Fu Hua Guang Dong Hotel

6,6
6,4
6,6
5,8
Tsz F. Egyéni utazók Hong Kong, 2016. április 2.
Cheap and convenient
4,3
For this money, you should not ask for much. Its super convenient. Can be better if there is no mold on the curtain.
Tang J. Család fiatal gyerekekkel Hong Kong, 2016. március 29.
Good location
Good location
Ming M. Egyéni utazók Malaysia, 2016. március 13.
Nice, clean room
Is a nice room to stay, can taste local food and a short distance to the casino.
Rajinder S. Egyéni utazók India, 2016. február 26.
Nicely located and very tidy hotel

location, staff, and facilities
Perfectly nice staff was helpful and nice.
Norman B. Párban utazók United Kingdom, 2016. február 20.
Convenient Clean and Reasonable Price

Convenient, Reasonable value for money
Rooms a bit small but otherwise no real complaints.
Vitor O. Üzleti utazók Brazil, 2016. február 15.
Regular to good

Localization
Normal
Dunstan L. Üzleti utazók Macau, 2016. február 9.
Close to city center, nice quiet area.
Dunstan L. Üzleti utazók Macau, 2016. február 8.
Close to city center, nice quiet area.
Kanako Y. Egyéni utazók Japan, 2016. január 25.
Good value
A room does not look new but enough clean. People are nice there. Good value.
Bjorn-Vegard T. Egyéni utazók Norway, 2016. január 21.
Place to sleep
It's a good place to sleep
Fu Hua Guang Dong Hotel MakaóFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - VendégszobaFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - VendégszobaFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - VendégszobaFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - ÉtteremFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - ÉtteremFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - TárgyalóFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - RecepcióFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - ElőcsarnokFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - VendégszobaFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - VendégszobaFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - VendégszobaFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - VendégszobaFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - VendégszobaFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - VendégszobaFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - VendégszobaFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - VendégszobaFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - VendégszobaFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - VendégszobaFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - A szálloda belülrőlFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - A szálloda belülrőlFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - VendégszobaFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - VendégszobaFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - FürdőszobaFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - FürdőszobaFu Hua Guang Dong Hotel Makaó - Vendégszoba

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.