Makaó - ÉtteremBest Western Sun Sun Hotel Makaó - ÉtteremBest Western Sun Sun Hotel Makaó - ÉtteremBest Western Sun Sun Hotel Makaó - ÉtteremBest Western Sun Sun Hotel Makaó - ÉtteremBest Western Sun Sun Hotel Makaó - ÉtteremBest Western Sun Sun Hotel Makaó - ÉtteremBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - A szálloda belülrőlBest Western Sun Sun Hotel Makaó - A szálloda belülrőlBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - LakosztályBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - A szálloda belülrőlBest Western Sun Sun Hotel Makaó - FürdőszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - FürdőszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - FürdőszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - VendégszobaBest Western Sun Sun Hotel Makaó - Vendégszoba