Cityscape Hotel

Ayala Access Road, F. Cabahug Street corner H. Cortes, Subangdaku, Mandaue City, Mandaue, Mandaue City, Fülöp-szigetek 6000

7,4

7,5
7,2
7,6
7,8
7,9
6,2
Catherine C. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. november 17.
Great!

rooms,staff, food
Amazing
Catherine C. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. november 16.
Amazing

clean rooms, staff, food
I will keep on coming back
Catherine C. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. november 15.
Superb

clean,staff,rooms
Perfect stay!
Catherine C. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. november 14.
Perfect

staff, food, comfortable rooms
Great as always!
Catherine C. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. augusztus 17.
Great as always

location,staff and comfort
As usual its always great to stay here.. will be coming back soon..
Catherine C. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. május 17.
Great

staff, location, safety
amazingly great! will be coming back eventually
Catherine C. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. április 30.

staff,location,value for money
Excellent
Catherine C. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. március 21.
I love Cityscape!!!!!

staff,management, location
Excellent!!
Michael K. Párban utazók Australia, 2015. március 20.
Comfy bed

Bed, cleanliness, value for money
Clean and comfortable beds. Service for the buffet breakfast was very poor, as was food choices.
Catherine C. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. március 8.

Staff,clean,location
I will come back and stay again
Cityscape Hotel Mandaue CityCityscape Hotel Mandaue City - BálteremCityscape Hotel Mandaue City - BálteremCityscape Hotel Mandaue City - FürdőszobaCityscape Hotel Mandaue City - FürdőszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - A szálloda belülrőlCityscape Hotel Mandaue City - UszodaCityscape Hotel Mandaue City - Pub/LoungeCityscape Hotel Mandaue City - ÉtteremCityscape Hotel Mandaue City - ÉtteremCityscape Hotel Mandaue City - ÉtteremCityscape Hotel Mandaue City - SpaCityscape Hotel Mandaue City - ÉtteremCityscape Hotel Mandaue City - BejáratCityscape Hotel Mandaue City - A szálloda kívülrőlCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - FürdőszobaCityscape Hotel Mandaue City - FürdőszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - FürdőszobaCityscape Hotel Mandaue City - ElőcsarnokCityscape Hotel Mandaue City - Uszoda