Express Inn – Mactan

Candelario K. Guba Street, Pajo, Mactan, Mactan Island, Fülöp-szigetek 6015 (Térkép)

Express Inn – Mactan Mactan Island - Ételek és italok Express Inn – Mactan Mactan Island - Vendégszoba Express Inn – Mactan Mactan Island - Recepció Express Inn – Mactan Mactan Island - Vendégszoba Express Inn – Mactan Mactan Island - Vendégszoba Express Inn – Mactan Mactan Island - Recepció Express Inn – Mactan Mactan Island - Vendégszoba Express Inn – Mactan Mactan Island - Recepció Express Inn – Mactan Mactan Island - Vendégszoba Express Inn – Mactan Mactan Island - Recepció Express Inn – Mactan Mactan Island - Vendégszoba Express Inn – Mactan Mactan Island - Vendégszoba Express Inn – Mactan Mactan Island - Vendégszoba Express Inn – Mactan Mactan Island - Vendégszoba Express Inn – Mactan Mactan Island - Fürdőszoba Express Inn – Mactan Mactan Island - A szálloda belülről
Express Inn – Mactan Mactan Island - Vendégszoba Express Inn – Mactan Mactan Island - Vendégszoba Express Inn – Mactan Mactan Island - Recepció Express Inn – Mactan Mactan Island - Recepció Express Inn – Mactan Mactan Island - Vendégszoba Express Inn – Mactan Mactan Island - Étterem Express Inn – Mactan Mactan Island - Étterem Express Inn – Mactan Mactan Island - Vendégszoba Express Inn – Mactan Mactan Island - Vendégszoba Express Inn – Mactan Mactan Island - A szálloda kívülről Express Inn – Mactan Mactan Island - Vendégszoba Express Inn – Mactan Mactan Island - Étterem
Kerület: Mactan Szobák száma: 54

Kellemes

6,8

5,8
7,1
6,9
6,1
Raymond M. Párban utazók Canada, 2016. február 5.
Nice hotel

Food ,people ,security guards
Great food, securtiy guards super nice and friendly ,bit far to go for anything but near the airport .
Furkan M. Egyéni utazók Singapore, 2015. december 22.

Sachin A. Párban utazók United States of America, 2015. december 22.
Not bad for overnight stay

Shower and Hot water !
Location is weird it is on street called small street. Hard to find place for most of taxi driver, we end up going in Cebu city express in but this is in Pajo. Well bugs are everywhere, but best thing is hot water. room are smaller but for night stay and price not bad hotel. staff is okay.
Shane B. Párban utazók United States of America, 2015. december 2.
Very basic, not too bad

Proximity to airport (5 mins), cheap
Just very basic. No windows, small rooms, max utilized space-wise. Bed wasn't uncomfortable, but had only sheet and kind of scratchy blanket. Fold down table and bedstand was only furniture. Minus was there was only 1 outlet hidden beneath the table. Worth $25 though.
Mark J. Párban utazók Philippines, 2015. november 23.
Na

Cleanliness and nice staff
Awesome
Ken B. Egyéni utazók United States of America, 2015. november 14.
small room, cr, far from airport down back street

it was cheap but still too expensive
3,3
Horrible, Six cable stations, tiny CR, bathroom, tiny tiny room, not working wifi
Peter H. Egyéni utazók Australia, 2015. november 14.
Rooms are tiny breakfast is ordinary at best loca

Checking out
2,7
See my title says it all!
Anthony C. Üzleti utazók Philippines, 2015. november 3.
value for money

location, clean, affordable
Pleasant
Jack V. Család idősebb gyerekekkel Philippines, 2015. október 24.
Good stay

Accommodating staff and Spacious room
Nice location, accessible for local transportaton... but by that time what we really needed was nearest to airport... however this was available on the day we booked though it was 5km away from airport
Cristina S. Család fiatal gyerekekkel United States of America, 2015. október 23.
unsatisfied

public transportation nearby
2,3
Unpleasant. Dissatisfied.

Express Inn – Mactan Mactan IslandExpress Inn – Mactan Mactan Island - Ételek és italokExpress Inn – Mactan Mactan Island - VendégszobaExpress Inn – Mactan Mactan Island - RecepcióExpress Inn – Mactan Mactan Island - VendégszobaExpress Inn – Mactan Mactan Island - VendégszobaExpress Inn – Mactan Mactan Island - RecepcióExpress Inn – Mactan Mactan Island - VendégszobaExpress Inn – Mactan Mactan Island - RecepcióExpress Inn – Mactan Mactan Island - VendégszobaExpress Inn – Mactan Mactan Island - RecepcióExpress Inn – Mactan Mactan Island - VendégszobaExpress Inn – Mactan Mactan Island - VendégszobaExpress Inn – Mactan Mactan Island - VendégszobaExpress Inn – Mactan Mactan Island - VendégszobaExpress Inn – Mactan Mactan Island - FürdőszobaExpress Inn – Mactan Mactan Island - A szálloda belülrőlExpress Inn – Mactan Mactan Island - VendégszobaExpress Inn – Mactan Mactan Island - VendégszobaExpress Inn – Mactan Mactan Island - RecepcióExpress Inn – Mactan Mactan Island - RecepcióExpress Inn – Mactan Mactan Island - VendégszobaExpress Inn – Mactan Mactan Island - ÉtteremExpress Inn – Mactan Mactan Island - ÉtteremExpress Inn – Mactan Mactan Island - VendégszobaExpress Inn – Mactan Mactan Island - VendégszobaExpress Inn – Mactan Mactan Island - A szálloda kívülrőlExpress Inn – Mactan Mactan Island - VendégszobaExpress Inn – Mactan Mactan Island - ÉtteremExpress Inn – Mactan Mactan Island - SzolgáltatásokExpress Inn – Mactan Mactan Island - A szálloda kívülrőlExpress Inn – Mactan Mactan Island - Szolgáltatások