Emperor Hotel

8,0
7,2
7,4
6,4
Lung C. Párban utazók Malaysia, 2016. május 2.
So so
4,3
So so
Dooho K. Párban utazók South Korea, 2016. május 1.
good location

remodeling room clean and wide,
everytime when i go to this hotel, all staffs response was very good. Remodeling room was good and clean, amenities are good quality.
Leong T. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2016. április 30.
ok
4,7
Overall is ok
Earvin E. Család idősebb gyerekekkel Philippines, 2016. április 29.
Perfect location. Some staff dont speak english so
Location is awesome. Very close to some famous spots in Macau. Room is normal. Nothing really special. But its clean and tidy. Hope they have a swimming pool.
Chi L. Párban utazók Hong Kong, 2016. április 25.
Ok
Nice price
Ng Y. Egyéni utazók Malaysia, 2016. április 21.
Overall clean N value
A bit China feel
Ki B. Párban utazók South Korea, 2016. április 20.
4,7
Location is Good.
Batalha U. Párban utazók Portugal, 2016. április 19.
Hotel that definitely needs maintenance
1. Room not clean; 2. Furniture covered with dust; 3. Bathroom covered with mold; 4. Floor carpet covered with stain; 5. No coffee shop; 6. Bad Wifi connection.
Sarayut L. Párban utazók Thailand, 2016. április 17.
Nice Hotel in downtown Macao
Nice, Clean, Well-equipped large room. Convenient access to downtown Macao and attracted areas.
Cho Y. Egyéni utazók Hong Kong, 2016. április 17.
ok
3,7
no comment
Emperor Hotel MakaóEmperor Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlEmperor Hotel Makaó - ElőcsarnokEmperor Hotel Makaó - ElőcsarnokEmperor Hotel Makaó - Exkluzív társalgóEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - LakosztályEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - FürdőszobaEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - FürdőszobaEmperor Hotel Makaó - A szálloda belülrőlEmperor Hotel Makaó - LakosztályEmperor Hotel Makaó - FürdőszobaEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - A szálloda belülrőlEmperor Hotel Makaó - LakosztályEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - A szálloda belülrőlEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - A szálloda belülrőlEmperor Hotel Makaó - LakosztályEmperor Hotel Makaó - LakosztályEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - VendégszobaEmperor Hotel Makaó - FürdőszobaEmperor Hotel Makaó - A szálloda belülrőlEmperor Hotel Makaó - LakosztályEmperor Hotel Makaó - ÉtteremEmperor Hotel Makaó - ÉtteremEmperor Hotel Makaó - ÉtteremEmperor Hotel Makaó - LakosztályEmperor Hotel Makaó - LakosztályEmperor Hotel Makaó - FürdőszobaEmperor Hotel Makaó - Exkluzív társalgó

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.