Cidade De Goa Hotel

Vainguinim, Beach, Panaji, Észak Goa, India 403 004 (Térkép)

Cidade De Goa Hotel Észak Goa - A környék Cidade De Goa Hotel Észak Goa - A környék Cidade De Goa Hotel Észak Goa - A környék Cidade De Goa Hotel Észak Goa - Szolgáltatások Cidade De Goa Hotel Észak Goa - A szálloda kívülről Cidade De Goa Hotel Észak Goa - Pub/Lounge Cidade De Goa Hotel Észak Goa - Vendégszoba Cidade De Goa Hotel Észak Goa - A szálloda kívülről Cidade De Goa Hotel Észak Goa - Spa Cidade De Goa Hotel Észak Goa - Tárgyaló Cidade De Goa Hotel Észak Goa - Szolgáltatások Cidade De Goa Hotel Észak Goa - Vendégszoba Cidade De Goa Hotel Észak Goa - Vendégszoba Cidade De Goa Hotel Észak Goa - Fitneszterem Cidade De Goa Hotel Észak Goa - Kert Cidade De Goa Hotel Észak Goa - A szálloda kívülről
Cidade De Goa Hotel Észak Goa - Étterem Cidade De Goa Hotel Észak Goa - A szálloda kívülről Cidade De Goa Hotel Észak Goa - Étterem Cidade De Goa Hotel Észak Goa - Vendégszoba Cidade De Goa Hotel Észak Goa - Előcsarnok Cidade De Goa Hotel Észak Goa - Strand Cidade De Goa Hotel Észak Goa - Tárgyaló Cidade De Goa Hotel Észak Goa - Vendégszoba Cidade De Goa Hotel Észak Goa - A szálloda kívülről Cidade De Goa Hotel Észak Goa - Szolgáltatások Cidade De Goa Hotel Észak Goa - Szolgáltatások Cidade De Goa Hotel Észak Goa - Fitneszterem
Kerület: Panaji Szobák száma: 205

6,9
8,2
7,2
7,6
Anuj S. Család fiatal gyerekekkel India, 2015. július 22.
Excellent

Staff, location,⚡️Peace
Excellent
Antara B. Család fiatal gyerekekkel India, 2015. július 13.
Excellent and relaxing

Location, the staff , and the rooms overlooking the beach
It was excellent. We loved it ...felt very welcomed
Deepak G. Család fiatal gyerekekkel India, 2015. június 24.
It was awesome... i really enjoyed alot

Everything
9,7
Awesome
Atul T. Család fiatal gyerekekkel India, 2015. június 2.
Good resort but poor and arrogant staff service

location, private beach
Deepak G. Párban utazó India, 2015. május 25.
awsome location

Food was too good. location excellent. rooms were quite spacious
The overall stay was very comfortable.
Abhijeet B. Párban utazó India, 2015. május 15.
Good place ask for classic sea view room

Food rooms and beach
Lakshay S. Egyéni utazó India, 2015. április 6.
Cidade De Goa Hotel
Very bad .What kind of a 5star hotel is this
Jaya G. Párban utazó India, 2015. március 22.
food was not much options
3,7
food was stale me n my baby is unwell after consuming the food der
Gautam G. Család fiatal gyerekekkel India, 2015. március 7.
Amazing property will love to go back again

Location , food , staff
9,7
Cool chilled out
Nilesh H. Párban utazó India, 2015. március 6.
Best of best ever

Sea view Poll restorant

Cidade De Goa Hotel Észak GoaCidade De Goa Hotel Észak Goa - A környékCidade De Goa Hotel Észak Goa - A környékCidade De Goa Hotel Észak Goa - A környékCidade De Goa Hotel Észak Goa - SzolgáltatásokCidade De Goa Hotel Észak Goa - A szálloda kívülrőlCidade De Goa Hotel Észak Goa - Pub/LoungeCidade De Goa Hotel Észak Goa - VendégszobaCidade De Goa Hotel Észak Goa - A szálloda kívülrőlCidade De Goa Hotel Észak Goa - SpaCidade De Goa Hotel Észak Goa - TárgyalóCidade De Goa Hotel Észak Goa - SzolgáltatásokCidade De Goa Hotel Észak Goa - VendégszobaCidade De Goa Hotel Észak Goa - VendégszobaCidade De Goa Hotel Észak Goa - FitneszteremCidade De Goa Hotel Észak Goa - KertCidade De Goa Hotel Észak Goa - A szálloda kívülrőlCidade De Goa Hotel Észak Goa - ÉtteremCidade De Goa Hotel Észak Goa - A szálloda kívülrőlCidade De Goa Hotel Észak Goa - ÉtteremCidade De Goa Hotel Észak Goa - VendégszobaCidade De Goa Hotel Észak Goa - ElőcsarnokCidade De Goa Hotel Észak Goa - StrandCidade De Goa Hotel Észak Goa - TárgyalóCidade De Goa Hotel Észak Goa - VendégszobaCidade De Goa Hotel Észak Goa - A szálloda kívülrőlCidade De Goa Hotel Észak Goa - SzolgáltatásokCidade De Goa Hotel Észak Goa - SzolgáltatásokCidade De Goa Hotel Észak Goa - FitneszteremCidade De Goa Hotel Észak Goa - VendégszobaCidade De Goa Hotel Észak Goa - A szálloda kívülrőlCidade De Goa Hotel Észak Goa - StrandCidade De Goa Hotel Észak Goa - Vendégszoba