Comfort Lodge

2/F Block A, Knight Garden, 7 - 8 Tak Hing Street, Jordan, Hongkong (Térkép)

Comfort Lodge Hongkong - Fürdőszoba Comfort Lodge Hongkong - Vendégszoba Comfort Lodge Hongkong - Vendégszoba Comfort Lodge Hongkong - Vendégszoba Comfort Lodge Hongkong - Vendégszoba Comfort Lodge Hongkong - Vendégszoba Comfort Lodge Hongkong - A szálloda belülről Comfort Lodge Hongkong - Szolgáltatások Comfort Lodge Hongkong - Közeli tömegközlekedés Comfort Lodge Hongkong - Közeli tömegközlekedés Comfort Lodge Hongkong - Szolgáltatások Comfort Lodge Hongkong - Fürdőszoba Comfort Lodge Hongkong - Fürdőszoba Comfort Lodge Hongkong - Vendégszoba Comfort Lodge Hongkong - Vendégszoba Comfort Lodge Hongkong - Vendégszoba
Comfort Lodge Hongkong - Vendégszoba Comfort Lodge Hongkong - Vendégszoba Comfort Lodge Hongkong - Vendégszoba Comfort Lodge Hongkong - Vendégszoba Comfort Lodge Hongkong - Vendégszoba Comfort Lodge Hongkong - Vendégszoba Comfort Lodge Hongkong - Vendégszoba Comfort Lodge Hongkong - Bejárat
Kerület: Jordan Szobák száma: 68

6,4
6,2
6,5
5,5
Son T. Párban utazó Vietnam, 2015. június 22.
good hotel

near center trading
very good
Szeto P. Üzleti utazó Hong Kong, 2015. június 11.
Near MTR, cheap rental

Near MTR, cheap rental, convenience
Chong T. Üzleti utazó Malaysia, 2015. május 24.
Just for a night

Cheap for overnight
OK .. only.. nothing good
Aloysius C. Család fiatal gyerekekkel Singapore, 2015. május 22.
Safe stay

Good, comfortable, not so small
Szeto P. Üzleti utazó Hong Kong, 2015. május 12.
Appropriate Rental

Cheap, near MTR
The cost is cheap, near MTR
Yung Y. Egyéni utazó Taiwan, 2015. május 3.

All of thing
Yes
Geoffrey W. Egyéni utazó United Kingdom, 2015. április 30.
hard to find

staff cleanliness location
stayed one night and was fine
Michael L. Egyéni utazó Germany, 2015. január 13.
Excellent location to explore HK

Excellent location, no traffic noise
Exiting Jordan MTR station, you almost could roll yourself into the hotel. Extremely close. The rest ... well ... let's say it like this: The water from the shower one floor up did not drip into the bed, but into my shower booth. Isn't that positive?
Chrystian T. Párban utazó Malaysia, 2015. január 1.
Bad service , dirty.

Location, Food can be easily found and near MTR
Horrible. It was really dirty and the cleaning staff was simply rude to us as we needed 10 mins to get ready. She started cursing at us. Bad choice of stay
Bee L. Párban utazó Singapore, 2014. december 12.
Not so budget! budget place

location, small fridge & can't think of anymore
The lighting in the room is very dim, sleazy feeling. Tidy but small & cramp. The best thing is its proximity to Jordan MTR.

Comfort Lodge HongkongComfort Lodge Hongkong - FürdőszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - A szálloda belülrőlComfort Lodge Hongkong - SzolgáltatásokComfort Lodge Hongkong - Közeli tömegközlekedésComfort Lodge Hongkong - Közeli tömegközlekedésComfort Lodge Hongkong - SzolgáltatásokComfort Lodge Hongkong - FürdőszobaComfort Lodge Hongkong - FürdőszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - VendégszobaComfort Lodge Hongkong - Bejárat