Four Seasons Hotel Singapore

190 Orchard Boulevard, Orchard, Szingapúr 248646 (Térkép)

Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Vendégszoba Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Vendégszoba Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Lakosztály Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Lakosztály Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Lakosztály Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Lakosztály Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Lakosztály Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Lakosztály Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Lakosztály Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Lakosztály Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Lakosztály Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - A szálloda kívülről Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Előcsarnok Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Előcsarnok Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Bálterem Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Pub/Lounge
Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Pub/Lounge Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Uszoda Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Tárgyaló Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Ételek és italok Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Uszoda Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Tárgyaló Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Ételek és italok Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Szórakozási lehetőségek Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Ételek és italok Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Ételek és italok Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Étterem Four Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Spa
Kerület: Orchard Szobák száma: 255

8,2
8,9
9,2
9,2
Niraj J. Család fiatal gyerekekkel India, 2015. július 21.
stay

room , club facilyies and child friendly
Ugyen R. Egyéni utazó Bhutan, 2015. július 21.
fabulous

the cleanliness, the staff and room comfort
Catherine L. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2015. július 19.
Every thing was perfect

room, service, Chinese restaurant
9,7
The room is so nice and comfortable, the workers are friendly
Maria R. Család idősebb gyerekekkel Philippines, 2015. július 19.
I'm very happy with the staff and rooms.

Room cleanliness, attentive staff,
Amher D. Egyéni utazó Australia, 2015. július 19.

Class decadent and location
Fabulous
Philip T. Párban utazó Hong Kong, 2015. július 15.
So so only.

So so
Li F. Üzleti utazó Philippines, 2015. június 28.
buzz trip

relax ,quit ,standart room size
comfortable,homie
Dai N. Család idősebb gyerekekkel United States of America, 2015. június 16.
Vacation

Location, luxurious and excellent service
9,7
Awesome time
Amher D. Egyéni utazó Australia, 2015. június 15.

Amazing
I love this place
Mark D. Család fiatal gyerekekkel United States of America, 2015. június 6.
Stay as leaving Singapore

Staff, Rooms and Servie
The hotel was fantastic on all levels. The service level provided by the staff, the attention to detail and the overall experience was second to none.

Four Seasons Hotel Singapore SzingapúrFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - VendégszobaFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - VendégszobaFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - LakosztályFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - LakosztályFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - LakosztályFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - LakosztályFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - LakosztályFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - LakosztályFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - LakosztályFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - LakosztályFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - LakosztályFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - A szálloda kívülrőlFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - ElőcsarnokFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - ElőcsarnokFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - BálteremFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Pub/LoungeFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Pub/LoungeFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - UszodaFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - TárgyalóFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Ételek és italokFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - UszodaFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - TárgyalóFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Ételek és italokFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Szórakozási lehetőségekFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Ételek és italokFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Ételek és italokFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - ÉtteremFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - SpaFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Ételek és italokFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Ételek és italokFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - GyermekklubFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Közeli látványosságokFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - KertFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - TárgyalóFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - TárgyalóFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - Ételek és italokFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - TárgyalóFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - RecepcióFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - KávézóFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - LakosztályFour Seasons Hotel Singapore Szingapúr - A szálloda kívülről