Citadines Ashley Hongkong

8,9
7,4
7,6
7,6
Kusumah D. Csoportos utazók Indonesia, 2016. január 31.
Nice hotel near city center

Location, Location, Location
Nice stay there with friends, walk and you are in city center. Near to almost everything you need to shop / see in HK city.
Lee C. Üzleti utazók South Korea, 2016. január 12.
Good location

Good Location.Room Size
Residence Hotel.Need Better Price.
Yizhen C. Egyéni utazók Taiwan, 2016. január 12.
a good place to stay

Good location, nice receptionist
I stayed here for three nights in 15th floor. The room was bigger than I expected! It's a good experience generally despite a noisy alarm in one of the mornings for unknown reason which continued for like 15 mins.
Kwok C. Üzleti utazók China, 2016. január 6.

Ok
Siew Y. Család idősebb gyerekekkel China, 2016. január 2.
ROOM CLEAN, STAFF ARE FRIENDLY

CLEAN FRIENDLY AND SMILE
STAFF ARE FRIENDLY AND SMILE, ROOM ARE CLEAN AND COMFORTABLE
Alex S. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2016. január 2.
there are lots of restaurants & bars nearby

location location location
satisfied
Alex S. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2016. január 2.
convenient

location location location
satisfied
Lok Y. Párban utazók Hong Kong, 2015. december 26.
christmas day stay

kitchen/ location/ room size
Purit P. Család fiatal gyerekekkel Thailand, 2015. december 23.
Good location, value for money, staff performance

Good location, value for money, good staff performance
It was very nice stay. The hotel has good location (close to MTR) and good staff perforamce
Chih K. Család fiatal gyerekekkel Singapore, 2015. december 22.
Very friendly and helpful staffs. Family friendly

Excellent location, friendly and helpful staff, family friendly room
Excellent location, friendly and helpful staff, family friendly room
Citadines Ashley Hongkong HongkongCitadines Ashley Hongkong Hongkong - A szálloda kívülrőlCitadines Ashley Hongkong Hongkong - VendégszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - KávézóCitadines Ashley Hongkong Hongkong - Business CenterCitadines Ashley Hongkong Hongkong - A szálloda belülrőlCitadines Ashley Hongkong Hongkong - A szálloda belülrőlCitadines Ashley Hongkong Hongkong - A szálloda belülrőlCitadines Ashley Hongkong Hongkong - A szálloda belülrőlCitadines Ashley Hongkong Hongkong - A szálloda kívülrőlCitadines Ashley Hongkong Hongkong - A szálloda kívülrőlCitadines Ashley Hongkong Hongkong - ElőcsarnokCitadines Ashley Hongkong Hongkong - ÉtteremCitadines Ashley Hongkong Hongkong - ÉtteremCitadines Ashley Hongkong Hongkong - A szálloda kívülrőlCitadines Ashley Hongkong Hongkong - A szálloda kívülrőlCitadines Ashley Hongkong Hongkong - A szálloda belülrőlCitadines Ashley Hongkong Hongkong - VendégszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - VendégszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - KonyhaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - FürdőszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - VendégszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - VendégszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - VendégszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - FürdőszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - VendégszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - VendégszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - KonyhaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - ElőcsarnokCitadines Ashley Hongkong Hongkong - FürdőszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - VendégszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - ElőcsarnokCitadines Ashley Hongkong Hongkong - ElőcsarnokCitadines Ashley Hongkong Hongkong - ElőcsarnokCitadines Ashley Hongkong Hongkong - ElőcsarnokCitadines Ashley Hongkong Hongkong - ElőcsarnokCitadines Ashley Hongkong Hongkong - ElőcsarnokCitadines Ashley Hongkong Hongkong - ElőcsarnokCitadines Ashley Hongkong Hongkong - KonyhaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - ElőcsarnokCitadines Ashley Hongkong Hongkong - VendégszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - ElőcsarnokCitadines Ashley Hongkong Hongkong - ElőcsarnokCitadines Ashley Hongkong Hongkong - VendégszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - KonyhaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - KonyhaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - RecepcióCitadines Ashley Hongkong Hongkong - ElőcsarnokCitadines Ashley Hongkong Hongkong - ElőcsarnokCitadines Ashley Hongkong Hongkong - VendégszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - VendégszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - VendégszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - ElőcsarnokCitadines Ashley Hongkong Hongkong - FürdőszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - KonyhaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - KonyhaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - VendégszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - VendégszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - FürdőszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - VendégszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - FürdőszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - VendégszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - VendégszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - KonyhaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - FürdőszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - VendégszobaCitadines Ashley Hongkong Hongkong - Fürdőszoba