Cordis Hong Kong at Langham Place

9,2
8,9
8,8
8,0
Shujun Y. Család idősebb gyerekekkel China, 2016. február 6.
Good location small room

Good location, cleanliness
Wiruch K. Egyéni utazók Thailand, 2016. január 30.
Very comfy bed and good location

Best Location / nice hotel room/ friendly staffs
Have a pleasant stay !! So happy
Evelyn F. Csoportos utazók Singapore, 2016. január 14.
Thumbs up for Cordis Hotel

Location, comfort, views
Nothing short of amazing and comfort.
Zhenwei N. Család fiatal gyerekekkel Singapore, 2016. január 6.
Good location with great staff

Location,room,food
It was my number 1 choice for stay in Hong Kong due to its location. They changed name to cordis, but their service was good.
Malcolm M. Egyéni utazók Australia, 2016. január 5.
Cordis name change, but still 5star!

Staff, the corner studio room, location
Mei Y. Egyéni utazók Malaysia, 2016. január 4.
Good location

Location, facilities, food
Do not miss out on their free walking tours provided to hotel guests.
Preamrudee C. Család idősebb gyerekekkel Thailand, 2016. január 3.
Excellent Services

Clean comfortable but too expensive if compare to the other5star
We have a good time in this hotel.
Sendy F. Csoportos utazók Australia, 2015. december 30.
Perfect size & location

Location, luxurious & comfortable
Sendy F. Csoportos utazók Australia, 2015. december 30.
Perfect size & location

Comfort, location & luxurious
Chau C. Család fiatal gyerekekkel Hong Kong, 2015. december 28.
Clean and convenient hotel

Good location, good food, clean room
Cordis Hong Kong at Langham Place HongkongCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - VendégszobaCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - ElőcsarnokCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - ÉtteremCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - ÉtteremCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - ÉtteremCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - ElőcsarnokCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - FitneszteremCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - ÉtteremCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - ÉtteremCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - ÉtteremCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - ÉtteremCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - ÉtteremCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - ÉtteremCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - ÉtteremCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - SpaCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - SpaCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - SpaCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - SpaCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - SpaCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - SpaCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - VendégszobaCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - FürdőszobaCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - BálteremCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - SpaCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - SpaCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - SpaCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - FürdőszobaCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - ÉtteremCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - Exkluzív társalgóCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - Exkluzív társalgóCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - ÉtteremCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - ÉtteremCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - Exkluzív társalgóCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - Exkluzív társalgóCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - ÉtteremCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - VendégszobaCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - ÉtteremCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - A szálloda belülrőlCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - A szálloda belülrőlCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - A szálloda belülrőlCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - LakosztályCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - VendégszobaCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - A szálloda kívülrőlCordis Hong Kong at Langham Place Hongkong - Uszoda