Gateway Hotel (Marco Polo)

13 Canton Road, Harbour City, Kowloon, Tsim Sha Tsui, Hongkong

8,4
8,6
8,9
Összes értékelés (2095)
Felicisima S. Család fiatal gyerekekkel Pitcairn Islands, 2016. május 23.
Very good!!!
Excellent service!!!
Visanu C. Üzleti utazók Thailand, 2016. május 19.
Great location, transportation access, friendly se
Got promotional price upgrade to stay on 15th floor, the Continental club. Very nice and private with nice facilities, all complimentary of mini bar, breakfast, afternoon tea, evening cocktails. Will definitely comeback!
Ma. R. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2016. május 15.
Overnight Stay
I love this hotel. Excellent location. Even though we didn't get the complimentary breakfast package, our hotel is literally a few steps from City Super! In which getting good food is very convenient!
Jeffrey G. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2016. május 14.
noisy
i hope they can do something about the noise in their renovation. quite a disappointment since i paid for my stay!!!
Nisa B. Párban utazók Thailand, 2016. május 9.
Value for money
Nice for its price
Rufino T. Párban utazók Philippines, 2016. május 3.
Had been staying at the hotel since it was opened.
I will always use Marco Polo Gateway when I travel to Hong Kong
Raymund N. Család idősebb gyerekekkel Philippines, 2016. május 2.
perfect location
perfect location and newly renovated rooms. I always make it a point to stay in marco polo when I'm in hk
Pongpat K. Család fiatal gyerekekkel Thailand, 2016. május 1.
Great lcoation for shopping
Hotel is connected to Habour city you can shopping even it raining outside.
Jakpravit U. Párban utazók Thailand, 2016. április 29.
Great moment
If you want to get real shopping in HK, Choose this Hotel!
Kristine L. Üzleti utazók Philippines, 2016. április 28.
Remarkable visit
I am always happy and satisfied with my stay at Marco Polo Gateway Hotel
Gateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - A szálloda kívülrőlGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - VendégszobaGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - VendégszobaGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - VendégszobaGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - A szálloda belülrőlGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - A szálloda belülrőlGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - A szálloda belülrőlGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - A szálloda belülrőlGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - ÉtteremGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - ÉtteremGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - Pub/LoungeGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - ÉtteremGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - ÉtteremGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - RecepcióGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - TárgyalóGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - TárgyalóGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - ÉtteremGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - ÉtteremGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - A szálloda belülrőlGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - VendégszobaGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - Pub/LoungeGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - A szálloda kívülrőlGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - BálteremGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - ElőcsarnokGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - ElőcsarnokGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - ÉtteremGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - ÉtteremGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - ÉtteremGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - Exkluzív társalgóGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - SzolgáltatásokGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - SzolgáltatásokGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - TárgyalóGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - TárgyalóGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - Pub/LoungeGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - Exkluzív társalgóGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - A szálloda kívülrőlGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - Pub/LoungeGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - ÉtteremGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - Pub/LoungeGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - ÉtteremGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - Pub/LoungeGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - RecepcióGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - ÉtteremGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - Pub/LoungeGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - ÉtteremGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - TárgyalóGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - A szálloda belülrőlGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - TárgyalóGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - ÉtteremGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - ÉtteremGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - TárgyalóGateway Hotel (Marco Polo) Hongkong - Előcsarnok

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.