Cityscape Hotel

Ayala Access Road, F. Cabahug Street corner H. Cortes, Subangdaku, Mandaue City, Mandaue, Mandaue City, Fülöp-szigetek 6000 (Térkép)

Cityscape Hotel Mandaue City - Bálterem Cityscape Hotel Mandaue City - Bálterem Cityscape Hotel Mandaue City - Fürdőszoba Cityscape Hotel Mandaue City - Fürdőszoba Cityscape Hotel Mandaue City - Vendégszoba Cityscape Hotel Mandaue City - Vendégszoba Cityscape Hotel Mandaue City - Vendégszoba Cityscape Hotel Mandaue City - A szálloda belülről Cityscape Hotel Mandaue City - Uszoda Cityscape Hotel Mandaue City - Pub/Lounge Cityscape Hotel Mandaue City - Étterem Cityscape Hotel Mandaue City - Étterem Cityscape Hotel Mandaue City - Étterem Cityscape Hotel Mandaue City - Spa Cityscape Hotel Mandaue City - Étterem Cityscape Hotel Mandaue City - Étterem
Cityscape Hotel Mandaue City - Étterem Cityscape Hotel Mandaue City - Bejárat Cityscape Hotel Mandaue City - Uszoda Cityscape Hotel Mandaue City - A szálloda kívülről Cityscape Hotel Mandaue City - Vendégszoba Cityscape Hotel Mandaue City - Vendégszoba Cityscape Hotel Mandaue City - Vendégszoba Cityscape Hotel Mandaue City - Vendégszoba Cityscape Hotel Mandaue City - Vendégszoba Cityscape Hotel Mandaue City - Vendégszoba Cityscape Hotel Mandaue City - Vendégszoba Cityscape Hotel Mandaue City - Fürdőszoba
Kerület: Mandaue Szobák száma: 93

7,5
7,1
7,6
7,8
7,9
6,2
Catherine C. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. május 17.

staff, location, safety
amazingly great! will be coming back eventually
Catherine C. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. április 30.

staff,location,value for money
Excellent
Catherine C. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. március 21.
I love Cityscape!!!!!

staff,management, location
Excellent!!
Michael K. Párban utazó Australia, 2015. március 20.
Comfy bed

Bed, cleanliness, value for money
Clean and comfortable beds. Service for the buffet breakfast was very poor, as was food choices.
Catherine C. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. március 8.

Staff,clean,location
I will come back and stay again
Catherine C. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. március 7.
Perfect

Perfect
Catherine C. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. március 6.
Beautiful

Beautiful
Catherine C. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. március 5.

Great
Catherine C. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. március 3.

Excellent
Catherine C. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. március 2.

Excellent

Cityscape Hotel Mandaue CityCityscape Hotel Mandaue City - BálteremCityscape Hotel Mandaue City - BálteremCityscape Hotel Mandaue City - FürdőszobaCityscape Hotel Mandaue City - FürdőszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - A szálloda belülrőlCityscape Hotel Mandaue City - UszodaCityscape Hotel Mandaue City - Pub/LoungeCityscape Hotel Mandaue City - ÉtteremCityscape Hotel Mandaue City - ÉtteremCityscape Hotel Mandaue City - ÉtteremCityscape Hotel Mandaue City - SpaCityscape Hotel Mandaue City - ÉtteremCityscape Hotel Mandaue City - ÉtteremCityscape Hotel Mandaue City - ÉtteremCityscape Hotel Mandaue City - BejáratCityscape Hotel Mandaue City - UszodaCityscape Hotel Mandaue City - A szálloda kívülrőlCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - FürdőszobaCityscape Hotel Mandaue City - FürdőszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - VendégszobaCityscape Hotel Mandaue City - FürdőszobaCityscape Hotel Mandaue City - ElőcsarnokCityscape Hotel Mandaue City - Uszoda

AM-AGWEB-4F08