Chinatown Hotel

7,2

7,2
6,8
7,1
Patricia J. Csoportos utazók Singapore, 2016. április 26.
Value for money
We've a group of 9 pax, some double rooms & a triple room. One room air-con not cold & we ask for change, glad they give us another room. Like the triple room as it's spacious & have microwave oven & a small seating & dinning area. Location convenient to walk to China Town market & lot's of eating places around there.
Patricia J. Csoportos utazók Singapore, 2016. április 26.
Good location & many food outlets around :)
If you want value for money, this is it!
Christina N. Csoportos utazók Malaysia, 2016. április 23.
Breakfast is not good
Christina N. Csoportos utazók Malaysia, 2016. április 23.
Location
Around that area is full of thai food stall. Breakfast of the hotel is lousy.
Christina N. Csoportos utazók Malaysia, 2016. április 20.
Location is good
Night time easy to find local thai food
Christina N. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2016. április 20.
Beakfast is lousy.
Gunnar J. Egyéni utazók Iceland, 2016. április 13.
Gunni
The room was small, but clean The internet was very fast The staff was friendly
Maxine S. Egyéni utazók Singapore, 2016. április 8.
Good hotel location but all else Poor.
3,3
Extremely small room for the price paid. Room has a musky smell and air con is not working well.
Tan N. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2016. március 23.
Nice location in china town bangkok
4,7
A lot of food around and for wholesale goods a plenty. Nice chinese enviorenment during the night
Eu F. Párban utazók Singapore, 2016. március 23.
value for money, location very convince

location very convince, surrounding a lot of good food
Good location
Chinatown Hotel BangkokChinatown Hotel Bangkok - A szálloda kívülrőlChinatown Hotel Bangkok - BejáratChinatown Hotel Bangkok - RecepcióChinatown Hotel Bangkok - Business CenterChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - FürdőszobaChinatown Hotel Bangkok - SzolgáltatásokChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - FürdőszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - GolfpályaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - VendégszobaChinatown Hotel Bangkok - FürdőszobaChinatown Hotel Bangkok - KávézóChinatown Hotel Bangkok - KávézóChinatown Hotel Bangkok - ElőcsarnokChinatown Hotel Bangkok - ElőcsarnokChinatown Hotel Bangkok - ElőcsarnokChinatown Hotel Bangkok - A szálloda belülrőlChinatown Hotel Bangkok - Erkély/TeraszChinatown Hotel Bangkok - SzolgáltatásokChinatown Hotel Bangkok - Szórakozási lehetőségek

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.