Bridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel

7,0
5,9
6,5
6,0
Gergo F. Csoportos utazók Hungary, 2013. november 26.
Kellemes de, nagyon pici szobak

Kozeli tomegkozlekedes, remek ettermek a kozelben, gyors internet
A szalloda szobai rendkivul picik, az agy szukos 2 szemelynek... A kozeli metro allomas kenyelmesse teszi a varosnezest. Tiszta.
Andras S. Egyéni utazók Hungary, 2010. április 1.
bridal

Jó helyen van Hung Hom station kevesebb mint 10 perc gyalog. Gyors ingyen internet, igaz hogy csak a lobbyban, de tényleg gyors.
meglepően jól berendezett (használható) apró kicsi szobák. tényleg (ha fel akarsz öltözni akkor előbb össze kell pakolni mindent majd az ágyra fel kell állnod. viszont a fürdőszoba használható meg lehet benne fordulni. és nagyon tetszett hogy nagyon praktikus, minden van benne (lapos tv, meg ilyesmik), nincs benne felesleges dolog. nem beszélve az ár is nagyon kedvező.
Sightseeing/Attractions Tip: le kell sételni a hung hom ferry hez és 6 hkd-ért áthajózni wan chai-ba, sokkal olcsóbb mint egy fizetet turista hajó út és mindent mindent látni hk ból a tengeren.
Aij-Lie K. Egyéni utazók Taiwan, 2016. február 4.
Good deal

Clean, comfort
This hotel is in a good location, good price , clean , but little nit small
Noel O. Párban utazók Singapore, 2016. január 16.
Small room, but clean and comfy.

Near to Hung Hom Mtr
Alex L. Üzleti utazók Malaysia, 2016. január 11.
Overall of this hotel is new & clean

New, close to train station, nice view from the window
Room is small not suitable for family with kids but good for business trip, this hotel close to Funural place, room no wifi, only lobby have wifi. The food surrounding is nice & cheap
Gaucher J. Egyéni utazók France, 2015. december 31.
Matches box room

None
4,3
staff is friendly, the room is the smallest one I have seen in HK , Chinese Chanel only and you stil pay 60 euros
Thian M. Párban utazók Malaysia, 2015. december 27.
unexpected tiny room no space to walk for 2 person

quiet room, drinking water provided daily
4,3
Kengkamol S. Üzleti utazók Thailand, 2015. december 26.
Not suitable price

Location
Price is too high when compare to the room space&service provided.
Meng P. Párban utazók Singapore, 2015. december 25.
Far walk from mtr

Clean
The walk from hung hom mtr to hotel is very far. The hotel room is very clean but small. Wifi was only available in the lobby and not in the room, which was very inconvenient. There are eateries nearby and those are not that appealing.
Wan S. Üzleti utazók Hong Kong, 2015. december 20.
3-star hotel

It's in 15 mins walking distance to Hung Hom Railway Station. Local restaurants are found nearby. Some Chinese firm
1-2 a 2 értékelésből
Bridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel HongkongBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - VendégszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - VendégszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - VendégszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - VendégszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - VendégszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - VendégszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - VendégszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - VendégszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - VendégszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - VendégszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - VendégszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - VendégszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - VendégszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - VendégszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - FürdőszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - VendégszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - VendégszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - FürdőszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - FürdőszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - FürdőszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - FürdőszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - VendégszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - KilátásBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - FürdőszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - FürdőszobaBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - RecepcióBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - RecepcióBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - RecepcióBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - RecepcióBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - RecepcióBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - BejáratBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - BejáratBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - BejáratBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlBridal Tea House Hung Hom Winslow Hotel Hongkong - A szálloda kívülről