Forson Hotel

No 579 and 583 San Maa Lou, Makaó város, Makaó (Térkép)

Forson Hotel Makaó - Vendégszoba Forson Hotel Makaó - Vendégszoba Forson Hotel Makaó - Fürdőszoba Forson Hotel Makaó - Fürdőszoba Forson Hotel Makaó - Fürdőszoba Forson Hotel Makaó - Vendégszoba Forson Hotel Makaó - Recepció Forson Hotel Makaó - Bejárat Forson Hotel Makaó - A környék Forson Hotel Makaó - Előcsarnok Forson Hotel Makaó - A szálloda belülről Forson Hotel Makaó - A szálloda belülről Forson Hotel Makaó - Vendégszoba Forson Hotel Makaó - Vendégszoba Forson Hotel Makaó - Vendégszoba Forson Hotel Makaó - Vendégszoba
Forson Hotel Makaó - Vendégszoba Forson Hotel Makaó - Közeli látványosságok Forson Hotel Makaó - Közeli látványosságok Forson Hotel Makaó - Közeli látványosságok Forson Hotel Makaó - Közeli látványosságok Forson Hotel Makaó - Közeli látványosságok Forson Hotel Makaó - Fürdőszoba Forson Hotel Makaó - Fürdőszoba Forson Hotel Makaó - Vendégszoba Forson Hotel Makaó - Recepció Forson Hotel Makaó - Vendégszoba
Kerület: Makaó város Szobák száma: 43

Átlagon felüli
5,8
5,8
5,6
4,8
Yik H. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2015. július 7.
Convenient location

Good Location
There have a good location only 5mins can be senado square. value hotel.recommended
Junghyun L. Üzleti utazó South Korea, 2015. május 25.
that is resonable price and good location

place
Forson hotel is good. Nice location. However they really can't speak English. Everyone! Do you wanna talk with them? just give up. But old lady~ really kind and nice I wanna give a 5 star to her for her service. she can't speak English but service was awesome!! If I go to Macau? I will stay there again
Aldwin C. Csoportos utazó Philippines, 2015. május 2.
Look for better accommodation

Location
Need to look for better hotel
Tio S. Párban utazó Indonesia, 2015. április 24.
small but good location. staff friendly.

location.staff and good bed.not bad.
Nice. Only toilet a bit too open. Transparency can see outside.
Corey T. Párban utazó Australia, 2015. március 19.
Happy customers

Cleanliness, location & quiet on a busy street during night time.
I'm more than happy to stay at this hotel when I next visit. Keep up the good work Agoda!!!
John C. Párban utazó United States of America, 2015. február 2.
Great location, budget room, apathetic staff.

1. Location 2. Value 3. Wifi
Janette B. Párban utazó Philippines, 2014. december 20.
Just okey hotel

Nothing i can think of
4,3
Just stayed for hours and went to my cousin's apartment
Romeo V. Párban utazó Philippines, 2014. november 22.
experience

cleanliness and accessibility to main shopping site like the senado square.
it was pleasant though the hotel staff had difficulty communicating in english.
Robert L. Egyéni utazó Australia, 2014. november 18.
Located near Senado Square

Value, location, staff
Located in close proximity to Senado Square. A very good, economy-standard hotel. Room cleanliness excellent. Would stay again.
Ellen J. Üzleti utazó Philippines, 2014. október 28.
Worse Hotel Ever
Nightmare.The rooms smells of cigarette and the staff are not friendly. This is ghe most disgusting hotel I ever seen and I will never come back again.Dont believe to their ads. Maybe you can tolerate the place if only the staff is friendly and helpful.They are arrogant,not helpful at all. And they dont have concerns to their guest. I will never recommend this hotel.

Forson Hotel MakaóForson Hotel Makaó - VendégszobaForson Hotel Makaó - VendégszobaForson Hotel Makaó - FürdőszobaForson Hotel Makaó - FürdőszobaForson Hotel Makaó - FürdőszobaForson Hotel Makaó - VendégszobaForson Hotel Makaó - RecepcióForson Hotel Makaó - BejáratForson Hotel Makaó - A környékForson Hotel Makaó - ElőcsarnokForson Hotel Makaó - A szálloda belülrőlForson Hotel Makaó - A szálloda belülrőlForson Hotel Makaó - VendégszobaForson Hotel Makaó - VendégszobaForson Hotel Makaó - VendégszobaForson Hotel Makaó - VendégszobaForson Hotel Makaó - VendégszobaForson Hotel Makaó - Közeli látványosságokForson Hotel Makaó - Közeli látványosságokForson Hotel Makaó - Közeli látványosságokForson Hotel Makaó - Közeli látványosságokForson Hotel Makaó - Közeli látványosságokForson Hotel Makaó - FürdőszobaForson Hotel Makaó - FürdőszobaForson Hotel Makaó - VendégszobaForson Hotel Makaó - RecepcióForson Hotel Makaó - Vendégszoba