Casa Hotel

487-489 Nathan Road, Yau Ma Tei, Hongkong (Térkép)

Casa Hotel Hongkong - Vendégszoba Casa Hotel Hongkong - Vendégszoba Casa Hotel Hongkong - Vendégszoba Casa Hotel Hongkong - Vendégszoba Casa Hotel Hongkong - Vendégszoba Casa Hotel Hongkong - Vendégszoba Casa Hotel Hongkong - Vendégszoba Casa Hotel Hongkong - Recepció Casa Hotel Hongkong - Recepció Casa Hotel Hongkong - A szálloda belülről Casa Hotel Hongkong - Recepció Casa Hotel Hongkong - Bejárat Casa Hotel Hongkong - A szálloda belülről Casa Hotel Hongkong - Business Center Casa Hotel Hongkong - Bejárat Casa Hotel Hongkong - Étterem
Casa Hotel Hongkong - Étterem Casa Hotel Hongkong - Étterem Casa Hotel Hongkong - Étterem Casa Hotel Hongkong - Étterem Casa Hotel Hongkong - Előcsarnok Casa Hotel Hongkong - A szálloda belülről Casa Hotel Hongkong - A szálloda belülről Casa Hotel Hongkong - Fürdőszoba Casa Hotel Hongkong - Fürdőszoba
Kerület: Yau Ma Tei Szobák száma: 162

7,0
9,0
6,9
7,2
7,0
Peter F. Család fiatal gyerekekkel Australia, 2012. május 25.
Jo de kicsi

tiszta
kicsi de tiszta .szemelyzet baratsagos.kozlekedeshez kozel.reggeli tokeletes.furdobe egy is nehezen fer be
Hotel Feature Tip: kozlekedeshez a legjobb
Pui S. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2015. augusztus 19.
Best location

Near MTR station
Lim C. Párban utazó Malaysia, 2015. augusztus 16.
Nice location

location, friendly staff, high speed wifi
Hotel located at prime location. Nearby MRT station and attraction point. Room interior look old but is clean. Toilet is quite small.
Ong J. Csoportos utazó Malaysia, 2015. augusztus 14.
Very Strategic Location

Very near to Yau Ma Tei MTR Station, very near to Temple Street, Lots of food nearby.
Thang Y. Csoportos utazó Singapore, 2015. augusztus 12.

Location
Jiantao N. Csoportos utazó China, 2015. augusztus 9.
Convinient location but no value for money

Convinient location, easy to locate; basic cleannese is there, room very small for the price
It was OK, nothing special. Room small, Wifi is fine.
Amy L. Egyéni utazó United States of America, 2015. augusztus 5.
good location, good price

centrally located, nearby transportation, good room
They upgraded my room to a double room without extra charge. The room was very nice. The only thing I don't like is their bathroom is too small. After your shower, you have to mop the floor dry before you can use the toilet.
Chee C. Család fiatal gyerekekkel Singapore, 2015. augusztus 4.
Good Location

Location, price
Pleasant though the bathroom could be bigger.
Ngai H. Párban utazó Hong Kong, 2015. augusztus 4.
Nice stay

location, price, cleanness
It's nice given it only costs you a few hundred HK dollars. Location is superb - close to MTR and Temple Street.
Piyanud H. Csoportos utazó Thailand, 2015. augusztus 4.
Location is superb.

Location, value for money
Okay

Casa Hotel HongkongCasa Hotel Hongkong - VendégszobaCasa Hotel Hongkong - VendégszobaCasa Hotel Hongkong - VendégszobaCasa Hotel Hongkong - VendégszobaCasa Hotel Hongkong - VendégszobaCasa Hotel Hongkong - VendégszobaCasa Hotel Hongkong - VendégszobaCasa Hotel Hongkong - RecepcióCasa Hotel Hongkong - RecepcióCasa Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlCasa Hotel Hongkong - RecepcióCasa Hotel Hongkong - BejáratCasa Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlCasa Hotel Hongkong - Business CenterCasa Hotel Hongkong - BejáratCasa Hotel Hongkong - ÉtteremCasa Hotel Hongkong - ÉtteremCasa Hotel Hongkong - ÉtteremCasa Hotel Hongkong - ÉtteremCasa Hotel Hongkong - ÉtteremCasa Hotel Hongkong - ElőcsarnokCasa Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlCasa Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlCasa Hotel Hongkong - FürdőszobaCasa Hotel Hongkong - Fürdőszoba