BSA Twin Tower Ortigas

Ortigas Bank Drive cor. Julia Vargas, Ortigas Center, Pasig, Manila, Fülöp-szigetek 1550 (Térkép)

BSA Twin Tower Ortigas Manila - Vendégszoba BSA Twin Tower Ortigas Manila - Büfé BSA Twin Tower Ortigas Manila - Büfé BSA Twin Tower Ortigas Manila - A szálloda belülről BSA Twin Tower Ortigas Manila - Vendégszoba BSA Twin Tower Ortigas Manila - Vendégszoba BSA Twin Tower Ortigas Manila - Tárgyaló BSA Twin Tower Ortigas Manila - Uszoda BSA Twin Tower Ortigas Manila - Uszoda BSA Twin Tower Ortigas Manila - Előcsarnok BSA Twin Tower Ortigas Manila - A szálloda kívülről BSA Twin Tower Ortigas Manila - Uszoda BSA Twin Tower Ortigas Manila - Tárgyaló BSA Twin Tower Ortigas Manila - Vendégszoba BSA Twin Tower Ortigas Manila - Uszoda BSA Twin Tower Ortigas Manila - A szálloda kívülről
BSA Twin Tower Ortigas Manila - Vendégszoba BSA Twin Tower Ortigas Manila - Uszoda BSA Twin Tower Ortigas Manila - Szolgáltatások BSA Twin Tower Ortigas Manila - Uszoda BSA Twin Tower Ortigas Manila - Vendégszoba BSA Twin Tower Ortigas Manila - A szálloda kívülről BSA Twin Tower Ortigas Manila - Business Center BSA Twin Tower Ortigas Manila - Vendégszoba BSA Twin Tower Ortigas Manila - Vendégszoba BSA Twin Tower Ortigas Manila - A szálloda belülről BSA Twin Tower Ortigas Manila - Vendégszoba BSA Twin Tower Ortigas Manila - Kilátás
Kerület: Pasig Szobák száma: 100

7,9
9,0
7,6
7,9
6,2
Maribel C. Család idősebb gyerekekkel Philippines, 2015. augusztus 30.
Satisfied stay @ BSA Tower

Cleanliness, good staff and location
Very pleasing
Elaine S. Egyéni utazó Philippines, 2015. augusztus 30.
My favorite hotel

Location, friendly staff, cleanliness
I would stay here more if it could be less expensive. I love this hotel!
Jeremy J. Család idősebb gyerekekkel Philippines, 2015. augusztus 30.
Staycation

Location
David S. Párban utazó United States of America, 2015. augusztus 30.
Great stay at the BSA Twin Tower

Room, Food and location
Our stay was great, we also called the front desk and they we very helpful and resolved our issues. We will be defiantly staying at this location again.
Claudio B. Üzleti utazó Switzerland, 2015. augusztus 28.
Perfect location

Location, room, staff
Cynthia C. Párban utazó Philippines, 2015. augusztus 28.
Good location

Good location
All was ok except for the bed linens..no flat sheet under the conforter...when asked, it was given after 2hrs
Antony L. Üzleti utazó Australia, 2015. augusztus 27.
OK business hotel in top location, good value

Location in central Ortigas, good facilities in rooms, good value onlne rates
Usual issues with lifts (important in a 50 plus storey hotel) and variable front desk staff performance
Josephine C. Csoportos utazó Philippines, 2015. augusztus 27.
Great stay in a great hotel

Perfect location, staff, and accommodation
Our stay in this hotel was always good experience. Highly recommended.
Anthony M. Párban utazó United States of America, 2015. augusztus 26.
Best location

Convenient location
Convenient
Teena A. Üzleti utazó Singapore, 2015. augusztus 26.
XXX
OK

BSA Twin Tower Ortigas ManilaBSA Twin Tower Ortigas Manila - VendégszobaBSA Twin Tower Ortigas Manila - BüféBSA Twin Tower Ortigas Manila - BüféBSA Twin Tower Ortigas Manila - A szálloda belülrőlBSA Twin Tower Ortigas Manila - VendégszobaBSA Twin Tower Ortigas Manila - VendégszobaBSA Twin Tower Ortigas Manila - TárgyalóBSA Twin Tower Ortigas Manila - UszodaBSA Twin Tower Ortigas Manila - UszodaBSA Twin Tower Ortigas Manila - ElőcsarnokBSA Twin Tower Ortigas Manila - A szálloda kívülrőlBSA Twin Tower Ortigas Manila - UszodaBSA Twin Tower Ortigas Manila - TárgyalóBSA Twin Tower Ortigas Manila - VendégszobaBSA Twin Tower Ortigas Manila - UszodaBSA Twin Tower Ortigas Manila - A szálloda kívülrőlBSA Twin Tower Ortigas Manila - VendégszobaBSA Twin Tower Ortigas Manila - UszodaBSA Twin Tower Ortigas Manila - SzolgáltatásokBSA Twin Tower Ortigas Manila - UszodaBSA Twin Tower Ortigas Manila - VendégszobaBSA Twin Tower Ortigas Manila - A szálloda kívülrőlBSA Twin Tower Ortigas Manila - Business CenterBSA Twin Tower Ortigas Manila - VendégszobaBSA Twin Tower Ortigas Manila - VendégszobaBSA Twin Tower Ortigas Manila - A szálloda belülrőlBSA Twin Tower Ortigas Manila - VendégszobaBSA Twin Tower Ortigas Manila - KilátásBSA Twin Tower Ortigas Manila - FürdőszobaBSA Twin Tower Ortigas Manila - VendégszobaBSA Twin Tower Ortigas Manila - A szálloda belülrőlBSA Twin Tower Ortigas Manila - VendégszobaBSA Twin Tower Ortigas Manila - VendégszobaBSA Twin Tower Ortigas Manila - FürdőszobaBSA Twin Tower Ortigas Manila - VendégszobaBSA Twin Tower Ortigas Manila - SzolgáltatásokBSA Twin Tower Ortigas Manila - UszodaBSA Twin Tower Ortigas Manila - ElőcsarnokBSA Twin Tower Ortigas Manila - UszodaBSA Twin Tower Ortigas Manila - UszodaBSA Twin Tower Ortigas Manila - VendégszobaBSA Twin Tower Ortigas Manila - VendégszobaBSA Twin Tower Ortigas Manila - FitneszteremBSA Twin Tower Ortigas Manila - Fitneszterem