Dorsett Kwun Tong - Hong Kong

84 Hung To Road, Kwun Tong, Kowloon kelet, Hongkong (Térkép)

Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Uszoda Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Előcsarnok Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - A szálloda belülről Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - A szálloda belülről Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - A szálloda belülről Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - A szálloda belülről Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Vendégszoba
Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Étterem Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Tárgyaló Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Tárgyaló Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Bejárat Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Uszoda Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Uszoda Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Fitneszterem Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Exkluzív társalgó Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Étterem Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Étterem Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Szórakozási lehetőségek Dorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Előcsarnok
Kerület: Kowloon kelet Szobák száma: 361

8,1
8,4
8,1
6,9
Desmond L. Párban utazó Hong Kong, 2015. augusztus 1.

good
Ben L. Párban utazó Hong Kong, 2015. július 31.
Comfortable stay

Bed is comfortable, free phones for customers, FREE WIFI IS MOST IMPORTANT
Leung Y. Üzleti utazó Hong Kong, 2015. július 12.
Good! Comfortable

Location, valuable, service
Ricky K. Egyéni utazó Singapore, 2015. június 29.
Pleasent experience at Dorsett HK

24 hour gym, seaview, welcoming staffs
Very good experience
Liana D. Üzleti utazó Indonesia, 2015. június 26.
Friendly, Clean

location, friendly staffs, clean
pleasant.
Boon K. Üzleti utazó Singapore, 2015. június 25.
Good for business

Food, location for industrial and value for money
Value for money
Beng T. Üzleti utazó Singapore, 2015. június 25.
Working In Comfort & Convenience

Great staff, great facilities and great comfort.
It was a very pleasant stay. I had good internet connection and great amount of space to work at. A plus point is the many power points for my colleague and I to connect our mobile & camera chargers, as well as our laptop. We didn't need to take turns. The staff members are all very friendly and helpful. They are well-versed in English and Mandarin.
Mayank K. Párban utazó India, 2015. június 24.
It was an amazing stay..

Good staff ,hotel and room
Excellent staff and prompt services...
Liana D. Üzleti utazó Indonesia, 2015. június 16.
Friendly, Clean

location, friendly staffs, clean
nice and pleasant
Chloe L. Üzleti utazó Singapore, 2015. május 29.
Clean basic room

room is clean.
Hotel was chosen as it was near my meetings. But can be a bit far away from central. Room was basic but clean.

Dorsett Kwun Tong - Hong Kong HongkongDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - UszodaDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - ElőcsarnokDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - A szálloda belülrőlDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - A szálloda belülrőlDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - VendégszobaDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - VendégszobaDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - VendégszobaDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - VendégszobaDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - A szálloda belülrőlDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - A szálloda belülrőlDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - VendégszobaDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - VendégszobaDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - VendégszobaDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - VendégszobaDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - VendégszobaDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - VendégszobaDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - ÉtteremDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - TárgyalóDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - TárgyalóDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - BejáratDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - UszodaDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - UszodaDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - FitneszteremDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Exkluzív társalgóDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - ÉtteremDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - ÉtteremDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Szórakozási lehetőségekDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - ElőcsarnokDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - ElőcsarnokDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - SzolgáltatásokDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - VendégszobaDorsett Kwun Tong - Hong Kong Hongkong - Lakosztály