Century Kuching Hotel

Lot 3186-3187 Block 16 KCLD, Jalan Lapangan Terbang Baru, Kuching városközpont, Kuching, Malajzia 93350

7,0
Peter M. Egyéni utazók Malaysia, 2016. május 24.
clean, comfy, no free wifi
no frills and no complains except that free wifi not available.
Chin A. Üzleti utazók Malaysia, 2016. május 19.
Tai S. Üzleti utazók Malaysia, 2016. május 18.
Location and clean
So far so good
Sim Z. Üzleti utazók Malaysia, 2016. május 17.
Dirty
3,3
Room very dirty and no hot water for bath!
Vui P. Üzleti utazók Malaysia, 2016. május 15.
Great location for short stay
Very near to airport, good for short stay to transit
Thet S. Üzleti utazók Myanmar, 2016. május 14.
Staff service is needed to improve
3,3
Staff service is needed to improve
Kok K. Csoportos utazók Malaysia, 2016. május 8.
Bad
No good is 4 star
Jacqueline P. Üzleti utazók Malaysia, 2016. május 7.
Clean tidy
Clean and tidy
Kok K. Egyéni utazók Malaysia, 2016. május 5.
Holiday
4,7
View ok location good
Nancy C. Párban utazók Malaysia, 2016. május 2.
big room
love here so much
Century Kuching Hotel KuchingCentury Kuching Hotel Kuching - VendégszobaCentury Kuching Hotel Kuching - A szálloda belülrőlCentury Kuching Hotel Kuching - VendégszobaCentury Kuching Hotel Kuching - FürdőszobaCentury Kuching Hotel Kuching - ÉtteremCentury Kuching Hotel Kuching - ÉtteremCentury Kuching Hotel Kuching - ÉtteremCentury Kuching Hotel Kuching - Exkluzív társalgóCentury Kuching Hotel Kuching - FitneszteremCentury Kuching Hotel Kuching - Ételek és italokCentury Kuching Hotel Kuching - VendégszobaCentury Kuching Hotel Kuching - VendégszobaCentury Kuching Hotel Kuching - VendégszobaCentury Kuching Hotel Kuching - VendégszobaCentury Kuching Hotel Kuching - KávézóCentury Kuching Hotel Kuching - ElőcsarnokCentury Kuching Hotel Kuching - UszodaCentury Kuching Hotel Kuching - A környékCentury Kuching Hotel Kuching - A környékCentury Kuching Hotel Kuching - VendégszobaCentury Kuching Hotel Kuching - LakosztályCentury Kuching Hotel Kuching - VendégszobaCentury Kuching Hotel Kuching - LakosztályCentury Kuching Hotel Kuching - LakosztályCentury Kuching Hotel Kuching - LakosztályCentury Kuching Hotel Kuching - LakosztályCentury Kuching Hotel Kuching - LakosztályCentury Kuching Hotel Kuching - ElőcsarnokCentury Kuching Hotel Kuching - SzolgáltatásokCentury Kuching Hotel Kuching - BálteremCentury Kuching Hotel Kuching - SzolgáltatásokCentury Kuching Hotel Kuching - SzolgáltatásokCentury Kuching Hotel Kuching - UszodaCentury Kuching Hotel Kuching - ÉtteremCentury Kuching Hotel Kuching - Ételek és italokCentury Kuching Hotel Kuching - ElőcsarnokCentury Kuching Hotel Kuching - KávézóCentury Kuching Hotel Kuching - A szálloda belülrőlCentury Kuching Hotel Kuching - TárgyalóCentury Kuching Hotel Kuching - TárgyalóCentury Kuching Hotel Kuching - VendégszobaCentury Kuching Hotel Kuching - FürdőszobaCentury Kuching Hotel Kuching - VendégszobaCentury Kuching Hotel Kuching - VendégszobaCentury Kuching Hotel Kuching - VendégszobaCentury Kuching Hotel Kuching - Vendégszoba

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.