Comfort Lodge

6,4
6,2
6,5
5,5
Rio S. Üzleti utazók Indonesia, 2016. január 12.
fraud
it completely fraud, please take care. it not a hotel, its apartment more likely, we have to ring a bell to enter, all maid were wearing pajama, i've ask to change the bedcover but they just ignore me, we cannot lock the door properly, room's smell is musty. light very dimmed
Pupana K. Párban utazók Thailand, 2015. december 5.
Near MTR Jordan

Near MTR, Shopping Street, Safety
+ This hotel is very near mtr jordan and shopping street - the light in the room is not enough for using
Yu W. Család idősebb gyerekekkel Singapore, 2015. november 19.
More like a Hostel

Location , friendly staff , clean rooms
It's disappointing that I did not get all the rooms as per my booking . Only 2 rooms were according to my booking . Instead of a super double room , I got a room with one double bed . The double bed is too small for 2 adults . Instead of a twin room , I was given 2 single rooms .
Richard K. Üzleti utazók United States of America, 2015. november 6.
Location good but for slightly more expensive

none
Robert C. Üzleti utazók United States of America, 2015. szeptember 23.
location

location
Sleep well.
Son T. Párban utazók Vietnam, 2015. június 22.
good hotel

near center trading
very good
Szeto P. Üzleti utazók Hong Kong, 2015. június 17.
Near MTR

Near mtr, comfortable, cheap rental
Szeto P. Üzleti utazók Hong Kong, 2015. június 11.
Near MTR, cheap rental

Near MTR, cheap rental, convenience
Chong T. Üzleti utazók Malaysia, 2015. május 24.
Just for a night

Cheap for overnight
OK .. only.. nothing good
Aloysius C. Család fiatal gyerekekkel Singapore, 2015. május 22.
Safe stay

Good, comfortable, not so small
Comfort Lodge HongkongComfort Lodge Hongkong - FürdőszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - A szálloda belülrőlComfort Lodge Hongkong - SzolgáltatásokComfort Lodge Hongkong - Közeli tömegközlekedésComfort Lodge Hongkong - Közeli tömegközlekedésComfort Lodge Hongkong - SzolgáltatásokComfort Lodge Hongkong - FürdőszobaComfort Lodge Hongkong - FürdőszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - Bejárat

AM-AGWEB-4E05