Dusit Thani Manila Hotel

Ayala Center, Makati, Manila, Fülöp-szigetek 1223 (Térkép)

korábban : Dusit Hotel Nikko
Dusit Thani Manila Hotel Manila - Bejárat Dusit Thani Manila Hotel Manila - Uszoda Dusit Thani Manila Hotel Manila - Uszoda Dusit Thani Manila Hotel Manila - Bejárat Dusit Thani Manila Hotel Manila - Előcsarnok Dusit Thani Manila Hotel Manila - Előcsarnok Dusit Thani Manila Hotel Manila - Étterem Dusit Thani Manila Hotel Manila - Vendégszoba Dusit Thani Manila Hotel Manila - Vendégszoba Dusit Thani Manila Hotel Manila - Vendégszoba Dusit Thani Manila Hotel Manila - Exkluzív társalgó Dusit Thani Manila Hotel Manila - Szolgáltatások Dusit Thani Manila Hotel Manila - Exkluzív társalgó Dusit Thani Manila Hotel Manila - Exkluzív társalgó Dusit Thani Manila Hotel Manila - Vendégszoba Dusit Thani Manila Hotel Manila - Szolgáltatások
Dusit Thani Manila Hotel Manila - Előcsarnok Dusit Thani Manila Hotel Manila - Fitneszterem Dusit Thani Manila Hotel Manila - Spa Dusit Thani Manila Hotel Manila - Vendégszoba Dusit Thani Manila Hotel Manila - Spa Dusit Thani Manila Hotel Manila - Spa Dusit Thani Manila Hotel Manila - Tárgyaló Dusit Thani Manila Hotel Manila - Étterem Dusit Thani Manila Hotel Manila - Étterem Dusit Thani Manila Hotel Manila - Étterem
Kerület: Makati Szobák száma: 538

Fantasztikus

9,0
8,4
8,0
Tunde K. Üzleti utazók Hungary, 2013. április 26.
Nagyon kellemes, álom szép szálloda!

Átadták az új, 900 m2-es Club Lounge szintet, gyönyörű, nagyon kellemes és egyben üzletembereknek hasznos is lett! Intenzíven építkeznek, újítják fel a környékét is, hamarosan még exkluzívabb lesz!
Szuper jó! Mesés! Mindig jó visszatérni ide! Kitűnő a személyzet is!
Tunde K. Üzleti utazók Hungary, 2013. március 9.
Visszatérő vendégek vagyunk.

Üzleti találkozókra első osztályú, nagyon jó a Club Lounge szolgáltatásuk, közel van Makati City szívéhez.
Kellemes. Az internet kapcsolat is megfelelő az egész szálloda területén.
Tunde K. Üzleti utazók Hungary, 2012. július 21.
Meseszép szálloda, a lakosztály gyönyörű!!!

Reprezentatív szálloda, üzleti tárgyalásokra kitűnő.
9,7
Számomra lenyűgöző a szálloda, először tavaly, karácsonyi pompában láttam. Választékos, ízletes a konyhája. Olasz és kínai étterem is van a szállodában. A Lobbyban és a lakosztályban is ingyenes wifi (elég gyors) internet van, nincs gond a csatlakozással. A személyzet minden kívánságunkat lesi, mosolygósak, kedvesek. Üzleti tárgyalásokra nagyon előnyös, nívós hely. Csodaszép a kertje is, aranyhalakkal, koi-pontoykkal. Esténként kellemes élő zene van a Lobbyban.
Steve T. Egyéni utazók United Kingdom, 2016. február 10.
Staying at dusit thani

Food, food and food
Edward P. Család fiatal gyerekekkel United Kingdom, 2016. február 9.
Fab for an overnight stay

Location, staff, breakfast
9,7
We stayed overnight. Great location near to malls for dinner at night. Pool area is lovely. Staff were delightful and helpful.
Mohamed H. Párban utazók Singapore, 2016. február 8.
Comfortable stay, good service

Great staff, Great location, Clean rooms
A pleasant experience. Staff was service centric.
Fernando E. Üzleti utazók Philippines, 2016. február 7.
Great long weekend stay!!!

Food, Staff, Location
Ross A. Párban utazók Philippines, 2016. február 6.
Good value for money

Value for money, location, friendly staff.
Other 5 star hotels are way better in terms of physical attributes but costs a lot more. It is good enough to enjoy 5 star amenities at a reasonable price.
Kamal N. Üzleti utazók India, 2016. február 2.
Pathetic room quality and service
4,3
Pathetic room quality, service to the customers. Staff is not at all friendly.
Dorothea G. Párban utazók United States of America, 2016. február 1.
Wonderful!

Convenient to shopping, very comfortable, staff exceptional
Absolutely wonderful! We saw Pia Wurtzbach there so if it's good enough for her it's good enough for me!
1-3 a 3 értékelésből

Dusit Thani Manila Hotel ManilaDusit Thani Manila Hotel Manila - BejáratDusit Thani Manila Hotel Manila - UszodaDusit Thani Manila Hotel Manila - UszodaDusit Thani Manila Hotel Manila - BejáratDusit Thani Manila Hotel Manila - ElőcsarnokDusit Thani Manila Hotel Manila - ElőcsarnokDusit Thani Manila Hotel Manila - ÉtteremDusit Thani Manila Hotel Manila - VendégszobaDusit Thani Manila Hotel Manila - VendégszobaDusit Thani Manila Hotel Manila - VendégszobaDusit Thani Manila Hotel Manila - Exkluzív társalgóDusit Thani Manila Hotel Manila - SzolgáltatásokDusit Thani Manila Hotel Manila - Exkluzív társalgóDusit Thani Manila Hotel Manila - Exkluzív társalgóDusit Thani Manila Hotel Manila - VendégszobaDusit Thani Manila Hotel Manila - SzolgáltatásokDusit Thani Manila Hotel Manila - ElőcsarnokDusit Thani Manila Hotel Manila - FitneszteremDusit Thani Manila Hotel Manila - SpaDusit Thani Manila Hotel Manila - VendégszobaDusit Thani Manila Hotel Manila - SpaDusit Thani Manila Hotel Manila - SpaDusit Thani Manila Hotel Manila - TárgyalóDusit Thani Manila Hotel Manila - ÉtteremDusit Thani Manila Hotel Manila - ÉtteremDusit Thani Manila Hotel Manila - Étterem