Emperor Hotel

8,0
7,2
7,4
6,4
Chi L. Párban utazók Hong Kong, 2016. április 25.
Ok
Nice price
Ng Y. Egyéni utazók Malaysia, 2016. április 21.
Overall clean N value
A bit China feel
Ki B. Párban utazók South Korea, 2016. április 20.
4,7
Location is Good.
Batalha U. Párban utazók Portugal, 2016. április 19.
Hotel that definitely needs maintenance
1. Room not clean; 2. Furniture covered with dust; 3. Bathroom covered with mold; 4. Floor carpet covered with stain; 5. No coffee shop; 6. Bad Wifi connection.
Sarayut L. Párban utazók Thailand, 2016. április 17.
Nice Hotel in downtown Macao
Nice, Clean, Well-equipped large room. Convenient access to downtown Macao and attracted areas.
Cho Y. Egyéni utazók Hong Kong, 2016. április 17.
ok
3,7
no comment
Ron J. Család idősebb gyerekekkel Australia, 2016. április 17.
Mixed bag
Staff were excellent. Hot water, TV etc worked well. Rooms had that 'old' feeling and rooms and corridos had a strong smell of some kind of cleaning agent.
Mary A. Család idősebb gyerekekkel Philippines, 2016. április 16.
Location ,value for money
Nice stay,free drinks (coke,water,beer,energy drink ,chips &nuts ) in the mini bar , fruit plate ( apple & orange) nougat candies all complimentary , near 7-11 store ,currency exchange ,10 to 15 mins walk to wine n ferrari museum near wynn macau,free shuttle to outer ferry terminal 15 to 20 mins interval of sched.arrival n depart.
Tan R. Üzleti utazók Singapore, 2016. április 16.
Good Location
Normita G. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2016. április 14.
Rooms are small
The rooms are quite small
Emperor Hotel MakaóEmperor Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlEmperor Hotel Makaó - ElőcsarnokEmperor Hotel Makaó - ElőcsarnokEmperor Hotel Makaó - Exkluzív társalgóEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - LakosztályEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - FürdőszobaEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - FürdőszobaEmperor Hotel Makaó - A szálloda belülrőlEmperor Hotel Makaó - LakosztályEmperor Hotel Makaó - FürdőszobaEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - A szálloda belülrőlEmperor Hotel Makaó - LakosztályEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - A szálloda belülrőlEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - A szálloda belülrőlEmperor Hotel Makaó - LakosztályEmperor Hotel Makaó - LakosztályEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - FürdőszobaEmperor Hotel Makaó - A szálloda belülrőlEmperor Hotel Makaó - LakosztályEmperor Hotel Makaó - ÉtteremEmperor Hotel Makaó - ÉtteremEmperor Hotel Makaó - ÉtteremEmperor Hotel Makaó - LakosztályEmperor Hotel Makaó - LakosztályEmperor Hotel Makaó - FürdőszobaEmperor Hotel Makaó - Exkluzív társalgó