Conrad Macao-Cotai Central

At Sands Cotai Central, Taipa / Cotai, Makaó (Térkép)

korábban : Conrad Macao Hotel
Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Vendégszoba Conrad Macao-Cotai Central Makaó - A szálloda belülről Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Étterem Conrad Macao-Cotai Central Makaó - A szálloda belülről Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Vendégszoba Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Vendégszoba Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Kávézó Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Vendégszoba Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Lakosztály Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Fürdőszoba Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Fürdőszoba Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Bejárat Conrad Macao-Cotai Central Makaó - A szálloda kívülről Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Recepció Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Vendégszoba Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Business Center
Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Fitneszterem Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Vendégszoba Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Alaprajzok Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Előcsarnok Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Vendégszoba Conrad Macao-Cotai Central Makaó - A szálloda kívülről Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Vendégszoba Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Spa Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Fitneszterem Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Pub/Lounge Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Spa Conrad Macao-Cotai Central Makaó - Spa
Kerület: Taipa / Cotai Szobák száma: 636

8,5
8,8
9,4
8,0
Kyungin P. Egyéni utazó South Korea, 2015. augusztus 26.
Best hotel ever

Best service, convenient location and luxurious room
9,7
I got a room upgrade since i made two seperate reservations for two nights. They upgrade room for first night to make same level of room for second night. It was so pleasant experience. Conrad has spacious rooms and their rooms have good taste in design.
Kit C. Párban utazó Singapore, 2015. augusztus 15.
My stay

Service , location & room
Peter C. Család fiatal gyerekekkel United States of America, 2015. augusztus 6.
Wonderful hotel with fond memory

Staff; room; location
Best of the best.
Siriporn N. Család fiatal gyerekekkel Thailand, 2015. augusztus 3.
good location

nice room clean good service
Joseph P. Üzleti utazó Australia, 2015. július 28.
Comfortable

Comfort, location, Staff
Excellent Stay at Conrad, one of Macau's finest Hotel
Doyeong L. Párban utazó South Korea, 2015. július 25.
fdfgdfg

fgdfgdfg
fgdfgdfg
Doyeong L. Párban utazó South Korea, 2015. július 24.

dfg
Jenny T. Család fiatal gyerekekkel Indonesia, 2015. július 24.
excellent room and service

good service, clean and.comfortable
Very good... and looking forward for the next stay there..
Ong M. Egyéni utazó Malaysia, 2015. július 24.
Staffs are very polite.

Tidiness
Excellent
Santoso E. Család idősebb gyerekekkel Indonesia, 2015. július 23.
nil

nil
Nil

Conrad Macao-Cotai Central Makaó - A szálloda kívülrőlConrad Macao-Cotai Central Makaó - VendégszobaConrad Macao-Cotai Central Makaó - A szálloda belülrőlConrad Macao-Cotai Central Makaó - ÉtteremConrad Macao-Cotai Central Makaó - A szálloda belülrőlConrad Macao-Cotai Central Makaó - VendégszobaConrad Macao-Cotai Central Makaó - VendégszobaConrad Macao-Cotai Central Makaó - KávézóConrad Macao-Cotai Central Makaó - VendégszobaConrad Macao-Cotai Central Makaó - LakosztályConrad Macao-Cotai Central Makaó - FürdőszobaConrad Macao-Cotai Central Makaó - FürdőszobaConrad Macao-Cotai Central Makaó - BejáratConrad Macao-Cotai Central Makaó - A szálloda kívülrőlConrad Macao-Cotai Central Makaó - RecepcióConrad Macao-Cotai Central Makaó - VendégszobaConrad Macao-Cotai Central Makaó - Business CenterConrad Macao-Cotai Central Makaó - FitneszteremConrad Macao-Cotai Central Makaó - VendégszobaConrad Macao-Cotai Central Makaó - AlaprajzokConrad Macao-Cotai Central Makaó - ElőcsarnokConrad Macao-Cotai Central Makaó - VendégszobaConrad Macao-Cotai Central Makaó - A szálloda kívülrőlConrad Macao-Cotai Central Makaó - VendégszobaConrad Macao-Cotai Central Makaó - SpaConrad Macao-Cotai Central Makaó - FitneszteremConrad Macao-Cotai Central Makaó - Pub/LoungeConrad Macao-Cotai Central Makaó - SpaConrad Macao-Cotai Central Makaó - SpaConrad Macao-Cotai Central Makaó - SpaConrad Macao-Cotai Central Makaó - BálteremConrad Macao-Cotai Central Makaó - FitneszteremConrad Macao-Cotai Central Makaó - Business CenterConrad Macao-Cotai Central Makaó - BálteremConrad Macao-Cotai Central Makaó - FürdőszobaConrad Macao-Cotai Central Makaó - VendégszobaConrad Macao-Cotai Central Makaó - ElőcsarnokConrad Macao-Cotai Central Makaó - Business CenterConrad Macao-Cotai Central Makaó - ElőcsarnokConrad Macao-Cotai Central Makaó - FitneszteremConrad Macao-Cotai Central Makaó - UszodaConrad Macao-Cotai Central Makaó - FitneszteremConrad Macao-Cotai Central Makaó - FitneszteremConrad Macao-Cotai Central Makaó - Lakosztály