Gold Coast Hotel

No.1 Castle Peak Road, Gold Coast, Tuen Mun, Hongkong (Térkép)

Gold Coast Hotel Hongkong - Kert Gold Coast Hotel Hongkong - Bálterem Gold Coast Hotel Hongkong - Bálterem Gold Coast Hotel Hongkong - Uszoda Gold Coast Hotel Hongkong - Kilátás Gold Coast Hotel Hongkong - Fitneszterem Gold Coast Hotel Hongkong - Játszótér Gold Coast Hotel Hongkong - Kert Gold Coast Hotel Hongkong - Kert Gold Coast Hotel Hongkong - Bálterem Gold Coast Hotel Hongkong - Bálterem Gold Coast Hotel Hongkong - Tárgyaló Gold Coast Hotel Hongkong - Tárgyaló Gold Coast Hotel Hongkong - Spa Gold Coast Hotel Hongkong - Kert Gold Coast Hotel Hongkong - Strand
Gold Coast Hotel Hongkong - Gyermekklub Gold Coast Hotel Hongkong - Gyermekklub Gold Coast Hotel Hongkong - Gyermekklub Gold Coast Hotel Hongkong - Gyermekklub Gold Coast Hotel Hongkong - Uszoda Gold Coast Hotel Hongkong - Étterem Gold Coast Hotel Hongkong - Kert
Kerület: Tuen Mun Szobák száma: 453

7,9
7,1
8,1
8,0
7,5
Tamas V. Üzleti utazó Hungary, 2011. október 21.
Kellemes, tiszta szállás

Ár/érték arányban igen jó hotel
a szálloda tágas és tiszta. a recepció segítőkész, nem okozott gondot, hogy reggel érkeztünk, felajánlottak lehetőségeket, hogyan tudjuk átvenni a szobánkat. a reggeli változatos. egyetlen hátrány talán a szálloda elhelyezkedése, mely a tst-től kb. 35-40 perc taxival.
Bayanjargal B. Család fiatal gyerekekkel Mongolia, 2015. augusztus 25.
nice beach

nice beach, swimmingpool, breakfast
Bayanjargal B. Család fiatal gyerekekkel Mongolia, 2015. augusztus 24.
beach hotel

beach, swimmingpool, veiw
Ung M. Üzleti utazó Macau, 2015. augusztus 23.
nil

nil
Wai M. Család fiatal gyerekekkel Hong Kong, 2015. augusztus 23.
Nice pool

Nice pool, large room
Tze K. Párban utazó Hong Kong, 2015. augusztus 15.
Good Experience

Services, Comfortable, Location
Wong Y. Család fiatal gyerekekkel China, 2015. augusztus 11.
Good for vacation

Good facilities, good service and clean room
A hotel good for vacation. Staff are friendly and helpful.
Jose Z. Család fiatal gyerekekkel India, 2015. augusztus 11.
Good place to Relax

Quiet Location, Spacious and Clean Rooms, Great Leisure Facilities.
Very good and hospitable staff.
Sukking C. Párban utazó Hong Kong, 2015. augusztus 11.
Clean, cozy and nice sea view

I love the room as it is clean and big enough
Very nice, although it's a bit old but overall is clean and cozy:)
Christine B. Párban utazó United Kingdom, 2015. augusztus 9.
A great stay-cation

The location, pool and room size

Gold Coast Hotel HongkongGold Coast Hotel Hongkong - KertGold Coast Hotel Hongkong - BálteremGold Coast Hotel Hongkong - BálteremGold Coast Hotel Hongkong - UszodaGold Coast Hotel Hongkong - KilátásGold Coast Hotel Hongkong - FitneszteremGold Coast Hotel Hongkong - JátszótérGold Coast Hotel Hongkong - KertGold Coast Hotel Hongkong - KertGold Coast Hotel Hongkong - BálteremGold Coast Hotel Hongkong - BálteremGold Coast Hotel Hongkong - TárgyalóGold Coast Hotel Hongkong - TárgyalóGold Coast Hotel Hongkong - SpaGold Coast Hotel Hongkong - KertGold Coast Hotel Hongkong - StrandGold Coast Hotel Hongkong - GyermekklubGold Coast Hotel Hongkong - GyermekklubGold Coast Hotel Hongkong - GyermekklubGold Coast Hotel Hongkong - GyermekklubGold Coast Hotel Hongkong - UszodaGold Coast Hotel Hongkong - ÉtteremGold Coast Hotel Hongkong - Kert