Citadines Uplands Kuching

7,9
8,1
8,0
8,4
Peter M. Párban utazók Hungary, 2016. május 27.
Vigneshwaran N. Üzleti utazók Malaysia, 2016. május 28.
Complete....
Studio Premier Pros - Modern, clean, spacious, LCD TV, free WiFi, good hot shower, cordless phone, sofa with coffee table, writing desk with reading light, good air conditioning, coffee/tea maker, microwave, induction cooker, kitchen utensils, large fridge, toaster, iron, hair dryer, nice city view and opposite Spring Mall. Cons - Trash from previous guest not disposed, minor stains on bed sheet, paint peel at some corners and poor air conditioning at cafe during breakfast.
Muhammad H. Üzleti utazók Malaysia, 2016. május 23.
expect better stay at four star hotel
4,3
small room, small bed..studio premier room
Kelly L. Párban utazók Malaysia, 2016. május 20.
Friendly staff, clean and nice hotel
The staff was very friendly towards my stay. This is my 2nd time stay with the apartment. Worth spending money to stay.
Ravinder K. Párban utazók Malaysia, 2016. május 15.
Nice hotel... All good
Liza G. Párban utazók Malaysia, 2016. május 9.
almost broken door, only shower cap for bathroom a
3,3
disappoint with the front officer, and bathroom amenities
Jose M. Egyéni utazók Philippines, 2016. május 9.
Nice room
The room is nice and location is good. The breakfast buffet spread though is not really that generous.
Daniel G. Üzleti utazók Malaysia, 2016. május 5.
Just right
Has a printer shop at level M...perfect for work...that closes at7pm though. Love one of the front desk girl... Super cute....
Rezebel C. Egyéni utazók Malaysia, 2016. május 3.
Good room good location
good location, clean room, friendly staff, definately will stay here again
Fadli A. Párban utazók Malaysia, 2016. május 2.
good but not much
cosy location, opposition Spring Mall. wifi-in-room not available at all. it's a apartment style room, cooking utensils were available. breakfasts were simple, just enough, nothing fancy. ample parking spaces
Citadines Uplands Kuching KuchingCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - ElőcsarnokCitadines Uplands Kuching Kuching - FitneszteremCitadines Uplands Kuching Kuching - UszodaCitadines Uplands Kuching Kuching - UszodaCitadines Uplands Kuching Kuching - UszodaCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - A környékCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - TárgyalóCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - TárgyalóCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - ElőcsarnokCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - ElőcsarnokCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - UszodaCitadines Uplands Kuching Kuching - UszodaCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - UszodaCitadines Uplands Kuching Kuching - UszodaCitadines Uplands Kuching Kuching - ElőcsarnokCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - VendégszobaCitadines Uplands Kuching Kuching - Előcsarnok

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.