Galaxy Macau

9,0
9,2
8,9
8,1
Jasmine T. Párban utazók Hong Kong, 2016. május 3.
Great
Great visit in every way! Fantastic hotel!
Lina M. Család fiatal gyerekekkel Hong Kong, 2016. április 30.
leisure
good
Ng S. Csoportos utazók Singapore, 2016. április 29.
Nice big luxury hotel group
Nice room nice hotel clean enviroment. Will go back again.
Shui N. Család fiatal gyerekekkel United States of America, 2016. április 29.
We'll be back
We love the place our rooms are gorgeous. The kids love their amenities specially the pool. We have a blast, it's sad that we only stayed short. Wished it could be longer but we decided that we will go back again.
Waiman W. Párban utazók Hong Kong, 2016. április 28.
Good location and facility
Nice environment
Hussain N. Család fiatal gyerekekkel India, 2016. április 28.
Excellent
Superb property
Vu V. Párban utazók United States of America, 2016. április 27.
Big hotel with a nice pool.
Located within 5 minutes walk from Old Taipa Village. Very big hotel with huge pool. Great for family or single. Staffs are very friendly and helpful.
Chau K. Párban utazók Hong Kong, 2016. április 27.
Yin O. Egyéni utazók Hong Kong, 2016. április 26.
Relax!
Veeratham S. Család fiatal gyerekekkel Thailand, 2016. április 26.
Very good
Good rooms ,nice staff
Galaxy Macau MakaóGalaxy Macau Makaó - VendégszobaGalaxy Macau Makaó - VendégszobaGalaxy Macau Makaó - FürdőszobaGalaxy Macau Makaó - FürdőszobaGalaxy Macau Makaó - StrandGalaxy Macau Makaó - StrandGalaxy Macau Makaó - StrandGalaxy Macau Makaó - BüféGalaxy Macau Makaó - A szálloda belülrőlGalaxy Macau Makaó - A szálloda belülrőlGalaxy Macau Makaó - LakosztályGalaxy Macau Makaó - LakosztályGalaxy Macau Makaó - UszodaGalaxy Macau Makaó - UszodaGalaxy Macau Makaó - A szálloda kívülrőlGalaxy Macau Makaó - A szálloda belülrőlGalaxy Macau Makaó - A szálloda belülrőlGalaxy Macau Makaó - Szórakozási lehetőségekGalaxy Macau Makaó - SpaGalaxy Macau Makaó - ÜzletekGalaxy Macau Makaó - UszodaGalaxy Macau Makaó - A szálloda kívülrőlGalaxy Macau Makaó - A szálloda kívülrőlGalaxy Macau Makaó - ElőcsarnokGalaxy Macau Makaó - Pub/LoungeGalaxy Macau Makaó - Pub/LoungeGalaxy Macau Makaó - UszodaGalaxy Macau Makaó - LakosztályGalaxy Macau Makaó - FürdőszobaGalaxy Macau Makaó - FürdőszobaGalaxy Macau Makaó - FürdőszobaGalaxy Macau Makaó - FürdőszobaGalaxy Macau Makaó - LakosztályGalaxy Macau Makaó - LakosztályGalaxy Macau Makaó - LakosztályGalaxy Macau Makaó - LakosztályGalaxy Macau Makaó - A szálloda kívülrőlGalaxy Macau Makaó - Erkély/TeraszGalaxy Macau Makaó - UszodaGalaxy Macau Makaó - LakosztályGalaxy Macau Makaó - VendégszobaGalaxy Macau Makaó - UszodaGalaxy Macau Makaó - LakosztályGalaxy Macau MakaóGalaxy Macau Makaó - LakosztályGalaxy Macau MakaóGalaxy Macau MakaóGalaxy Macau Makaó - UszodaGalaxy Macau Makaó - LakosztályGalaxy Macau Makaó - AlaprajzokGalaxy Macau Makaó - ÜzletekGalaxy Macau Makaó - UszodaGalaxy Macau Makaó - UszodaGalaxy Macau Makaó - UszodaGalaxy Macau Makaó - A szálloda kívülrőlGalaxy Macau Makaó - A szálloda kívülrőlGalaxy Macau Makaó - UszodaGalaxy Macau Makaó - Közeli látványosságokGalaxy Macau Makaó - Közeli látványosságokGalaxy Macau Makaó - Közeli látványosságokGalaxy Macau Makaó - Közeli látványosságokGalaxy Macau Makaó - ÜzletekGalaxy Macau Makaó - ÜzletekGalaxy Macau Makaó - ÜzletekGalaxy Macau Makaó - ÜzletekGalaxy Macau Makaó - ÜzletekGalaxy Macau Makaó - ÜzletekGalaxy Macau Makaó - ÜzletekGalaxy Macau Makaó - ElőcsarnokGalaxy Macau Makaó - ÜzletekGalaxy Macau Makaó - ÜzletekGalaxy Macau MakaóGalaxy Macau MakaóGalaxy Macau MakaóGalaxy Macau MakaóGalaxy Macau Makaó - SpaGalaxy Macau Makaó - SpaGalaxy Macau Makaó - Spa

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.