Days Hotel Singapore At Zhongshan Park

7,9
8,5
8,1
6,8
Kig L. Üzleti utazók Malaysia, 2016. január 28.
Affordable clean hotel with friendly staff

friendly staff, neighbouring mall, location
hotel rooms are small, comfortable for one, or maybe even a couple. hotel is still fairly new and well maintained. no space for extra bed. staff were very friendly, breakfast buffet is standard, nothing extraordinary. bar and burger place at hotel building was great. hotel is conveniently beside the zhongshan park mall (more restaurants and NTUC fairprice). There are also a couple of food court within walking distance, and great restaurants along balestier road. during peak hours, its challenging getting a cab. best to book in advance if you have an appointment to keep
Erica Y. Párban utazók Singapore, 2016. január 27.
Good Value for money

Comfortable Stay
will surely return
Eng S. Párban utazók Singapore, 2016. január 25.
Comfortable Stay

Clean, Good Location, Helpful Staff
Comfortable, Pleasant. Good location with bus going to MRT station.
Jessie T. Párban utazók Singapore, 2016. január 24.
Clean hotel

Near eatieries
Erica Y. Párban utazók Singapore, 2016. január 24.
Good Hotel

Comfortable room
Very good
Ishkandar S. Üzleti utazók Malaysia, 2016. január 22.
Exellent hotel at amazing price

Comfort, great buffet and price
Erica Y. Párban utazók Singapore, 2016. január 21.
Good Value for money

good location, friendly staff, comfortable room
Very good, will surely return
Li X. Üzleti utazók Netherlands, 2016. január 20.
Modern, location, good breakfast

Modern, good location, good breakfast
One night stay all went well. Good breakfast for a 3 star hotel.
Erica Y. Párban utazók Singapore, 2016. január 14.
Good value for money

Location, cleanliness and comfortable
Erica Y. Egyéni utazók Singapore, 2016. január 9.
Good value for money

cleanliness, location, comfortable
Very good
Days Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - A szálloda kívülrőlDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - BüféDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - BüféDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - A szálloda belülrőlDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - A szálloda kívülrőlDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - A szálloda kívülrőlDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - A környékDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - A környékDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - KertDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - VendégszobaDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - ÉtteremDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - ÉtteremDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - ÉtteremDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - ÉtteremDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - FitneszteremDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - ÜzletekDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - Közeli tömegközlekedésDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - RecepcióDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - ElőcsarnokDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - FürdőszobaDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - VendégszobaDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - VendégszobaDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - VendégszobaDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - VendégszobaDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - ElőcsarnokDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - A szálloda kívülrőlDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - FitneszteremDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - VendégszobaDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - A szálloda kívülrőlDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - A szálloda kívülrőlDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - KertDays Hotel Singapore At Zhongshan Park Szingapúr - Kert