Eaton Hong Kong

380 Nathan Road, Kowloon, Jordan, Hongkong 00000 (Térkép)

korábban : Eaton Hotel
Eaton Hong Kong Hongkong - A környék Eaton Hong Kong Hongkong - Előcsarnok Eaton Hong Kong Hongkong - Étterem Eaton Hong Kong Hongkong - Étterem Eaton Hong Kong Hongkong - Büfé Eaton Hong Kong Hongkong - Fitneszterem Eaton Hong Kong Hongkong - Uszoda Eaton Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Eaton Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Eaton Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Eaton Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Eaton Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Eaton Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Eaton Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Eaton Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Eaton Hong Kong Hongkong - Vendégszoba
Eaton Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Eaton Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Eaton Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Eaton Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Eaton Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Eaton Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Eaton Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Eaton Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Eaton Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Eaton Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Eaton Hong Kong Hongkong - Vendégszoba Eaton Hong Kong Hongkong - Vendégszoba
Kerület: Jordan Szobák száma: 465

7,6
8,4
7,9
8,2
8,0
7,2
Arriane M. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. augusztus 29.
comfortable hotel near nathan road

location, interior, space
9,7
Arriane M. Csoportos utazó Philippines, 2015. augusztus 29.
near main road

location, space, cleanliness
9,7
we had a great time
Kevin R. Család fiatal gyerekekkel Australia, 2015. augusztus 28.
Fantastic Hotel

Staff friendliness, room size
Steven M. Párban utazó United States of America, 2015. augusztus 27.
HONG Kong

Bathroom. Shower. Internet.
2 nights
Hoi K. Üzleti utazó Hong Kong, 2015. augusztus 26.
Clean & good location

value for money and good location
Phi L. Üzleti utazó Vietnam, 2015. augusztus 25.
friendly like at home

Good Location, good Service and friendly Staff. We will Come back next Time.
Wonderfull. It s like My home.
Sok T. Üzleti utazó Malaysia, 2015. augusztus 25.
Good Location

Near to MRT. Good Location
Tadashi S. Üzleti utazó Japan, 2015. augusztus 23.
Fully booked

Good location
Although it was fully booked with a lot of travelers from various countries, but still well managed and maintained quiet and clean.
Greg Y. Üzleti utazó Australia, 2015. augusztus 21.
Good hotel, small room bad food

Clean, location, price
Very disappointed with the quality of the breakfast the food was cold poorly done. very disappointed was not able to get dinner in the hotel they sent me to the bar menu was poor. No room service
Pei J. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2015. augusztus 19.
Improvement on staff public relations

location, value for money, average room size
I was a bit fustrated by one of the front desk executive's attitude, bad conversation skill and low manners in handling my reservation during my check-in at Eaton Hotel, i feel much embarrassment to recall my worst so called hospitality experience here but it's definately my last and only stay at Eaton Hotel. I do not wish to spoilt my holiday mood again and again by them. However, they do have a few that quite attentive and polite though. Depends on your luck...

Eaton Hong Kong HongkongEaton Hong Kong Hongkong - A környékEaton Hong Kong Hongkong - ElőcsarnokEaton Hong Kong Hongkong - ÉtteremEaton Hong Kong Hongkong - ÉtteremEaton Hong Kong Hongkong - BüféEaton Hong Kong Hongkong - FitneszteremEaton Hong Kong Hongkong - UszodaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - KávézóEaton Hong Kong Hongkong - ÜzletekEaton Hong Kong Hongkong - SzolgáltatásokEaton Hong Kong Hongkong - RecepcióEaton Hong Kong Hongkong - ÉtteremEaton Hong Kong Hongkong - ÉtteremEaton Hong Kong Hongkong - FitneszteremEaton Hong Kong Hongkong - A szálloda belülrőlEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - UszodaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - VendégszobaEaton Hong Kong Hongkong - RecepcióEaton Hong Kong Hongkong - RecepcióEaton Hong Kong Hongkong - A környékEaton Hong Kong Hongkong - Közeli látványosságokEaton Hong Kong Hongkong - A környékEaton Hong Kong Hongkong - Közeli látványosságok